Недостатньо оволодіти знаннями – їх треба застосувати

Мотивуючим у житті та навчанні для Оксани Лещенко – студентки VІ курсу кафедри машин та апаратів хімічних і нафтопереробних виробництв ІХФ, іменної стипендіатки Президента України, є вислів Йоганна Вольфганга фон Гете: "Недостатньо тільки оволодіти знаннями – їх треба застосувати.

Зробила правильний вибір

Студентка кафедри кібернетики хіміко-технологічних процесів Тетяна Хорошко у цьому навчальному році стала стипендіаткою Президента України.

Зустріч з курсантами Київського професійного коледжу

25 січня представники Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім.Ігоря Сікорського провели професійно орієнтовану зустріч з курсантами Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою.

Степану Прокоповичу Шевчуку – 70!

4 лютого відзначив свій ювілей завідувач кафедри електромеханічного обладнання енергоємних виробництв (ЕМОЕВ) Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Степан Прокопович Шевчук – д.т.н., професор, нагороджений знаком "Відмінник освіти України" (1996 р.), член спеціалізованої вченої ради Д.2

В.Лобановський: Саме тоді, коли грав за збірну команду КПІ, мене помітили і запросили до дублюючого складу київського "Динамо"

До 80-річчя від дня народження Валерія Лобановського. Ім'я Валерія Васильовича Лобановського добре відоме в спортивному світі. Людина неординарна, він уособлював весь радянський i український футбол, неодноразово підносив на найвищі футбольні вершини київське "Динамо" і збірну країни.

Віктору Петровичу Розену – 70!

28 січня 2019 р. відсвяткував своє 70-річчя завідувач кафедри автоматизації управління електротехнічними комплексами (АУЕК) Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Віктор Петрович Розен

Традиційна різдвяна зустріч

23 січня 2019 року в залі засідань Вченої ради КПІ ім.Ігоря Сікорського зібралися шанувальники хорового співу. Тут пройшла 14-та Різдвяна зустріч "У промінні Віфлеємської зірки", яку щорічно проводить клуб "Співуча родина" міського Будинку вчителя (президент клубу Любов Лавріненко).

Затримано злодія

28 січня 2019 р. представники департаменту безпеки КПІ ім. Ігоря Сікорського спільно з працівниками 1-го ТВП Солом'янського УП ГУНП у м. Києві затримали  особу, яка протягом двох останніх місяців систематично скоювала крадіжки в корпусах університету.