[сайт] МНТК «ПРОБЛЕМИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ»

Міжнародна Науково-технічна Конференція "ПРОБЛЕМИ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ" проводиться щорічно на базі Інституту телекомунікаційних систем та НДІ телекомунікацій КПІ ім. Ігоря Сікорського

Адреса організаційного комітету: провулок Індустріальний, буд. 2 (корп. 30), м. Київ, Україна, 03056.
Телефон/факс: (044)204-98-21
e-mail: conf@its.kpi.ua

Орієнтовна тематика конференцій охоплює такі напрямки:

1. Достовірне передавання сигналів та інформації в телекомунікаційних системах.
  2. Кабельні та оптоволоконні системи і технології.
  3. Технології транспортних телекомунікаційних систем та мережні технології.
  4. Безпроводові телекомунікаційні системи та технології.
  5. Інформаційні технології в телекомунікаціях.
  6. Сенсорні мережі та прикладні аспекти застосування телекомунікаційних технологій.
  7. Засоби та пристрої телекомунікацій.
  8. Підготовка кадрів телекомунікаційного профілю, історія розвитку телекомунікацій.
  9. Семінар: Modern information and telecommunication trends (спілкування виключно англійською мовою).

Запрошуються усі небайдужі до становлення та розвитку телекомунікацій науковці, студенти як молодших, так і старших курсів, спеціалісти, магістри та аспіранти. Ми чекаємо від Вас нових нестандартних ідей, пропозицій та творчих експромтів.