Зустріч з представниками неурядової організації World ORT

19 жовтня КПІ імені Ігоря Сікорського відвідала представницька делегація однієї з найбільших у світі неурядових організацій освіти та професійної підготовки World ORT.

Підтримаймо своїх!

10 проектів подали члени спільноти КПІ імені Ігоря Сікорського на конкурс Київської міської державної адміністрації в рамках програми «Громадський проект», інструментом якого є «Бюджет участі» («Громадський бюджет м. Києва»)

16 листопада 2017 р. о 10-25 пройде відкрита лекція з юридичної деонтології на тему: Особливості сучасної професії корпоративного юриста: in-house та зовнішній радник

На засіданні Юридичного клубу Факультету соціології і права КПІ імені Ігоря Сікорського в ауд. 343-19 відбудеться відкрита лекція з юридичної деонтології на тему: Особливості сучасної професії корпоративного юриста: in-house та зовнішній радник

З Днем захисника України!

Шановні, дорогі ветерани і нинішні захисники Вітчизни!
Шановні політехніки!

Фестиваль «Sikorsky Challenge 2017»: урочисте закриття і нагородження переможців конкурсів

2017.10.13 урочисте закриття і нагородження пореможців  конкурсів

13 жовтня в Центрі культури і мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» відбулася урочиста церемонія закриття фестивалю «Sikorsky Challenge 2017».

Вшанування пам’яті політехніків, які загинули на Майдані та на Сході України

2017.10.09 Вшанування пам’яті політехніків, які загинули на Майдані та на Сході України

13 жовтня, напередодні Дня захисника України студенти і викладачі КПІ ім. Ігоря Сікорського» вшанували пам’ять загиблих на Майдані та в боях на Сході України київських політехніків.

Меморандум про співпрацю з компанією «IoT Україна»

2017.10.12 Меморандум про співпрацю з компанією «IoT Україна»

12 жовтня КПІ імені Ігоря Сікорського уклало Меморандум про співпрацю з компанією «IoT Україна» («Інтернет речей Україна»).

Пряма трансляція закриття фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017»

13 жовтня буде здійснюватися пряма трансляція закриття VI фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017»

[13.10.2017 ] Заходи щодо вшанування пам’яті героїв-політехніків, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність та суверенітет нашої держави.

Шановні політехніки!

14 жовтня відзначається День захисника України.

Вшанування пам’яті Михайла Кравчука

10 жовтня 2017 р. виповнилося 125 років з дня народження Михайла Кравчука (1892–1942) – найвизначнішого українського математика ХХ сторіччя, праці якого з вищої алгебри, математичного аналізу, теорії диференціальних та інтегральних рівнянь, теорії ймовірностей та математичної статистики та ін. увійшли до скарбниці світової науки. У цей день в Залі засідань Вченої ради відбулося урочисте засідання, присвячене вшануванню пам’яті видатного вченого.

Сторінки