Ви є тут

Новини департаментів

Контингент студентів-контрактників!

Новини сайту ДЕФ - 41 хвилина 16 секунд тому
До уваги бухгалтерів факультетів/інститутів! До 27.08.2018року надати до Планово-фінансового відділу інформацію про контингент студентів-контрактників за наведеною нижче формою!

Контингент студентів-контрактників!

Новини сайту ДЕФ - 41 хвилина 49 секунд тому
До уваги бухгалтерів факультетів/інститутів! До 27.08.2018року надати до Планово-фінансового відділу інформацію про контингент студентів-контрактників за наведеною нижче формою!

До уваги працівників та студентів. Інформація ПАО "Альфа-банк"

Новини сайту ДЕФ - Пн, 13/08/2018 - 18:02
22 августа Альфа-Банк Украина запускает новый центр обслуживания карт, чтобы стать еще лучше, быстрее и надежнее для вас! Благодаря новому центру обслуживания карт (процессинговому центру) мы увеличим скорость обслуживания и выдачи платежных карт, запустим технологию 3D Secure для повышения безопасности карточных расчетов, сможем еще активнее внедрять передовые технологии и новые услуги для всех наших клиентов.

День Японії у Києві

Новини сайту ДНВР - Пн, 13/08/2018 - 11:43
«Дні Японії» довго подорожували Україною: насолоджувались львівською кавою у 2014 році, купалися в одеському морі у 2015, гуляли найдовшою у Європі набережною у Дніпрі у 2016 та танцювали біля Вінницьких фонтанів у 2017… Кияни неодноразово питали нас: «Коли ж настане черга нашого міста?» І ми пообіцяли, що на 5-й рік нарешті і столиця відчує на собі японський колорит. А ми (як справжні самураї) завжди дотримуємось обіцянок. Тож цього року 7 вересня «День Японії» пройде у Києві! Де? На території найбільшого кампусу в Україні – КПІ ім. Ігоря Сікорського Для кого? Для тебе та твоїх друзів Що на тебе чекає? • Виставка японського дизайну • Перший відкритий показ фільму про пригоди японця в Україні • Україна та Японія через призму об’єктиву • Японська чайна церемонія під відкритим небом • Заняття з японської мови • Поради з еко-лайфстайлу • Майстер-класи та демонстрації японських мистецтв Це та багато іншого на «Дні Японії»! Хочеш стати волонтером фестивалю? Пиши на пошту uajc@kpi.ua Day of Japan for KPI

Мовна практика в Німеччині 2018

Новини сайту СФМ - Пт, 10/08/2018 - 13:55
Літо для групи СФ-61 розпочалося з мовної практики, яку ми проходили в Магдебурзі. Після двох успішних років навчання на основному та спільному факультетах, ми отримали можливість вдосконалити свої знання німецької мови в Німеччині, в університеті Отто-фон-Гьоріке. По приїзду нас поселили в «Gästehaus», що означає дім для гостей. Там ми мали все необхідне для проживання, кімнати були чистими та охайними. З понеділка ми розпочали своє навчання. Наші заняття були структурованими та пізнавальними. Ми багато спілкувались з викладачами на різні теми та проходили матеріал, який був у наших підручниках. Щотижня, окрім виконання домашнього завдання, ми писали твір на задану тему, а також виступали Читати далі...

Виробнича практика в Німеччині 2018

Новини сайту СФМ - Вт, 07/08/2018 - 19:15
Вже минуло кілька днів, як ми, студенти третього курсу Спільного Українсько-Німецького Факультету Машинобудування (СУНФМ) в КПІ ім. Ігоря Сікорського, пройшли виробничу практику в Німеччині (м. Магдебург). Що ж являє собою ця практика? Крім відвідань інститутів факультету машинобудування в Отто-фон-Гьоріке університеті, які дали змогу обрати напрямок майбутнього навчання, ми також мали можливість побувати в таких компаніях як Volkswagen, Enercon, Schunk та наочно поглянути на рівень розвитку промисловості Німеччини завдяки саме цій практиці. Час, який ми проводили там, не був пов’язаний лише з суто технічними речами. Ми також мали можливість поїхати на вихідних в будь-які куточки Німеччини, що ми, звичайно, і робили. Читати далі...

