Ціль 5. Ґендерна рівність

Ціль сталого розвитку 5. Ґендерна рівність полягає у здійснені досліджень щодо вивчення ґендерної рівності, провадженні в університеті політики щодо ґендерної рівності та відданість найму та просуванню по службі жінок.

На шляху до гендерної рівності

12 січня відбулась перша зустріч оновленого складу робочої групи КПІ ім. Ігоря Сікорського з питань гендерної рівності. Її було присвячено обговоренню нових можливостей у міжнародній проєктно-грантовій діяльності у гендерній сфері.

Міжнародний саміт жінок-дослідниць у Варшаві

З 26 по 28 листопада 2018 р. у Варшаві пройшла Міжнародна конференція "Perspektywy Women in Tech Summit". Участь у ній брали студентки, аспірантки та молоді жінки-науковці з одинадцяти країн Європи, які працюють в ІТ-галузі.

Політика рівних можливостей: гендерна складова

Сталий розвиток суспільства неможливий без залучення потенціалу більшості населення України – жінок. Наш університет є одним із перших у розробці гендерної складової освіти і має значні здобутки імплементації гендерної тематики до навчального процесу підготовки фахівців.

Жінки в промисловості: реалії та проблеми

22 січня в Центрі ресурсоефективного та чистого виробництва (ЦРЕЧВ), який відкрито в НТУУ «КПІ» в рамках програми Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) з ресурсоефективного та більш чистого виробництва, пройшла зустріч «Жінки в промисловості».

Ґендерний центр: підтримка Болонського процесу

Прагнення гармонізувати систему європейської вищої освіти згідно з декларацією, прийнятою 19 червня 1999 р. на Міжнародній конференції міністрів освіти європейських країн “Зона європейської вищої освіти” в Болоньї, дістало назву Болонського процесу.

Підписка на Ґендерна рівність