6 вересня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація представників інвестиційних структур Японії під керівництвом Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні у 2002-2005 рр., аудитора компанії SDGs Co. Ltd Кішічіро Амае.

До складу делегації також входили дружина Кішічіро Амае Хідемі Амае; президент SDGs Co. Ltd, президент та виконавчий директор корпорації Third Wave Озакі Кенсуке; директор SDGs Co. Ltd, лектор Кембриджського університету Тадаші Хіраї; президент і представник директора Токійської науково-технічної компанії з управління інвестиціями Катайорі Ючі; генеральний директор з розвитку бізнесу корпорації Third Wave Матсунає Ючі; виконавчий директор ТОВ "Ківшовата Агро" Юкі Риютаро.

З гостями зустрілися ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського академік НАН України Михайло Згуровський, перший проректор університету академік НАН України Юрій Якименко, заступник керівника Департамента міжнародного співробітництва Євген Поліщук, директор Українсько-Японського центру КПІ ім Ігоря Сікорського Катерина Луговська та інші.

Під час зустрічі її учасники обговорили результати співпраці між Японією та Україною і, зокрема, між КПІ ім. Ігоря Сікорського та японськими університетами й науковими центрами. Крім того, було розглянуто питання налагодження відносин між університетом і компаніями, топ-менеджери яких брали участь у цьому візиті, а також загальні проблеми реалізації спільних українсько-японських проектів, насамперед в аграрній галузі. Особливу увагу під час бесіди було приділено діяльності Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського, оскільки саме Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Кішічіро Амае під час роботи в нашій країні був ініціатором його створення в КПІ й ось уже багато років підтримує з ним дружні зв’язки.

Насамкінець члени делегації оглянули експозиції Державного політехнічного музею і відвідали Українсько-Японський центр.

На фото: члени делегації біля пам’ятника Є.О.Патону