Конференція IEEE UkrMiCo-2023

13-16 листопада 2023 року на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського з ініціативи та за активною участю НН ІТС відбулася традиційна VI Міжнародна конференція ІЕЕЕ з інформаційних і телекомунікаційних технологій та радіоелектроніки UkrMiСo-2023.

Телекомунікації сьогодні та в перспективі

На базі Навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем та НДІ телекомунікацій КПІ ім. Ігоря Сікорського наприкінці квітня відбулася ХVІІ Міжнародна науково-технічна конференція "Перспективи телекомунікацій-2023" (МНТК "ПТ-2023").

Гра «Що? Де? Коли?» у КПІ

У Центрі консолідації студентів провели інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?» в КПІшній версії. Змагалися дві команди: знавці та глядачі. Знавців представляли студенти ІТС.

Цього разу глядачі надіслали аж 42 авторських питання.

Студентське КБ НН ІТС: робота на перемогу і задля майбутнього

Наша розмова з керівником Студентського конструкторського бюро НН ІТС Костянтином Лісовським та проєктним менеджером цього ж СКБ Андрієм Буглаком відбулася відразу після закінчення засідання вченої ради НН ІТС під орудою голови Вченої ради КПІ ім.

Памʼяті Ігоря Шевченка

Ігор закінчив Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації НТУУ «КПІ».

Проходив військову службу на офіцерських посадах: начальника відділення штабу, начальника зміни, начальника групи відділу різних військових частин; офіцера та старшого офіцера відділу управління ГУР МОУ.

ІТС: телекомунікації та ІТ. Доступ до Starlink в КПІ. Анастасія Косогор, 3 курс ІТС. CAMPUS #47

Що Ілон Маск знає про КПІ? Яке обладнання від SpaceX отримали студенти? Якою є навчальна база і за чим вступають до ІТС? Наскільки важким є навчання? Як не злетіти зі стипендії? Чи може дистанційка бути ефективнішою за очку?

Досвід "моделі ІТС" як приклад для масштабування

Під час зустрічі представників керівництва університету зі студентами, викладачами та працівниками Навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем, яка відбулася 19 травня, було порушено кілька тем.

Starlink у КПІ

Київська політехніка отримала три станції супутникового інтернету Starlink.

Пристрої використовуватимуть в освітньо-науковому процесі для підготовки студентів за спеціальністю 172 на ІТС, РТФ, ФЕЛ і для адміністративних потреб.

Підписка на ІТС