КПІшників відзначили державними нагородами України

З нагоди Дня працівників освіти за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету й територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність і високий професіоналізм указом

Ігор Сікорський одягнув піксель

Сьогодні відзначається День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації й день народження Ігоря Сікорського.

Курсанти та викладачі ІСЗЗІ вирішили поєднати ці два свята. Тепер у памʼятника Ігореві Сікорському є не лише власна вишиванка, а й кітель у пікселі.

Випускник КПІ представляє Україну в Об’єднаному центрі передових технологій з кібероборони НАТО

Україна офіційно приєдналася до Об’єднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО (CCDCOE). Біля штаб-квартири Центру в Таллінні урочисто підняли Державний прапор України.

Викладачі ІСЗЗІ опановують техніки НАТО з кіберзахисту

Представники професорсько-викладацького складу ІСЗЗІ взяли участь у тестуванні кіберполігону НАТО.

Тренінг був орієнтований на протидії реальним кібератакам. Учасники вибирали сценарії атак і проходили тестування на спеціалізованій системі.

Український студентський CTF-турнір: кібервоїни з КПІ – найкращі!

Команда КПІ імені Ігоря Сікорського 4n0M4lY перемогла в перших студентських змаганнях з кібербезпеки UA30CTF, які наприкінці лютого провела Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України. Понад те, третє місце в ньому зайняла команда S

КПІшники щедрують

Талановиті курсанти ІСЗЗІ заспівали щедрівку «Ой, чи є, чи нема?».

КПІшники вкотре підтвердили свої талановитість і артистизм. Віддячували щедрувальникам традиційно — смаколиками.

💙💛 Приєднуємося до побажань перемоги та миру. Працюємо разом на перемогу!

Підписка на ІСЗЗІ