Ви є тут

ЗМІКіберзахист, дрони і супутники Київського політеху

Медіа кур'єр в Україні

Газета «Медиа Курьер в Украине» розмістила на своїх шпальтах цікавий матеріал про інноваційну діяльність в НТУУ «КПІ». Пропонуємо його вашій увазі. Друкується мовою оригіналу.Візит представників ЗМІ Турецької Республіки

2015.03.16 Визит представителей СМИ Турецкой Республики

16 травня 2013 року в НТУУ «КПІ» відбулася прес-конференція для представників засобів масової інформації Турецької Республіки.День журналіста в Солом’янській РДА

2008.06.04 День журналіста в Солом’янській РДА

Уже традиційними стали зустрічі голови Солом’янської РДА І.П.Сидорова з працівниками ЗМІ напередодні їх професійного свята – Дня журналіста. 4 червня в актовій залі райдержадміністрації зібралися представники міських друкованих та інтернет-видань, радіо- та телеканалів.Телевізійний “Бізнес-чемпіонат”

2008.03.14 Телевізійний “Бізнес-чемпіонат”

На початку 2008 року на Першому національному каналі стартував новий телевізійний проект – всеукраїнський “Бізнес-чемпіонат”, у якому беруть участь студентські команди провідних вищих навчальних закладів України, серед них і команда НТУУ “КПІ”. “Бізнес-чемпіонат” базується на кейс-методі.Бібліотечка газети “День”

Бібліотечка газети “День”

Серед розмаїття вітчизняних друкованих ЗМІ Всеукраїнська щоденна газета “День” помітно вирізняється своєю увагою до історії нашої держави.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій