[1.02-10.06.2017] Міжнародна олімпіада з інформаційних технологій «IT-Universe»

Міжнародна олімпіада з інформаційних технологій «IT-Universe»

1 лютого 2017 року розпочалась Міжнародна олімпіада з інформаційних технологій «IT-Universe» (далі ІТ-Олімпіада). До участі в цьому заході запрошені студенти вищих навчальних закладів України, Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та інші. Організацію олімпіади здійснює Всеукраїнська громадська організація "Співтовариство директорів з інформаційних технологій України". Основна мета олімпіади – сприяння підготовці висококваліфікованих фахівців з інформаційних технологій у вищих навчальних закладах, встановлення та розширення зв’язків роботодавців з навчальними закладами та провідними виробниками ІТ, виявлення талановитих молодих ІТ-фахівців і сприяння їх подальшому працевлаштуванню. Олімпіада пройде у три етапи:

• І етап (заочний) – у лютому-березні 2017 року, на веб-сайті олімпіади www.it-universe.org
  • ІІ етап (регіональний) – у квітні 2017 року, на веб-сайті олімпіади або у вищих навчальних закладах, визначених як базові за конкурсами  (у залежності від формату конкурсу);
  • ІІІ етап (фінал) – з 1 по 10 червня 2017 року, на базі Університету економіки та права «КРОК» і Київського національного університету культури та мистецтв.

Додаткову інформацію дивіться: