Ви є тут

Ваучери на здачу іспитів для отримання сертифікатів в рамках IT Academy


10 ваучерів

До уваги викладачів! Нагадуємо Вам, що НТУУ "КПІ" є учасником програми Microsoft Imagine Academy (Microsoft IT Academy) - міжнародної програми підтримки викладачів, які ведуть заняття з вивчення і застосування програмних продуктів Microsoft, підготовки ІТ- фахівців у навчальних закладах, і надання доступу до передових ІТ-курсів та сертифікації.

В рамках програми Microsoft Imagine Academy наші викладачі мають можливість стати сертифікованими спеціалістами. НТУУ "КПІ" безкоштовно отримав по 10 ваучерів на здачу іспиту для отримання сертифікатів:

  • "Сертифікований педагог Microsoft" (Microsoft Certified Educator (MCE). Сертифікат MCE підтверджує загальну технічну грамотність викладачів, необхідну для надання студентам комплексного навчання з можливістю їх адаптації під конкретні завдання.
  •  "Спеціаліст із Microsoft Office" (Microsoft Office Specialist, MOS). Сертифікат MOS підтверджує практичні знання продуктів Office.
  •  "Спеціаліст-початківець" (Microsoft Technology Associate, MTA). Сертифікат MTA підтверджує основні технологічні знання з комп’ютерних наук та ІТ-інфраструктури.

(Ознайомитись з екзаменами та сертифікацією Microsoft можна на сайті https://www.microsoft.com/en-us/learning/default.aspx .)

З порядком проходження сертифікації викладачів  НТУУ "КПІ" в рамках Microsoft Imagine Academy можна ознайомитись за посиланням нижче.

Для отримання ваучеру на здачу іспиту викладачам НТУУ "КПІ" необхідно подати заявку у відповідній формі (дивись посилання) відповідальним за участь в програмі Microsoft Imagine Academy в інститутах/факультетах та інших підрозділах НТУУ "КПІ" (список відповідальних можна подивитись за посиланням).

Надання доступу до ресурсів програми Microsoft Imagine Academy та вирішення організаційних питань по програмі забезпечує КБ ІС НТУУ "КПІ".

КБ ІС вітає асистента кафедри ХПСМ ІХФ Івіцького Ігоря Ігоровича та старшого викладача кафедри АЕД ФАКС  Шантиря Антона Сергійовича з успішним складанням іспитів в червні 2016 року та отриманням сертифікатів "Сертифікований педагог Microsoft" в рамках програми Microsoft Imagine Academy!!!

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій

x

Медіа-ресурси КПІ

Web-камери Радіо Телебачення