ІПСА

Інститут прикладного системного аналiзу

Кампус КПІ, Корпус № 14

Адреса: 03056, Київ, вул. Політехнічна, 14-б, корпус 14, кімн. 41, 43, 55.
Телефони: 236-39-87, 204-81-93
e-mail: ipsa[at]kpi.ua

Перша міжнародна науково-технічна конференція IEEE «Електротехніка та комп’ютерна інженерія» / «UKRCON 2017» (відео)

2017.05.29-06.02 Перша МНТК IEEE «Електротехніка та комп’ютерна інженерія» («UKRCON 2017»)

29 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу Перша міжнародна науково-технічна конференція IEEE «Електротехніка та комп’ютерна інженерія» («UKRCON 2017»).

Змагання з шейпінгу 2017

2017.04.12 Змагання з шейпінгу

Юні грації з ФБМІ, ФМФ, ФЛ, ХТФ, ФММ, ФЕЛ, ІТС, ФАКС, ФТІ, ФІОТ, ФСП, ВПІ, ІПСА, ФБТ, ІЕЕ, РТФ, ЗФ, ТЕФ – загалом близько 70 студенток – 12 квітня 2017 р. взяли участь у змаганнях з шейпінгу за програмою Спартакіади КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Вітаємо нових лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки за 2016!

2017.04.07 Указу Президента України №101/2017

Відповідно до Указу Президента України від 7 квітня 2017 року №101/2017 «Про присудження державних премій України в галузі науки і техніки 2016 року» новими її лауреатами стали і київські політехніки:

Презентація і обговорення Форсайту соціально-економічного розвитку України на середньостроковому (до 2020 року) та довгостроковому (до 2030 року) часових горизонтах (відео)

2016.11.17 Презентація і обговорення Форсайту соціально-економічного розвитку України на середньостроковому (до 2020 року) та довгостроковому (до 2030 року) часових горизонтах

17 листопада в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся форум «Форсайт та побудова стратегії соціально-економічного розвитку України на середньостроковому (до 2020 року) та довгостроковому (до 2030 року) часових горизонтах».

Охоплена жагою пізнання

Матвіїв Катерина

Останнім часом серед публікацій про успіхи університетських студентів-математиків з'явилося і прізвище четвертокурсниці ІПСА Катерини Матвіїв.

Допомагають волонтери. Останні новини зі штабу "Волонтерського батальйону КПІ"

навчально-виховний комплекс "Веселка" с. Євсуг Луганської області

Триває антитерористична операція на сході України, і волонтери із числа київських політехніків продовжують допомагати нашим бійцям, а також медикам і школярам із прифронтової зони.

Вручення сертифікатів фахівцям із КНР

2016.07.06 Вручення сертифікатів фахівцям із КНР

6 липня в Залі Вченої ради НТУУ «КПІ» відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів про проходження стажування фахівцям із Китайської Народної Республіки.

Акредитаційна експертиза спеціальністі 8.18010013 «Управління проектами»

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України за результатами проведення первинної акредитаційної експертизи щодо підготовки магістрів за спеціальністю 8.18010013 «Управління проектами» у Вищому навчальному закладі: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (для Навчально-наукового комплексу «Інститут прикладного системного аналізу»)

«Марсіанський стрибун»: від ідеї до перемоги

Члени команди розробників проекту Mars Hopper В. Осауленко, О. Буткалюк і  С. Буткалюк під час зустрічі в НТУУ КПІ

Проект марсоходу, чи, радше, марсольоту "Mars Hopper", розроблений в Україні, став переможцем міжнародного хакатону "NASA Space App Challenge". Це конкурс, який з 2012 року регулярно проводиться під егідою Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору CША (NASA).

Сторінки