Інформація від ВП “Рівенська АЕС” ДП “Енергоатом”

Новини сайту ДНВР - Пн, 30/07/2018 - 12:44
Шановні студенти! В рамках співпраці з вищими навчальними закладами ВП “Рівенська АЕС” ДП “Енергоатом” проводить профорієнтаційну роботу з метою підготовки фахівців за потребами підприємства. На поточний момент та в перспективі у ВП “Рівенська АЕС” є потреба у фахіфцях за напрямами: “Атомна енергетика”, Теплоенергетика”, “Електричні станції”, “Електротехнічні системи електроспоживання”, Автоматизоване управління технологічними процесами” та інші. За детальною інформацією звертатись: м. Вараш, Рівенська область, Тел.: (03636) 644 74, 643 49 e-mail: office@rnp.atom.gov.ua

“Perspektywy Women in Tech Summit 2018”

Новини сайту ДНВР - Пн, 30/07/2018 - 09:28
“Perspektywy Women in Tech Summit 2018” – це унікальна подія в Центральній та Східній Європі та Центральній Азії, присвячена жінкам-студентам та фахівцям зі сфери IT. Очікуються рекордні 1000 учасників з Польщі, інших країн Європейського Союзу та України, Білорусі, Росії, Казахстану, Узбекистану та Таджикистану. Саміт стане центром обговорення майбутнього технологій та внеску жінок у цю життєво важливу сферу. Сайт конференції: https://www.womenintechsummit.pl/ Саміт стане першим в своєму роді місцем зустрічі талановитих жінок з галузі технологій. Учасники зможуть послухати лекції та зустрітися з керівниками найбільших світових технологічних компаній, освіжити свої знання та отримати можливості для професійного розвитку. Марія Габріель, Комісар ЄС з питань цифрової економіки та суспільства, буде спеціальною гостею Саміту. Паралельно з Самітом буде проводитись Ярмарок кар’єри за участі провідних технологічних компаній, де особливий акцент робиться на підтримці жінок. Університети та ІТ факультети будуть представляти свої досягнення та встановлювати контакти з високотехнологічними підприємствами. Освітній Фонд Perspektywy разом з партнерами підготував гранти, які дозволять талановитим українкам безкоштовно взяти участь у конференції. Отже, Вам є 18 років? Ви –  студентка, випускниця або аспірантка?  Ви вивчаєте такі напрямки як IT, автоматика, роботика, електроніка, мехатроніка, телекомунікації в одному з університетів України та плануєте побудувати свою кар’єру в галузі технологій? Або ж Ви закінчили навчання не більше ніж 5 років тому на напрямку IT /комп’ютерні технології? Ви вільно володієте англійською мовою? Якщо Ваша відповідь на ці питання – “так”, то Ви можете подати заявку на грант та отримати шанс взяти участь у події безкоштовно! Що покриває грант? повна участь у двох днях конференції; матеріали конференції; участь у вечірньому заході; доступ до Ярмарки кар’єри та нетворкінгового простору; гарантоване покриття автобусного перевезення з Києва; проживання в Варшаві під час конференції.  Як подати заявку на отримання гранту? Подача заявок відбувається через сайт Саміту “Perspektywy Women in Tech Summit 2018”. В подальшому заявки будуть розглядатися оргкомітетом при Українсько-Польському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського. Заявки подаються за посиланням: https://www.womenintechsummit.pl/international-students-application Організатори вибиратимуть одержувачів грантів, оцінюючи якість їхніх заявок – кількість наявних грантів обмежена (100). Заявки на отримання грантів приймаються до 25.09.2018, інформація про результати буде надіслана аплікантам електронною поштою. Додаткова інформація: Anna Bidnyuk anna_bidnyuk@ukr.net Daryna Sokolova d.sokolova@perspektywy.pl

Інформація щодо відшкодування коштів Державного бюджету!

Новини сайту ДЕФ - Чт, 26/07/2018 - 11:51
Інформація, яка застосовується в процесі розрахунку коштів, що підлягають відшкодуванню при повторному навчанні за рахунок Державного бюджету! Відповідно до Постанови КМУ від 26.08.2015р. № 658! Для студентів, які будуть повторно здобувати вищу освіту у КПІ ім.Ігоря Сікорського за рахунок Державного бюджету з 01.09.2018 року! * УВАГА! Це не є сумою відшкодування !

Щодо подачі звіту 7_Д за липень 2018 року

Новини сайту ДЕФ - Чт, 26/07/2018 - 11:12
УВАГА!!! ОГОЛОШЕННЯ Бухгалтерам структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7Д) станом на 01 серпня 2018 року подати в кімнату 108 (1 корпус) на паперовому та електронному носіях до 07 серпня 2018 року.

Зміни до кошторису. Бланк довідки- 2018 рік!

Новини сайту ДЕФ - Ср, 18/07/2018 - 11:23
У прикріпленому файлі Бланк довідки про зміни до кошторису на 2018 рік та бланк зведення показників спеціального фонду кошторису на 2018 рік. Інші документи щодо обгрунтування змін до затвердженого кошторису залишилися без змін.

