ІХФ

Інженерно-хімічний факультет

Кампус КПІ. Корпус № 19 весною / Автор: Іван Білич, http://www.panoramio.com/photo/51154802

Декан ІХФ: д.т.н., професор, Панов Євген Миколайович
Адреса ІХФ: вул. Політехнічна, 39, навчальний корпус 19, кiмн. 506, Київ-56, Україна
Телефони для довiдок: +380 44 204 21 27, +380 44 204 90 01
E-mail: ixf[at]ntu-kpi.kiev.ua

Досягла успіхів завдяки викладачам

Марія Пашенько

Хімічне машинобудування в Україні – багатопрофільна галузь, що набула потужного розвитку в останні сто років.

Навчається і надихається

Катерина Бондаренко

Першокурсниця інженерно-хімічного факультету Катерина Бондаренко стала переможцем конкурсу "Таланти КПІ" в номінації "Живопис". Її пейзажі, представлені на виставці, привернули увагу якоюсь наче загадковістю та прихованим змістом. Як незакінчене речення.

Крок у майбутнє: сприяння працевлаштуванню випускників

Виступ представників роботодавців перед випускниками РТФ

Сприяння працевлаштуванню випускників разом з професійною орієнтацією завжди були і є важливою складовою в роботі Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Завдяки цьому багато студентів знаходять перше робоче місце

Вітаємо з присвоєнням почесних звань

2017.01.21 Вітаємо з присвоєнням почесних звань

Указом Президента України №10/2017 від 21 січня 2017 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» почесних звань удостоєні співробітники Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»:

Цапар Віталій. Варити скло ефективно

Цапар Віталій

Скло – одна з найпоширеніших та водночас найдивніших субстанцій. Вироби з нього не лише зачаровують погляд, а й стають у пригоді в господарській діяльності людини. Скло складно виготовити, водночас попит на нього невпинно зростає.

Кафедра МАХНВ: готувати фахівців нової формації

Фото. Студентка кафедри МАХНВ Дарина Степанюк і екс-президент Польсько- Республіки Олександр Квасьневський

Розбудова України в умовах європейської інтеграції вимагає забезпечення високих соціальних стандартів, що неможливе без розвитку реального сектора економіки, рушійною силою якого є розвиток промисловості з акцентом на створенні інноваційних високотехнологічних виробництв, що у свою чергу потребує

Вірити в себе і не лінуватися

Анастасія Кабанова

За таким принципом живе шестикурсниця ІХФ Анастасія Кабанова. Вона гарно навчається, активна у громадському житті, чотири роки була старостою групи. У цьому семестрі її гаманець поважчає, адже студентка отримуватиме іменну стипендію ректора НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського".

Івіцький Ігор Ігорович: молодим є на кого рівнятися

Івіцький Ігор Ігорович

Ця розповідь про молодого науковця з ІХФ Ігоря Івіцького. Працьовитий та допитливий юнак ще студентом звертав на себе увагу.

Витвицький Віктор - Cуперстипендіат

Витвицький Віктор

В історії НТУУ "КПІ", мабуть, такого ще не було. Вищої студентської винагороди – стипендії Президента України – тричі удостоївся вихованець ІХФ Віктор Витвицький, нині студент другого курсу магістратури кафедри хімічного, полімерного та силікатного машинобудування.

Сторінки