ІСЗЗІ

Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації

Начальник ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського: генерал-майор Держспецзв’язку Піскун Сергій Жанович
Поштова адреса: 03056, м. Київ, вул. Верхньоключова, 4
Телефон для довідок: (044) 204-91-51
E-mail: info[at]iszzi.kpi.ua, iszzi[at]iszzi.kpi.ua

Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського урочисто відзначив десятиріччя!

2016.12.20 10-а річниця з дня утворення ІСЗЗІ

20 грудня 2016 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” відбулася знаменна подія – святкування 10-ї річниці з дня утворення.

[до 08.11.2016] Оголошується конкурс на заміщення посад

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад. Термін подання документів – місяць від дня опублікування оголошення в газеті "Київський політехнік". Адреса: 03056, Київ-56, проспект Перемоги, 37, відділ кадрів, кімната 243.

Присяга на вірність українському народові

2016.09.03 Присяга на вірність українському народові

3 вересня 2016 р. о десятій ранку на площі Знань КПІ ім. Ігоря Сікорського курсанти C5-го курсу Державного закладу "Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім.

Десятий випуск офіцерів ІСЗЗІ

2016.06.25 Десятий випуск офіцерів ІСЗЗІ

25 червня 2016 року в Державному закладі "Інститут спеціального зв'язку та захисту інформації НТУУ "КПІ" відбувся десятий випуск молодих офіцерів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Уперше ритуал випуску проходив на площі Знань НТУУ "КПІ".

Акредитаційна експертиза напряму підготовки 6.050101 "Комп'ютерні науки"

Акредитаційна експертиза напряму підготовки 6.170103 "Управління інформаційною безпекою"

Акредитаційна експертиза напряму підготовки 6.050903 «Телекомунікації»

Акредитаційна експертиза напряму підготовки 6.170101 "Безпека інформаційних і комунікаційних систем"