День Державного прапора в КПІ

Синьо-жовтий стяг урочисто замайорів на площі Знань у КПІ як символ звитяжної боротьби українського народу за свою незалежність.

Політехніки вшанували полеглих героїв покладанням квітів і подякували тим, хто нині відважно боронить нашу країну.

КПІшники, з Днем Прапора!

Дорогі київські політехніки!

23 серпня усі українці відзначають День прапора — одного з трьох державних символів, які стали офіційними ознаками нашої державності й нашого суверенітету після набуття незалежності України.

День Державного Прапора України

У День Державного Прапора України політехніки вшанували памʼять двадцяти семи воїнів, які віддали життя за вільну й незалежну Україну.

Нині тисячі політехніків захищають країну в лавах Сил оборони, добровольчих формувань, волонтерської спільноти.

🇺🇦 З Днем Державного прапора!

Дорогі київські політехніки!

23 серпня народ України, як і мільйони наших співвітчизників по всьому світові, святкують День Державного Прапора. Це свято стверджує один з найголовніших символів нашої держави, символ незламності українців і їхнього прагнення бути вільними.

З Днем Державного прапора України!

Шановні колеги!

Сьогодні вшановуємо один із символів Української Держави — Синьо-Жовтий Стяг. Цього дня 1991 року, вперше за десятиліття зневаги й заборон, народні депутати урочисто внесли до Верховної Ради України національний прапор.

Прапор, пронесений крізь війну

Прапор, що його київські політехніки, які воювали на сході України, пронесли крізь бої та вогонь, передано в дар університету.

Прапор

Прапор Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" - сапфірового кольору (#082567). В центрі схематичне зображення гербу КПІ на білому тлі із золотими лініями.

Історія становлення й утвердження Державного прапора України

Прапор як символ, спочатку як засіб сигналізації, виник за античних часів. Спершу використовувався в країнах Європи і поширився на українські землі в добу Середньовіччя. Найчастіше прапором вважався шматок тканини, прикріплений до списа, що мав вказувати на місце збору воїнів.

Підписка на Прапор