ІТС

e-mail: its[at]kpi.ua

Леонід Уривський: винахідник, інноватор, викладач

Уривський Леонід Олександрович

4 вересня 2017 року в на засіданні Вченої ради диплом "Заслужений винахідник КПІ ім. Ігоря Сікорського" отримав завідувач кафедри телекомунікаційних систем доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Леонід Олександрович Уривський.

Змагаються волейболісти

Колектив КПІ: волейболісти

Змагання з волейболу серед команд факультетів у рамках Спартакіади університету проходили у волейбольному залі Спортивного комплексу КПІ ім. Ігоря Сікорського  з 10 березня по 16 травня 2017 року. У змаганнях взяли участь 20 команд факультетів (інститутів), було зіграно 42 гри.

Запущено першу в Україні Лабораторію IoT

2017.06.27 Запущено першу в Україні Лабораторію IoT

27 червня оператор мобільного зв'язку lifecell і компанія IoT Ukraine створили першу в Україні спільну лабораторію Інтернету речей на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського. Устаткування для демонстрації і тестування надала компанія Cisco.

Перемоги студентів ІТС 2017

Колектив ІТС - http://www.its.kpi.ua/SitePages/galery_new.aspx

Цієї весни в Одеській національній академії зв'язку ім. О.С. Попова відбулись два традиційні заходи – заключні тури Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та Всеукраїнської студентської олімпіади з телекомунікацій.

УДЦР відкриває двері майбутнім фахівцям

2017.05.25 екскурсія в Державне підприємство "Український державний центр радіочастот" (УДЦР)

Нещодавно третьокурсники Інституту телекомунікаційних систем на чолі з професором кафедри телекомунікацій Теодором Миколайовичем Наритником відвідали Державне підприємство "Український державний центр радіочастот" (УДЦР), де їм влаштували екскурсію корпусами та лабораторіями.

Стипендії від компанії Huawei

20 квітня 2017 року в приміщенні Центру міжнародної освіти відбулося урочисте нагородження кращих студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського стипендіями від компанії Huawei, яка є однією з найбільших китайських компаній у сфері телекомунікацій.

Перша міжнародна науково-технічна конференція IEEE «Електротехніка та комп’ютерна інженерія» / «UKRCON 2017» (відео)

2017.05.29-06.02 Перша МНТК IEEE «Електротехніка та комп’ютерна інженерія» («UKRCON 2017»)

29 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу Перша міжнародна науково-технічна конференція IEEE «Електротехніка та комп’ютерна інженерія» («UKRCON 2017»).

КПІ ім. Ігоря Сікорського уклав Меморандум з компанією «Vega Telecom»

2017.03.2017 КПІ ім. Ігоря Сікорського уклав Меморандум з компанією «Vega Telecom»

16 березня підписано Меморандум про співпрацю КПІ ім. Ігоря Сікорського та компанії «Vega Telecom».

Якорнову Євгенію Аркадійовичу – 70!

Якорнов Євген Аркадійович

28 лютого виповнилося 70 років заступнику директора Інституту телекомунікаційних систем професору Євгенію Аркадійовичу Якорнову.

Сторінки