Ви є тут

Викладач-дослідник - 2014, Молодий викладач-дослідник - 2014, Лідер року - 2014


Кампус КПІ. Сходи пізнання / 2014.12.29 затверджено списки переможців конкурсу Викладач-дослідник - 2014

С

На виконання рішення Вченої ради Національного технічного університету  України  «Київський  політехнічний  інститут»  протокол №  12 від 29 грудня 2014 року затверджено списки переможців конкурсу НТУУ «КПІ» в номінації «Викладач-дослідник–2014»,  «Молодий викладач-дослідник –2014» та «Лідер року». Вітаємо переможців конкурсу НТУУ «КПІ» та зичимо подальших успіхів.

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові ННК, факультет Кафедра

«Викладач-дослідник- 2014»

1 Антонюк Віктор Степанович ПБФ ВП
2 Безвесільна Олена Миколаївна ПБФ ПБ
3 Бідюк Петро Іванович ІПСА ММСА
4 Войтко Сергій Васильович ФММ МЕ
5 Волошко Світлана Михайлівна ІФФ ФМ
6 Глоба Лариса Сергіївна ІТС ІТМ
7 Гомеля Микола Дмитрович ІХФ ЕтаТРП
8 Горобець Оксана Юріївна ФМФ З та ЕФ
9 Дешко Валерій Іванович ІЕЕ ТТ та ЕЗ
10 Карвацький Антон Янович ІХФ ХПСМ
11 Колобродов Валентин Георгійович ПБФ ООЕП
12 Колосов Олександр Євгенович ІХФ ХПСМ
13 Кузнєцов Юрій Миколайович ММІ КВ та М
14 Луговський Олександр Федорович ММІ ПГ і М
15 Лук'янчиков Євген Дмитрович ФСП ІП та ПІВ
16 Майборода Віктор Станіславович ММІ ІТМ
17 Макогон Юрій Миколайович ІФФ ФМ
18 Маслянко Павло Павлович ФПМ ПМА
19 Мікульонок Ігор Олегович ІХФ ХПСМ
20 Найда Сергій Анатолійович ФЕЛ А та АЕ
21 Орлов Анатолій Тимофійович ФЕЛ МЕ
22 Панкратова Наталія Дмитрівна ІПСА ММСА
23 Петренко Анатолій Іванович ІПСА СП
24 Сівецький Володимир Іванович ІХФ ХПСМ
25 Співак Віктор Михайлович ФЕЛ ЗТтаРІ
26 Тульчинська Світлана Олександрівна ФММ Е і П
27 Юрчук Володимир Петрович ФМФ НГ І та КГ

«Молодий викладач-дослідник 2014»

28 Безугла Наталія Василівна ПБФ ВП
29 Борис Руслан Степанович ММІ МПМ та РП
30 Бояринова Катерина Олександрівна ФММ М
31 Гришко Ігор Анатолійович ММІ ПГ і М
32 Жученко Олексій Анатолійович ІХФ АХВ
33 Закладний Олег Олександрович ІЕЕ ЕП
34 Касьянов Павло Олегович ІПСА ММСА
35 Кисельова Анна Геннадіївна ФЕЛ ПЕ
36 Кисельова Ольга Геннадіївна ФБМІ ББ та ВБІ
37 Кондратюк Вадим Анатолійович ТЕФ АЕС і ІТФ
38 Косогіна Ірина Володимирівна ХТФ ТНР та ЗХТ
39 Кот Тетяна Миколаївна ІТС ІТМ
40 Лавренко Ярослав Іванович ММІ ДММ та ОМ
41 Матвійчук Анна Олегівна ФБМІ БМК
42 Новогрудська Ріна Леонідівна ІТС ІТМ
43 Пулінець Ігор Валерійович ІХФ ХПСМ
44 Терновой Максим Юрійович ІТС ІТМ
45 Тітов Андрій Вячеславович ММІ ПМ
46 Філіпова Марина В`ячеславівна ПБФ ВП
47 Шибецький Владислав Юрійович ФБТ БТ та І
48 Штогріна Олена Сергіївна ІТС ІТМ
49 Щерба Максим Анатолійович ФЕА ТЕ
50 Юрчишин Оксана Ярославівна ММІ КВ та М

Переможці за номінацією «Лідер року»:

1 Тітов Вячеслав Андрійович ММІ МПМ та РП
2 Фокін Андрій Артурович ХТФ ОХ та ТОР
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій