ХТФ

Адреса: 03056, Україна, Київ, пр-т Перемоги, 37, корпус №4, кімнати 226, 245
Телефон / факс: (044) 236-97-74
e-maіl: sec[at]xtf.kpi.ua

Успіхи електрохіміків – викладачів і студентів

2017.05.19 Нагородження премією Президента України для молодих учених

Напередодні  Дня науки України, який цього року відзначався 20 травня,  на кафедрі технології електрохімічних виробництв (ТЕХВ) хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися дві приємні події.

Виставка старовинних книг з хімії в НТБ

Хімічне відділення Київського політехнічного інституту було відкрито в 1898 р. Його першим деканом став відомий хімік Михайло Іванович Коновалов (той, що відкрив “реакцію Коновалова”). З його ініціативи в інституті в 1900 р.

Нова лабораторія на ХТФ

Кампус КПІ. Навчальна лабораторія технологічних вимірювань та моделювання

Нещодавно на кафедрі кібернетики хіміко-технологічних процесів ХТФ відкрила двері нова навчальна лабораторія – технологічних вимірювань та моделювання. Вона стала третьою спеціалізованою лабораторією, впровадженою в навчальний процес кафедри за останні чотири роки.

Відкрий для себе світ хімії!

2017.03.29 Відкрий для себе світ хімії!

Фундаментальна природнича наука хімія нині займає центральне місце серед інших наук. Саме хімія допомагає зрозуміти навколишній світ, визначити в ньому наше місце й забезпечити стійкий розвиток людства.

Відродити традиції

Світлана Андрощук

Спеціальність, за якою навчається другокурсниця ХТФ Світлана Андрощук, абсолютно "жіноча" – "Хімічна технологія  харчових добавок та косметичних засобів". І захоплення у дівчини теж напрочуд "жіноче" – вишивання.

Анна Кузьмінчук – випускниця КПІ, учасниця АТО, молода мама

Анна Кузьмінчук

Про Аню Кузьмінчук мені розповіла координатор волонтерів КПІ Олена Бєляєва. Розповіла дуже коротко: про те, що Аня нещодавно захистила диплом і практично одночасно народила синочка, а  також брала участь в Антитерористичній операції, яка триває на сході України.

Астреліну Ігорю Михайловичу – 75!

І.М. Астрелін

Колектив хіміко-технологічного факультету щиро вітає декана, наукового керівника кафедри технології неорганічних речовин та загальної хімічної технології Ігоря Михайловича Астреліна з 75-річчям!

Крок у майбутнє: сприяння працевлаштуванню випускників

Виступ представників роботодавців перед випускниками РТФ

Сприяння працевлаштуванню випускників разом з професійною орієнтацією завжди були і є важливою складовою в роботі Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Завдяки цьому багато студентів знаходять перше робоче місце

Розробки молодих – на службу виробництву

Указом Президента України №509/2016 від 17.11.2016 року за роботу "Нові інгібітори для запобігання корозії" колективу молодих науковців хіміко-технологічного факультету присуджено премію Президента України для молодих учених у 2016 році.

Сторінки