У вас є цікаві ідеї? Ви з друзями вже почали цікавий проект, але не знаєте, як «довести його до розуму»? У Вас немає команди для просування свого IT- додатку?

ТОДІ ВАМ ДОРОГА В СТАРТАП ШКОЛУ!

17 жовтня 2016 року в київській Стартап Школі «Sikorsky Challenge» стартує група 1-го ступеня навчання "Вступ до інноваційного підприємництва".

Запрошуються аспіранти, студенти, учні старших класів, підприємці, які мають технологічні ідеї для запуску інноваційного стартапу, а також креативні люди, що здатні виконувати різні ролі в стартап-команді.

На першому ступені навчання в Стартап Школі Ви отримаєте теоретичні знання і практичні навички в області інноваційного бізнесу, досвід в організації стартап-компаній, розвинете свої креативні можливості.

Програма включає:

• Нові тренди в інноваційному бізнесі та їх вплив на бізнес-модель стартапу
  • Просування стартап-проектів в мережі Інтернет
  • Що таке бізнес-модель і як вона розробляється
  • Навички успішних комунікацій
  • Створення презентацій та секрети ефективних пітчів
  • Презентація бізнес-ідей та вибір переможців для участі на 2-го ступеня навчання.

Формат навчання - лекції, тренінги, коворкінг.

Після завершення 1-го ступеня Ви отримаєте міжнародний сертифікат і право участі в конкурсному відборі на 2-ий ступінь навчання «Практика запуску стартапу».
Інформація про Стартап Школу, програма та реєстрація на навчання - на сайті sikorskychallenge.com/startup