[15.01.2017, 28.01.2017] ХVІ Всеукраїнський конкурс «Молодь енергетиці України 2016: Відкритий конкурс молодих вчених та енергетиків»

Мета конкурсу «Молодь енергетиці України 2016» полягає в широкому залученні молоді до вирішення проблем паливно-енергетичного комплексу (ПЕК) України; підвищенні техніко-економічних показників роботи ТЕС, АЕС та інших енергетичних об’єктів ПЕК; покращенні екологічних показників роботи енергоблоків; впровадженні нових енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; підвищенні ефективності видобутку, підготовки та спалювання вітчизняного вугілля; розробці пропозицій щодо стратегії розвитку енергетики України.

Основні завдання конкурсу: залучення молодих фахівців у сферу енергетики та енергетичного спрямування, вирішення проблем у галузі охорони довкілля, енергозбереження та підвищення економічності та надійності енергетики України.

Категорії учасників:

«СТУДЕНТИ»

«МОЛОДІ ВЧЕНІ»

Для участі в конкурсі встановлено наступні категорії робіт:

• «Паливно-енергетичні ресурси»;
  • «Теплова енергетика»;
  • «Нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії»;
  • «Електроенергетика»;
  • «Екологія»;
  • «Економіка енергетики»;
  • «Енергозбереження та енергоефективність».
  • «Гідроенергетика»
  • «Атомна енергетика»

Вимоги до учасників конкурсу та конкурсних робіт. До участі в конкурсі допускаються студенти вищих навчальних закладів, аспіранти, викладачі та працівники наукових установ віком до 35 років.

Конкурсні роботи за темою конкурсу виконані українською або російською мовами, обсягом до 40 сторінок, приймаються до 28 січня 2017 р.

Роздруковану роботи та анкету учасника (форма анкети додається) надсилати за адресою:

01032, м. Київ, вул. С. Петлюри, 27, к. 414, ОГ РСЕУ, контактні тел./факс: (044)239-45-22, (044)239-45-11, e-mail: rseu@givc.energy.gоv.ua;

03056, м. Київ, пр-т. Перемоги , 37, НТУУ «КПІ», корп.5, к. 207, e-mail: Seruy_Alex@i.ua, (097)926-50-52;

03056, м. Київ, вул. Борщагівська, 115, к. 315, e-mail: gorenko.darya@yandex.ua (097)948-53-50.

з поміткою «Конкурс «Молодь – енергетиці України 2016».

Нагородження учасників конкурсу. Переможці та лауреати конкурсу в кожній із номінацій отримують почесні дипломи та подарунки.

Причіплений файлРозмір
PDF icon Детальні умови конкурсу | анкета663.35 КБ