[до 31.12.2017] Ліцензійне програмне забезпечення Microsoft для викладачів, науковців, студентів та співробітників STEM

Microsoft Innovative Educator Experts

До уваги викладачів, науковців, студентів та співробітників STEM (Технічного напряму) факультетів/інститутів !!!

В рамках дії програми Microsoft Imagine Academy КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав підписку на Microsoft Imagine Premium (Dreamspark Premium) (до 31.12.2017 року) для STEM (Технічного напряму) факультетів/інститутів. Це дає можливість студентам, викладачам та науковцям використання в навчальному процесі університету безкоштовного ліцензійного програмного забезпечення фірми Microsoft.

Для реєстрації в електронному магазині ELMS та отримання доступу до завантаження програмного забезпечення фірми Microsoft необхідно звернутись до відповідальних за участь в програмі Microsoft IT Academy у своїх підрозділах (список відповідальних можна подивитись за посиланням).

Надання доступу до ресурсів програми Microsoft Imagine Academy та вирішення організаційних питань по програмі забезпечує КБ ІС КПІ ім. Ігоря Сікорського.