Як подати документи на вступ КПІ?

Терміни подачі документів до університету і їх форма та кількість визначаються правилами прийому - http://kpi.ua/rule. Анкета і заява заповнюються при подачі документів у Відбірковій комісії Університету. Колір ручки - синій чи чорний. Характеристику зі школи, грамоти олімпіад чи конкурсів, не зазначених у правилах, або інші документи, не передбачені правилами прийому, подавати не потрібно.

Подавати окремо документи на бюджет і контракт не треба. Джерела фінансування вказуються у заяві. Можна одразу написати дві заяви (на бюджет і на контракт). Або написати заяву після оголошення результатів конкурсу на бюджет.

Ксерокопіювати документи можна у відбірковій комісії. Завіряти ксерокопії нотаріально не потрібно. Усі копії документів завіряються за оригіналами у відбіркових комісіях НТУУ «КПІ» - відповідальний секретар ставить підпис.

Документи потрібно подавати у розгорнутому вигляді. Приносити швидкозшивачі, папки чи файли не обов''язково. У відбіркових комісіях справи вступників зберігаються в однакових паперових папках, наданих ПК.

Якщо на момент вступу абітурієти навчаються на бюджеті в інших ВНЗ, і бажають вступити на контракт в КПІ, вони мають подати:

• копію атестату, завірену у ВНЗ (в якому навчається студент);
  • довідку з відділу кадрів (що атестат знаходить в даному ВНЗ).

Абітурієнти, які вступають на навчання за кошти державного бюджету, мають представити і подати оригінали усіх документів - згідно правил прийому [незалежно від факту навчання, роботи чи інших обставин].

Присутність батьків неповнолітніх абітурієнтів не обов''язкова.
Дата подання документів або форма (електронний чи реальний) не впливають на результати конкурсу. Подача оригіналів не дає приорітету. До моменту рекомендації електронний вступ, подання копій або оригіналів рівнозначні.

При вступі на декілька напрямів, повний комплект документів подається в кожний факультет/інститут. На три факультети - 18 фотографій, 6 конвертів, екземпляр кожного документа (оригінал або копія). На один факультет (на три напрямки підготовки) - 6, 2, 1....