7 листопада 2013 року в експозиційній залі сьомого корпусу Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" відбулося урочисте відкриття першої частини щорічного мистецького конкурсу "Таланти КПІ". Участь у заході взяли завідувач Картинної галереї Центру культури і мистецтв НТУУ "КПІ" Вікторія Тьоткіна, начальник відділу організаційно-виховної роботи Ростислав Пашов, директор Видавничо-поліграфічного інституту Петро Киричок, викладачі, працівники та студенти університету.

Цьогоріч у виставці взяли участь 109 учасників, які представили близько 530 творів мистецтва. Зокрема, це роботи, виконані в жанрі живопису, графіки, декоративно-ужиткового мистецтва (вишивка, прикраси з бісеру, пошиття одягу тощо).

Свої нові роботи представили Студія живопису та графіки "Гармонія" під керівництвом Володимира Веселки, Студія "Інновація" факультету менеджменту і маркетингу під керівництвом Ірини Шеховцової, викладачі та студенти Видавничо-поліграфічного інституту, фізико-математичного факультету, випускники КПІ, співробітники нашого університету та ін. Надзвичайно приємно, що рівень виконаних робіт з кожним роком усе вищий, а кількість збільшується.

Доторкнутися до мистецтва та побачити на власні очі творче розмаїття таланту авторів можна буде до 12 грудня.

Лілія Скиба

Виставка І частини мистецького конкурсу “ТАЛАНТИ КПІ – 2013”

Триває виставка робіт І частини мистецького конкурсу “ТАЛАНТИ КПІ – 2013”. З експозиційній залі 7-го корпусу можна побачити твори за номінаціями:

• живопис,
  • графіка,
  • скульптура,
  • декоративне мистецтво,
  • вишивка.

За довідками звертатися: Центр культури і мистецтв НТУУ “КПІ”, к. 201, Картинна галерея, тел.: 454-91-35.