ХТФ

e-maіl: sec[at]xtf.kpi.ua

Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського на турнірі в Білорусі

2017.04.11 Студентський турнір з природничих наук

Студентський турнір з природничих наук пройшов з 3 по 7 квітня 2017 р. у Мінську (Білорусь). Його назвали СТЕНД (Студенческий турнир естественно-научных дисциплин). КПІ ім.

Вітаємо іменних стипендіатів 2017 року

За сумлінне навчання, науковий пошук та активну громадянську позицію кращих студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського удостоєно іменних стипендій.

Індекс Гірша, комп'ютерна хімія, міжнародна співпраця… Інтерв'ю завідувача кафедри ОХ та ТОР д.х.н., професора Андрія Фокіна

Фокін А.А.

За підсумками 2016 р. лідером з міжнародного визнання публікацій нашого університету став завідувач кафедри органічної хімії та технології органічних речовин (ОХ та ТОР) доктор хімічних наук, професор Андрій Артурович Фокін. З ним зустрівся наш кореспондент.

Проект молодих учених ХТФ – переможець конкурсу МОН

Колектив авторів проекту. Зліва направо Г.С. Васильєв, Я.Ю.Лопатіна,  Т.С.Жук,  В.І.Воробйова, А.А.Новосад

Шість проектів, представлених молодими науковцями КПІ ім. Ігоря Сікорського,  отримали державне фінансування за результатами конкурсу, проведеного Міністерством освіти і науки України в 2017 р.

2017.10.26-27 V Міжнародна конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти»

У КПІ імені Ігоря Сікорського розпочала роботу V Міжнародна науково-практична конференція «Чиста вода. Фундаментальні, прикладні та промислові аспекти».

Студент ХТФ – Андрій Шендрик - переможець олімпіади з хімії

Андрій Шендрик

Знайомтеся: Андрій Шендрик – студент четвертого курсу хіміко-технологічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського. Він вивчає хімічну технологію синтезу косметичних засобів та харчових добавок на кафедрі фізичної хімії.

Проект "Водна гармонія ІІ" – інтеграція освіти, досліджень, інновацій і підприємництва

Зустріч партнерів проекту Водна гармонія ІІ

Хіміко-технологічний факультет  КПІ ім. Ігоря Сікорського бере активну участь у всіх ініціативах, пов'язаних із залученням інвесторів і бізнесу до інноваційних ідей та проектів у галузі хімії й технології води.

Конференція МАН з проблем прісної води

2017.06.13 Конференція МАН з проблем прісної води

13 червня 2017 року на базі хіміко-технологічного факультету КПІ ім.

Сторінки