26 травня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу XIV Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики».

У конференції беруть участь науковці, викладачі, аспіранти і студенти, планується заслухати 117 доповідей. В числі гостей конференції представники вищих навчальних закладів Львова, Харкова, Дніпра, а також Департаменту географічних наук штату Меріленд із США.

На церемонії відкриття сесії виступив проректор з науково-педагогічної роботи професор Олексій Новіков.

У день відкриття учасники заслухали 3 пленарних доповіді: «Гравітаційні хвилі у Всесвіті: передбачення та детектування» (д. ф.-м.н. , с. н. с., директор Астрономічної обсерваторії ЛНУ ім. Івана Франка Б. С. Новосядлий, м. Львів), «Ентропія Колмогорова-Синая та її застосування в теорії динамічних систем» (д. ф.-м.н., с.н.с., провідний науковий співробітник відділу алгебри та топології Інституту математики НАН України С. І. Максименко), «Актуальні задачі кібернетичної безпеки» (к. ф.-м. н., с. н. с., перщий заступник директора, доцент кафедри інформаційної безпеки Фізико-технічного інституту НТУУ «КПІ» С. А. Смирнов).

Науковці працюватимуть по секціях «Актуальні питання сучасної фізики», «Фізика енергетичних систем», «Математичне та комп’ютерне моделювання. Математичні методи кібернетичної безпеки», «Фізико-технічні аспекти кібербезпеки», «Системи та технології кібернетичної безпеки», «Теоретичні та прикладні проблеми криптографічного захисту інформації», «Моделі та технології обробки даних спостереження Землі».

Конференція триватиме три дні.