16 травня у виставковій залі корпусу №7 відбулося закриття ІІ частини мистецького конкурсу  "Таланти КПІ – 2018", на якому 45 учасників представили близько 180 робіт у жанрі фотографії та комп'ютерної графіки. У конкурсі, присвяченому 120-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського, взяли участь студенти, викладачі, науковці, працівники університету. Фотоконкурс виявив нові імена, сприяв активізації художньої творчості та культурному зростанню київських політехніків.

На підставі рішення журі конкурсу переможцями визнано учасників, чиї роботи відзначилися найбільшою змістовністю, оригінальністю та професійністю:

• "За кращу серію робіт "Вежі КПІ"Ігоря Мікульонка, професора ІХФ;
  • "За кращу серію робіт "Зимова казка КПІ"Дмитра Шпака, доцента ММІ;
  • "За багатогранність у зображенні видів КПІ"Олега Кирницького, провідного інженера кафедри теоретичних основ електротехніки ФЕА;
  •  "За оригінальність та образність у фотографії"Наталію Жданюк, асистента кафедри ХТФ;
  • "За професіоналізм та змістовність у фотографії"Оксану Гой, інженера РТФ;
  • "За емоційну складову у відображенні життя КПІ" Тетяну Авдєєву, викладача ФМФ;
  •  "За кращий триптих "Види КПІ"Ганну Мартиненко, асистента кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки ФМФ;
  •  "За відчуття естетичного смаку у зображенні КПІ"Володимира Ігнатовича, провідного редактора газети "Київський політехнік";
  • "За кращу комп'ютерну графіку"Ольгу Лебедєву, старшого викладача кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки ФМФ.

Проректор з навчально-виховної роботи КПІ ім. Ігоря Сікорського Петро Киричок вручив переможцям дипломи. Решта конкурсантів отримали подяки за участь у конкурсі.

Інформація Картинної галереї ім. Григорія Синиці

Призери конкурсу Таланти КПІ 2018

[до 30.03.2018] Мистецький конкурсі «Таланти КПІ»

11 квітня у виставковій залі корпусу №7 відкрилася виставка фотографій, присвячена 120-річчю Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Представлено 180 робіт, виконаних 42 фотоаматорами – викладачами і студентами університету. На світлинах – види КПІ, репортажні фото про університетське сьогодення, історичні знімки, макрозображення високої якості, навіть селфі в несподіваному ракурсі. Споглядаючи фото, відвідувачі старшого віку згадають свої студентські роки, молодь – впізнає себе і своїх наставників. Виставку можна оглянути до 16 травня 2018 року.

Шановні студенти та працівники КПІ імені Ігоря Сікорського!

З нагоди 120 річчя заснування університету та у рамках проведення щорічного мистецького конкурсу «Таланти КПІ» в картинній галереї розпочато прийом фоторобіт, присвячених цій визначній даті.

Приймаються оформлені фотографії та цікаві роботи з
КОМП’ЮТЕРНОЇ ГРАФІКИ

Виставка відкриється на початку квітня у виставковій залі корпусу №7
та триватиме до кінця місяця.

За довідками звертайтесь:
Картинна галерея к. 201
т. 204-91-35.

роботи приймаються до кінця березня