День вишиванки у КПІ

Свято вишиванки для КПІшників завжди особливе. Щороку цього дня кампус наповнюється людьми у вишитих сорочках.

🎥 Як цьогоріч КПІшники відзначали День вишиванки, що він означає для студентів, які цікаві заходи проходили у кампусі — дивіться у відео КПІмедіа.

У КПІ відсвяткували Всесвітній день вишиванки

Майстер-класи з виготовлення українських віночків і панно, висаджування калини й танці — так у КПІ долучились до святкування.

Щороку українці відзначають День вишиванки в третій тиждень травня. Цього дня КПІшники одягають вишиванку — це своєрідна броня українців.

Вишиванка — код української нації

Щороку в третій четвер травня, а цьогоріч він припав на 19-те, відзначаємо Всесвітній день вишиванки. Свято покликане зберегти українські традиції й популяризувати їх серед широкого загалу.

День вишиванки

Щороку у третій четвер травня відзначають Всесвітній день вишиванки. Це свято вшанування й збереження прадавніх традицій створення і використання автентичного вишитого вбрання.

Виставка "Світло Віри" Надії Полевої

З 6 листопада в Картинній галереї ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського експонується персональна виставка вишитих картин Надії Полевої під назвою"Світло Віри". На виставці представлено 23 роботи. Кожну з картин майстриня вишивала від 3 до 6 місяців.

Вишиванка – наш генетичний код

Під такою назвою напередодні Дня вишиванки, який відзначався 17 травня, на одній із стін вестибюля Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського з'явилася цікава інсталяція.

"Живопис голкою" у виконанні Ніни Гончарук

6 березня в Картинній галереї ЦКМ КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрилася виставка художниці-вишивальниці Ніни Іванівни Гончарук. Уперше голку до рук вона взяла в ранньому дитинстві. У 12 років Ніна вже мала в набутку вишиту картину.

Відродити традиції

Спеціальність, за якою навчається другокурсниця ХТФ Світлана Андрощук, абсолютно "жіноча" – "Хімічна технологія  харчових добавок та косметичних засобів". І захоплення у дівчини теж напрочуд "жіноче" – вишивання.

Кулик Ганна Миколаївна вишивала узори свого життя

Це саме про Ганну Миколаївну Кулик, доцента ФМФ. Родом вона з Івано-Франківщини – краю самобутніх народних майстрів та вишивальниць. Першою вишивкою 5-річної Ганнусі стала простенька трояндочка на шматку старого простирадла.

Живопис хрестиком Наталії Башкиревої

У картинній галереї Центру культури та мистецтв НТУУ "КПІ" відкрилася виставка вишивки Наталії Башкиревої "Живопис хрестиком". З першого погляду на роботи народної майстрині відчуваєш – це вишивки унікальні, багатство барв просто зачаровує.

Підписка на Вишивка