ІХФ

Інженерно-хімічний факультет

Кампус КПІ. Корпус № 19 весною / Автор: Іван Білич, http://www.panoramio.com/photo/51154802

Декан ІХФ: д.т.н., професор, Панов Євген Миколайович
Адреса ІХФ: вул. Політехнічна, 39, навчальний корпус 19, кiмн. 506, Київ-56, Україна
Телефони для довiдок: +380 44 204 21 27, +380 44 204 90 01
E-mail: ixf[at]ntu-kpi.kiev.ua

Вітаємо іменних стипендіатів 2017 року

За сумлінне навчання, науковий пошук та активну громадянську позицію кращих студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського удостоєно іменних стипендій.

За підтримки компанії "Костал Україна"

2017.10.18 відкриття навчальної аудиторії

18 жовтня 2017 року на кафедрі хімічного, полімерного та силікатного машинобудування (ХПСМ) інженерно-хімічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося відкриття навчальної аудиторії, обладнаної за підтримки ТОВ "Костал Україна" – дочірнього підприємства компанії KOSTAL GROUP.

Досягла успіхів завдяки викладачам

Марія Пашенько

Хімічне машинобудування в Україні – багатопрофільна галузь, що набула потужного розвитку в останні сто років.

Навчається і надихається

Катерина Бондаренко

Першокурсниця інженерно-хімічного факультету Катерина Бондаренко стала переможцем конкурсу "Таланти КПІ" в номінації "Живопис". Її пейзажі, представлені на виставці, привернули увагу якоюсь наче загадковістю та прихованим змістом. Як незакінчене речення.

Крок у майбутнє: сприяння працевлаштуванню випускників

Виступ представників роботодавців перед випускниками РТФ

Сприяння працевлаштуванню випускників разом з професійною орієнтацією завжди були і є важливою складовою в роботі Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Завдяки цьому багато студентів знаходять перше робоче місце

Вітаємо з присвоєнням почесних звань

2017.01.21 Вітаємо з присвоєнням почесних звань

Указом Президента України №10/2017 від 21 січня 2017 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» почесних звань удостоєні співробітники Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»:

Цапар Віталій. Варити скло ефективно

Цапар Віталій

Скло – одна з найпоширеніших та водночас найдивніших субстанцій. Вироби з нього не лише зачаровують погляд, а й стають у пригоді в господарській діяльності людини. Скло складно виготовити, водночас попит на нього невпинно зростає.

Кафедра МАХНВ: готувати фахівців нової формації

Фото. Студентка кафедри МАХНВ Дарина Степанюк і екс-президент Польсько- Республіки Олександр Квасьневський

Розбудова України в умовах європейської інтеграції вимагає забезпечення високих соціальних стандартів, що неможливе без розвитку реального сектора економіки, рушійною силою якого є розвиток промисловості з акцентом на створенні інноваційних високотехнологічних виробництв, що у свою чергу потребує

Сторінки