Ви є тут

Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2017»

Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2017»

9 листопада в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2017». Участь у ньому взяли більше 35 компаній, зацікавлених у залученні до своїх штатів перспективних студентів і молодих спеціалістів.

Студенти і випускники КПі імені Ігоря Сікорського та інших ВНЗ у черговий раз отримали можливість ознайомитися з діяльністю компаній, підприємств і організацій, які шукають співробітників, почути з перших вуст про вакансії та відкриті програми з працевлаштування.

Серед підприємств і організацій, що встановили на ярмарку свої стенди, такі відомі компанії, як «Sмаrt business», «JTI», «ЕРАМ», «Huawei», «1+1 Медіа», «КОSТАL», ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», «KPMG», ТОВ «ТАНГРАМ УКРАЇНА», «Procter and Gamble», ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА», ПрАТ «Вентиляційні системи», Укрсоцбанк, а також Національна гвардія України, ДП «Паспортний сервіс», Державна фіскальна служба та інші.

Під час ярмарку студенти і випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також інших ВНЗ мали змогу відвідати презентації від компаній Materialise, Unilever, Ubisoft, «JTI (Japan Tobacco International)».

Слід відзначити, що ярмарок вакансій із року в рік викликає значну зацікавленість з боку підприємств-роботодавців, і не меншу – з боку студентів. А про високий рівень професійності та творчі підходи випускників КПІ до вирішення поставлених завдань свідчать позитивні відгуки HR-менеджерів компаній-партнерів.

Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2017»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2017», який проходитиме 9 листопада 2017 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10:00 до 16:00. На Ярмарку будуть представлені більше 35 компаній, зацікавлених у працевлаштуванні перспективних студентів і молодих спеціалістів.

Під час Ярмарку студенти і випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також інших ВНЗ зможуть ознайомитися з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть змогу відвідати презентації від компаній Materialise, Unilever, Ubisoft,Компанія «JTI (Japan Tobacco International)».

Запрошуємо всіх бажаючих!!! Вхід вільний!

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій