Про життя та мрію Ольги Лінючевої

Іноді під час спілкування з досвідченими вченими, педагогами, інженерами нитка розмови мимоволі "сповзає" з основної теми. Тоді краще не збивати співбесідника з його роздумів про творчість, про пережите, про плани на майбутнє.

Унікальна технологія очищення води: фільтрує воду з болота і вбиває тиф

У Київській політехніці створили фільтр, який здатен перетворити заражену сальмонелою воду на питну. Матеріал на 100% український.

Науковці стверджують: пристрій очищає воду не лише від бруду, а й від хімічних речовин і збудників інфекційних хвороб.

Чи безпечно пити воду з крана?

У прямому ефірі «Сніданку з 1+1» кандидат технічних наук, старший викладач кафедри технології неорганічних речовин, водоочищення та загальної хімічної технології ХТФ КПІ Андрій Лапінський провів дослід на визначення жорсткості води з крана.

Всеукраїнський турнір юних хіміків на ХТФ

На хіміко-технологічному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов шостий Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В.В.Скопенка, присвячений 125-річчю заснування нашого університету. Організатор турніру – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

КПІшниця отримала президентську відзнаку

Випускниця кафедри хімічної технології кераміки і скла хіміко-технологічного факультету ХТФ КПІ 2009 року Ольга (Шмельова) Стратій отримала відзнаку Президента України "Золоте серце" за волонтерство.

Підписка на ХТФ