Про складання і випробовування "PolyITAN-НР-30" розповідає провідний інженер НН ІАТЕ Юрій Поштаренко

На початку цього року в космос було запущено розроблений і виготовлений науковцями КПІ наносупутник "PolyITAN-НР-30". "КП" продовжує серію інтерв'ю з членами наукової групи під керівництвом Бориса Рассамакіна, які брали безпосередню участь у створенні цього космічного апарата.

Космічна місія КПІ

У Київській політехніці готуються вивести в космос два дослідницькі наносупутники.

PolyITAN-HP-30 уже повністю готовий. Запуск планується у грудні цього року з мису Канаверал (США). На орбіту його виведе ракета Falcon-9 компанії SpaceX.

Starlink у КПІ

Київська політехніка отримала три станції супутникового інтернету Starlink.

Пристрої використовуватимуть в освітньо-науковому процесі для підготовки студентів за спеціальністю 172 на ІТС, РТФ, ФЕЛ і для адміністративних потреб.

КПІ торує український шлях у космос

Сьогодні українською космічною програмою опікується Державне космічне агентство, а розробленням космічної техніки та навчанням інженерів для космічної галузі у найбільших в країні масштабах займається Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Візит делегації Польського космічного агентства

Представники департаменту науки та інноватики КПІ ім. Ігоря Сікорського й дослідники, які працюють над реалізацією Космічної програми університету, зустрілися 10 жовтня з представниками Польського космічного агентства.

До 60-річчя запуску першого штучного супутника Землі

Міжнародна федерація астронавтики оголосила 4 жовтня 1957 року Днем початку космічної ери людства. Адже саме цього дня в 1957 році у Радянському Союзі на навколоземну орбіту було виведено перший у світі штучний супутник Землі.

Наносупутник «PolyITAN-2-SAU» на орбіті!

26 травня о 6 годині ранку за київським часом наносупутник «PolyITAN-2-SAU», який розробила команда науковців, викладачів і студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, виведено на навколоземну орбіту!

Підписка на Супутник