ІПСА

Інститут прикладного системного аналiзу

Кампус КПІ, Корпус № 14

Адреса: 03056, Київ, вул. Політехнічна, 14-б, корпус 14, кімн. 41, 43, 55.
Телефони: 236-39-87, 204-81-93
e-mail: ipsa[at]kpi.ua

Презентація і обговорення Форсайту соціально-економічного розвитку України на середньостроковому (до 2020 року) та довгостроковому (до 2030 року) часових горизонтах (відео)

2016.11.17 Презентація і обговорення Форсайту соціально-економічного розвитку України на середньостроковому (до 2020 року) та довгостроковому (до 2030 року) часових горизонтах

17 листопада в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся форум «Форсайт та побудова стратегії соціально-економічного розвитку України на середньостроковому (до 2020 року) та довгостроковому (до 2030 року) часових горизонтах».

Охоплена жагою пізнання

Матвіїв Катерина

Останнім часом серед публікацій про успіхи університетських студентів-математиків з'явилося і прізвище четвертокурсниці ІПСА Катерини Матвіїв.

Допомагають волонтери. Останні новини зі штабу "Волонтерського батальйону КПІ"

навчально-виховний комплекс "Веселка" с. Євсуг Луганської області

Триває антитерористична операція на сході України, і волонтери із числа київських політехніків продовжують допомагати нашим бійцям, а також медикам і школярам із прифронтової зони.

Вручення сертифікатів фахівцям із КНР

2016.07.06 Вручення сертифікатів фахівцям із КНР

6 липня в Залі Вченої ради НТУУ «КПІ» відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів про проходження стажування фахівцям із Китайської Народної Республіки.

Акредитаційна експертиза спеціальністі 8.18010013 «Управління проектами»

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за результатами проведення первинної акредитаційної експертизи щодо підготовки магістрів за спеціальністю 8.18010013 «Управління проектами» у Вищому навчальному закладі: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (для Навчально-наукового комплексу «Інститут прикладного системного аналізу»)

«Марсіанський стрибун»: від ідеї до перемоги

Члени команди розробників проекту Mars Hopper В. Осауленко, О. Буткалюк і  С. Буткалюк під час зустрічі в НТУУ КПІ

Проект марсоходу, чи, радше, марсольоту "Mars Hopper", розроблений в Україні, став переможцем міжнародного хакатону "NASA Space App Challenge". Це конкурс, який з 2012 року регулярно проводиться під егідою Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору CША (NASA).

2016.05.20 Успішний виступ студентів НТУУ «КПІ» у фіналі Всеукраїнської олімпіади з математики

Команда НТУУ «КПІ» досягла значного успіху у фінальному турі Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів технічних ВНЗ, який проходив з 17 по 20 травня 2016 року на базі Сумського державного університету.

Зустріч університетів-учасників проекту за програмою ЄС ERASMUS+

2016.04.05 Зустріч університетів-учасників проекту за програмою  ЄС ERASMUS+

5 квітня в НТУУ «КПІ» відбулася перше засідання в рамках зустрічі університетів-партнерів, які працюють у проекті «Розвиток мережевої інфраструктури для підтримки молодіжного підприємництва на платформі фаблабів (FABLAB)» за програмою ЄС ERASMUS+.

Зустріч з делегацією представників університету м. Ман (Французька республіка)

2016.03.29 Зустріч  з делегацією представників університету м. Ман  (Французька республіка)

29 березня НТУУ «КПІ» відвідала делегація представників університету м. Ман (Французька республіка) у складі Еліан Ельмале, Бен Лебде, Мішель Пізеріль.

Сторінки