Ви є тут

Приречений на успіх [журнал “Кампус”]

Видання - 2009. Вийшов з друку перший номер журналу “Кампус”

Вийшов з друку перший номер журналу “Кампус”. Здавалося б, ну що тут такого визначного: адже чи не щотижня з'являються в Україні нові видання. Так само вони і зникають. Проте, не помітити це видання, призначене для найширшої аудиторії нашого суспільства – школярів, абітурієнтів, студентів, викладачів, науковців, ми не могли. Це дійсно подія!

“Кампус” друкує проблемні статті щодо організації навчального процесу, різноманітні рейтинги вищих навчальних закладів України, Європи, світу, виступи роботодавців з їх оцінкою випускників різних вишів, інтерв'ю із студентами та фахівцями від освіти і науки, розповідає про найвідоміші університети світу.

Журнал читається на одному диханні. Цікавість до запропонованих матеріалів підтримується професійним розташуванням їх на сторінках. Тут і розповіді про талановитих молодих програмістів, і інтерв'ю з зіркою кінематографу, і коротенький аналіз-огляд новинок української літератури, і авторські враження від закордонних поїздок. Одним словом – публікації на всі смаки.

Яскравий, кольоровий, надрукований на чудовому папері часопис “Кампус” не може не привернути увагу, а потім і захоплення у читача.

Успіх “Кампуса” був запрограмований, адже його творцями є видатні українські журналісти – Володимир Мостовий (шеф-редактор), Лідія Суржик (головний редактор) та колектив однодумців Олександр Артеменко, Павлина Семивоюс, Оксана Приходько, Сергій П'ятеріков та інші.

Попутного вітру, “Кампус”!

В.В.Янковий
Р.S. Журнал розповсюджується за передплатою (індекс 37580 – російський, 37585 – український).

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій