Ви є тут

Рада молодих вченихРада молодих вчених

http://rmv.kpi.ua/

Голова РМВ: аспірант, асистент Білецький Олег Олександрович,
Адреса: Київ-56, проспект Перемоги, 37, 6 корпус, кімната 28
тел.: +380-95-720-87-68, +380-97-925-35-35
e-mail: biletsky27[at]gmail.com, o.biletsky@kpi.ua
Сайт Ради: http://rmv.kpi.ua/Семінар ради молодих учених

2015.02.26 Seminar Council of Young Scientists / https://instagram.com/p/072HGwhd0E/

26 лютого Рада молодих учених НТУУ "КПІ" провела черговий тематичний семінар на тему "Ініціативні дослідження в НТУУ "КПІ" та їх перспективні напрямки як спосіб організації колективної та міждисциплінарної роботи".

У семінарі взяли участь викладачі, аспіранти та студенти університету.Шлях України до об'єднаної Європи має торувати талановита молодь

12 грудня ц.р. проректор з наукової роботи, заслужений діяч науки і техніки України, тричі лауреат Державних премій у галузі науки і техніки СРСР, УРСР і України академік НАН України М.Ю.Нарада молодих учених

2014.12.12 Нарада молодих учених

12 грудня в НТУУ «КПІ» відбулося спільне засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Ради молодих учених КПІ.Рада молодих учених НТУУ "КПІ" – діє!

2014.11.25 Семінар "Проблеми  молодіжної науки. Стан. Перспективи"

Перший семінар у рамках заходів ради молодих учених НТУУ "КПІ" – "Проблеми молодіжної науки. Стан. Перспективи", пройшов 25 листопада ц. р. у залі засідань адмінради.Розпочала роботу рада молодих учених НТУУ «КПІ»

Розпочала роботу рада молодих учених НТУУ «КПІ»

Прохання до всіх директорів інститутів та деканів факультетів надавати всебічну допомогу в роботі Ради, а також довести до відома молодих учених інформацію про створення Ради, ознайомити з її положеннями, створити ініціативну групу, що буде представляти інститут чи факультет на університетських зборах (конференціях) Ради.6 корпус НТУУ "КПІ"

Кампус КПІ. 6 корпус

Адреса корпусу № 6 НТУУ "КПІ": Пр. Перемоги, 37-е (стара адреса - пр-т Перемоги, 37), пам'ятка архітектури (раніше - навчально-виробничі майстерні КПІ). Державний політехнічний музей України, офіс DААD, Асоціація випускників НТУУ „КПІ", Науковий парк „Київська політехніка", Китайсько-український центр, ТЕФ, ІЕЕ, Рада молодих вчених НТУУ «КПІ».

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій

x

Медіа-ресурси КПІ

Web-камери Радіо Телебачення