[01.02.2017] КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на підготовчі курси!

КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на підготовчі курси!

Інститут моніторингу якості освіти (ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського) оголошує набір слухачів на підготовчі курси (короткострокові експрес-курси). Ліцензія МОН України: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.

Підготовчі курси КПІ ім. Ігоря Сікорського традиційно вважаються одними з найкращих в Україні. Цьому сприяє в першу чергу постійна увага та роль, що відводиться підготовчим курсам керівництвом університету. Впродовж останніх двадцятип’яти  років підготовчі курси були і залишаються основним джерелом поповнення студентських лав університету найбільш підготовленою, талановитою та обдарованою молоддю.

За цей час підготовчі курси, іменовані слухачами як нульовий курс університету, закінчили близько 75 тисяч осіб. Додатковий рік, проведений слухачами в стінах університету, знайомство з його славною історією та традиціями, спілкування з провідними вченими та викладачами неоціненно збагатив їх життєвий досвід та допоміг їм в подальшому плавно адаптуватись до рівня вимог факультетів та інститутів, який в КПІ ім. Ігоря Сікорського є традиційно високим. Здобуті та систематизовані знання з фундаментальних дисциплін надали можливість переважній більшості слухачів в майбутньому стати кращими студентами університету.

Серед слухачів підготовчих курсів постійно ведеться ґрунтовна професійно-орієнтаційна робота, яка дозволяє їм прийняти усвідомлене рішення при виборі своєї майбутньої професії. До цієї роботи залучені кафедри, факультети, інститути та наукові підрозділи університету, а також представники вітчизняних та зарубіжних провідних фірм, організацій, установ, підприємств.

Впродовж усіх років пошук та відбір талановитої учнівської молоді для подальшого навчання в університеті ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського проводить в тісній співпраці з провідними ліцеями, гімназіями, школами міста Києва та регіонів України.

1. Організація навчального процесу

• Набір на підготовчі курси ІМЯО КПІім. Ігоря Сікорського здійснюється в межах затвердженого ліцензійного обсягу.
  • Початок занять: з 1 лютого, в міру комплектації навчальних груп.
  • Заняття проводяться в навчальних групах на базі університету.
  • Навчання та атестація слухачів здійснюється з конкурсних предметів, що відповідають вибраному слухачами напрямку підготовки.
  • Згідно ліцензії, підготовка здійснюється з наступних предметів:
    Математика, Фізика, Хімія, Біологія, Географія,  Іноземна мова,
    Історія України, Українська мова та література.
  • До роботи на підготовчих курсах залучені провідні викладачі університету, які мають багаторічний досвід роботи в системі доуніверситетської підготовки
    КПІім. Ігоря Сікорського.
  • Методичне та програмне забезпечення роботи підготовчих курсів дозволяє оптимально синхронізувати протягом навчання два взаємопов’язаних процеси: підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та приведення рівня знань слухачів з фундаментальних дисциплін до рівня вимог університетських програм.
  • Навчання платне. Оплата здійснюється відповідно до затверджених Кошторисів.

2. Атестація слухачів

• По закінченні навчання слухач отримує Сертифікат з його підсумковим рейтингом, який є інтегральним показником якості його знань з трьох програмних конкурсних предметів. Цей показник формується впродовж всього терміну навчання, як результат постійного моніторингу Центром тестування та моніторингу знань ІМЯО КПІім. Ігоря Сікорського всіх видів навчальних досягнень слухача.
  • Основним видом самостійної роботи слухача підготовчих курсів впродовж навчання є виконання та захист ним циклу індивідуальних атестаційних робіт (ІАР) з кожного предмету.
  • Очний контроль якості знань слухача з усіх предметів здійснюється у формі підсумкових атестаційних контрольних робіт (ПАКР).
  • На основі отриманого підсумкового рейтингу, при вступі на природничо-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки, слухачеві додаються додаткові бали (згідно Умов прийому до ВНЗ України в 2017 році).

3. ФОРМИ НАВЧАННЯ

•   експрес-курси  (чотири рази на тиждень).

4. ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ:

3 місяці (для учнів 11-х класів: цикл – експрес підготовка)

5. Порядок зарахування на підготовчі курси

Записатись на підготовчі курси можна особисто за адресою:

Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімната 129.

При собі необхідно мати: 2 фото (3 х 4), ксерокопію паспорта (ксерокопію свідоцтва про народження) та ксерокопію Ідентифікаційного номеру.

Телефони для довідок: (096)689-87-84, (067)500-56-21

Причіплений файлРозмір