Ви є тут

[18.05.2018] Презентація програми підвищення кваліфікації для посадових осіб університетів та коледжів “Застосування антикорупційних стандартів і процедур” (місце проведення заходу змінено)


Застосування антикорупційних стандартів і процедур

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського запрошує всіх бажаючих на презентацію програми курсу підвищення кваліфікації (комплексу тренінгів) для посадових осіб університетів та коледжів “Застосування антикорупційних стандартів і процедур”.

Презентація відбудеться у п’ятницю 18 травня 2018 р. о 12-00 у межах заходів VIII науково-практичної конференції «Правове регулювання суспільних відносин на шляху до сталого розвитку» в аудиторії 331 навчального корпуса № 19.

Програма курсу підвищення кваліфікації розміщена на сайті Інституту післядипломної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського за посиланням: http://ipo.kpi.ua/ua/pidvishchennja-kvalifikaciji/antkor.html

В рамках презентації відбудеться два тренінги на теми:

1. Можливі антикорупційні елементи у навчанні студентів

2. Антикорупційне навчання персоналу як напрям сучасного менеджменту у навчальному закладі

Тренер – Кравчук О.О. (посилання http://afgp.kpi.ua/faculty/kravchuk-oleksij-olegovych/ ), д.ю.н., доцент, завідувач кафедри господарського та адміністративного права КПІ ім. Ігоря Сікорського, уповноважена особа університету з питань запобігання та виявлення корупції.

Програма підвищення кваліфікації розроблена в результаті участі доцента Кравчука О.О., що є розробником програми, в міжнародному проекті “Інноваційний університет та лідерство. Фаза III: інновації та відносини з оточенням”.

Запрошуємо також до участі в інших заходах конференції, які триватимуть з 15 по 20 травня 2018 р., зокрема в KPI Moot court з адміністративного процесу. Інформація про конференцію за посиланням http://afgp.kpi.ua/8th_conf_call/

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій