ФПМ

Факультет прикладної математики

Кампус КПІ. 14 корпус, літо

Декан: Д.т.н., професор Дичка Іван Андрійович
Адреса: 03056, м. Київ-56, вул. Політехнічна, 14-а, корп. №14 (каф. ПМА), корп. №15 (каф. СКС)
Телефон для довiдок: 204-81-15, 204-91-13
e-mail: fpm@ntu-kpі.kіev.ua

Розроблено мобільний додаток для інсулінозалежних хворих

Мобільний додаток для інсулінозалежних хворих

За даними міжнародних досліджень, кількість хворих на діабет на земній кулі незабаром сягне 500 мільйонів. В Україні ця цифра перевалила за мільйон осіб. Інсулінозалежні хворі вимушені постійно контролювати введення інсуліну, час і якість харчування, рівень глюкози та фізичних навантажень.

Сучасні технології штучного інтелекту на форумі розробників (хакатон KPI Vision Hack)

2016.11.25-27 хакатон KPI Vision Hack

25-27 листопада на базі НТУУ «КПІ» в студентському просторі Belka відбувся хакатон KPI Vision Hack (форум розробників, де фахівці різних сфер розробки програмного забезпечення спільно працюють над розв’язанням якої-небудь проблеми)

Конференція «Інтелектуальний аналіз інформації – 2016»

2016.05.18-20 Міжнародна наукова конференція ім. Т. А. Таран

З 18 по 20 травня на базі кафедри прикладної математики пройшла Міжнародна наукова конференція ім. Т. А. Таран «Інтелектуальний аналіз інформації-2016».

Про можливості електронного врядування та перспективи його впровадження в Україні розповіла студентам НТУУ «КПІ» Яника Мерило (відео)

2015.12.03 Публічна лекція Яники Мерило про основи електронного врядування

Публічну лекцію про основи електронного врядування, перспективи його впровадження в Україні та складнощі, які стоять на шляху «онлайнизації» нашої держави, 3 грудня прочитала для студентів НТУУ «КПІ» відомий фахівець з питань інформаційного суспільства Яника Мерило.

Студенти НТУУ «КПІ» зустрілися з головою Національного банку України [додано відео]

2015.09.02 Зустріч із головою Національного банку України

2 вересня студенти НТУУ «КПІ» зустрілися з головою Національного банку України Валерією Гонтаревою.

Студенти КПІ в музеї "Чорнобиль"

Київ. Скульптурна композиція біля "Національного музею "Чорнобиль"

Смерч чорнобильської трагедії скалічив  долі, забрав здоров'я, залишив біль і порожнечу.  Люди самовіддано боролися з наслідками катастрофи. Про це, зокрема, розповідає експозиція Національного музею "Чорнобиль". Він розташований у приміщенні Подільського пожежного депо м. Києва.

Дані Всеукраїнського перепису населення тепер доступні дослідникам з усього світу

Колектив КПІ. О.Р.Чертов та Д.Ю.Тавров

У сучасному світі з розвитком інформаційних технологій та глобальних тенденцій стає все важче приховувати інформацію, у тому числі статистичного характеру.

Міжнародний студентський семінар-тренінг ACSE’14

2014.09.16 Міжнародний студентський семінар-тренінг ACSE’14

Х Міжнародний студентський семінар-тренінг з прикладних задач комп’ютерної та програмної інженерії ACSE’14 (Application of Computer and Software Engineering), який стартував у НТУУ «КПІ» 16 вересня, розпочався з лекцій в залі засідань Вченої ради університету.

Студенти НТУУ «КПІ» дізналися про найсекретнішу зброю Джеймса Бонда

2014.09.04 Лекція професора криптології університету Люксембургу на тему: «James Bond's most secret weapon»

Лекцію «James Bond’s most secret weapon» («Найсекретніша зброя Джеймса Бонда») 4 вересня прочитав для студентів і викладачів НТУУ «КПІ» віце-президент з міжнародних зв’язків Люксембурзького університету професор Франк Лепревост.

Сторінки