Національний банк підвищив облікову ставку до 17,5% річних з 13.07.2018р!

Новини сайту ДЕФ - Пн, 16/07/2018 - 11:53
Правління Національного банку України прийняло рішення підвищити облікову ставку до 17,5% річних з 13 липня 2018 року, щоб повернути інфляцію у межі цільового діапазону у 2019 році.

ВІтаємо з Днем бухгалтера!

Новини сайту ДЕФ - Пн, 16/07/2018 - 11:08
Дорогі колеги, вітаємо Вас із Днем бухгалтера! Бажаємо міцного здоров’я, щастя в особистому житті та успіхів на роботі. І хоча робота є лише засобом для досягнення поставлених життєвих цілей, нехай і вона доставляє максимум задоволення. Бажаємо стабільного успіху на роботі, бездоганною звітності та правильної документації. Нехай життя наповнюється приємними сюрпризами, цікавими моментами, веселими зустрічами та радісними емоціями.

[Анонс] До уваги закладів вищої освіти України

Новини сайту ДМС - Чт, 12/07/2018 - 15:29
Українсько-Польський центр КПІ ім.Ігоря Сікорського 17 липня об 11:00 в аудиторії 155 корпусу № 1 проводить інформаційну зустріч з президентом Польської освітянської фундації «Perspektywy» п.Вальдемаром Сівінським і пані Б’янкою Сівінською – керівником європейського проекту «Women in Tech Summit» щодо можливої участі студенток і молодих вчених-жінок України в міжнародній конференції «Women in Tech Summit» 27–28 листопада 2018 р. у Варшаві. Конференція буде місцем зустрічі жінок з галузі механотроніки, робототехніки, електроніки, нанотехнологій, телекомунікацій, інформаційних технологій. Учасниці зможуть зустрітися з керівниками відомих світових high-tech компаній, вдосконалити свої наукові та технічні знання (детальніше:). Невдовзі буде оголошено конкурс Українсько-Польського центру на гранти для поїздки на конференцію до Варшави (Україні виділяється квота в 100 грантів). Пропонуємо направити для участі в заході Вашого представника. Контактна особа: Біднюк Ганна Іванівна Тел./факс: +38 (044) 204-80-19 e-mail: anna_bidnyuk@ukr.net

ЄСВ-звіт: нова форма і порядок заповнення!

Новини сайту ДЕФ - Чт, 12/07/2018 - 12:58
Мінфін своїм наказом від 15.05.2018 р. № 511 виклав в новій редакції Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений наказом Мінфіну від 14.04.2015 р. № 435.

[Заявки на участь до 31.08.2018] VІІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018»

Новини сайту ДМС - Ср, 11/07/2018 - 17:13
9-12 жовтня 2018 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» проходитиме VІІ Фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018» Детальніше

ХІІ пленер Націоналного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичноговиховання студентської молоді

Новини сайту ДНВР - Ср, 11/07/2018 - 14:14
З 22 по 27 серпня 2018 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Національний студентський союз” спільно із Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Колегією студентів і аспірантів Національного університету “Львівська політехніка” проводитимуть ХІІ пленер Націоналного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичноговиховання студентської молоді. Масце проведення планеру – навчально-оздоровчий табір “Політехнік-3” Національного університету “Львівська політехніка” (с.Коблеве Березанського району Миколіївської області) Інформація про захід розміщена на веб-порталі Національногоуніверситету “Львівська політехніка”  http://lp.edu.ua/ Співголови оргкомітету: Анастасія Козак (тел. 096-365-91-47) Анатолій Ігнатович (тел. 032-276-05-89, 067-603-80-03)

Німецько-український обмін молоддю “Investmtnts snto the future: EU decentralisation experience for the sake of changes”

Новини сайту ДНВР - Ср, 11/07/2018 - 12:37
Шановні студенти! З 29 липня по 5 серпня  2018 року Всеукраїнська молодіжна громацька організація “Національний студентський союз” спільно з німецькою фундацією “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” (EVZ) проведуть німецько-український обмін молоддю “Investmtnts snto the future: EU decentralisation experience for the sake of changes”. Зацікавлені студенти та аспіранти, які бажають взяти участь у проекті, просимо до 12 липня 2018 року надіслати на електронну адресу upravlinsport@gmail.com біографічну довідку та лист-мотивацію щодо участі у проекті із зазначенням власного досвіду щодо участі у процесі децентралізації. Координатор проекту – начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Анатолій Ігрнатович (тел. 067-603-80-03, електронна адреса upravlinsport@gmail.com)  

Сторінки

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій