Михайло Павловський: перший в усьому

Наукові читання, присвячені 80-річчю від дня народження видатного українського вченого і державного діяча, професора КПІ Михайла Павловського (1942 – 2004), були першими, що пройшли в Державному політехнічному музеї імені Бориса Патона при КПІ ім.

Київська політехніка: шлях до зірок

Михайло Згуровський у співпраці з видавничим домом «АртЕк» створили унікальне видання, присвячене піонерам авіа- й ракетобудування, імена яких вписано в історію Київської політехніки.

Плигунов Олександр Сергійович – ректор, який відродив і надав нове життя КПІ

Швидкій відбудові, поверненню до атмосфери високої академічної культури й педагогічної майстерності повоєнний КПІ зобов'язаний передусім його ректору – Олександру Сергійовичу Плигунову, який зробив величезний внесок у розбудову інституту в тяжкі повоєнні роки

Іван Трохимович Швець (1901 – 1983)

Видатний учений у галузі енергетики й теплотехніки, доктор технічних наук (1947), професор (1931), декан енергетичного (теплотехнічного) факультету Київського індустріального інституту, завідувач кафедри парових двигунів.

Анатолію Івановичу Петренку – 80!

Народився Анатолій Іванович 3 листопада 1935 року в містечку Войтівці Хмельницької області. У 1957 р. закінчив з відзнакою Київський політехнічний інститут за спеціальністю "Електронні прилади".

На засіданні Вченої ради: 12.05.2015

12 травня 2015 р. відбулося чергове засідання Вченої ради університету.

Розпочалося воно поздоровленням ювіляра – завідувача кафедри загальної та теоретичної фізики академіка НАН України, д.ф.-м.н., професора Вадима Михайловича Локтєва.

Математичне сузір'я КПІ. До 115-річчя Київської політехніки

З моменту заснування КПІ математичній підготовці надавалось тут особливе значення. За рішенням першого ректора КПІ В.Л.Кирпичова для викладання цієї дисципліни були запрошені кращі київські математики того часу – професори В.П.Єрмаков та Б.Я.Букреєв.

Підписка на Видатні діячі КПІ