Ваучери на здачу іспитів для отримання сертифікатів в рамках IT Academy

10 ваучерів

До уваги викладачів, науковців, студентів та співробітників! Нагадуємо Вам, що КПІ ім. Ігоря Сікорського є учасником програми Microsoft Imagine Academy (Microsoft IT Academy) - міжнародної програми підтримки викладачів, які ведуть заняття з вивчення і застосування програмних продуктів Microsoft, а також підготовки ІТ- фахівців у навчальних закладах.

Умови та правила Програми допомагають навчальним закладам надавати студентам високоякісні освітні послуги у галузі новітніх інформаційних технологій Microsoft з метою набуття професійних знань і навичок. Діапазон можливостей, які пропонує Програма дуже широкий - від освоєння користувацьких додатків для мобільних і настільних комп’ютерів до підготовки ІТ-професіоналів за широким переліком спеціальностей. Програма Microsoft IT Academy дозволяє інтегрувати в існуючі навчальні плани дисциплін визнані роботодавцями стандарти корпорації Microsoft.

Навчання дозволить:

• отримати професійні знання та навички роботи з найновішими та найбільш використовуваними на IT-ринку технологіями та програмними продуктами;
• отримати офіційне визнання знань та досвіду роботи з технологіями і продуктами корпорації Microsoft;
• оптимізувати свої розумові ресурси при реалізації реальних проектів;
• ефективно підготуватися до здачі іспитів на міжнародні сертифікати IT-спеціалістів;
• навчаючись в ВНЗ зробити вигідні інвестиції в власну кар’єру в майбутньому та знайти високооплачувану роботу(для студентів).

Microsoft Imagine Academy надає можливість використання системи дистанційного навчання E-learning з набором онлайнових курсів. (Перелік курсів англійською та російською мовами можна подивитись за посиланням). Для прийняття участі в дистанційному навчанні E-learning необхідно подати замовлення у відповідній формі (дивись посилання) відповідальним за участь в програмі Microsoft Imagine Academy в інститутах/факультетах та інших підрозділах КПІ ім. Ігоря Сікорського (список відповідальних можна подивитись за посиланням).