ФМФ

Адреса: 03056, м. Київ-56, пр-т Перемоги, 37, навчальний корпус 7, кiмн.420
Телефони для довiдок: 204-82-51, 204-82-43, 204-96-27
e-mail: fmf[at]ntu-kpi.kiev.ua

Всеукраїнська олімпіада з математики для абітурієнтів: результати заочного туру

Всеукраїнська олімпіада з математики

Завершився заочний онлайн тур Всеукраїнської олімпіади з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського, на яку зареєструвалося 410 абітурієнтів.

[22.03.2017] Відкрита олімпіада з математики в рамках першого туру Всеукраїнської олімпіади з математики для студентів ВНЗ України

У середу 22 березня 2017 року буде проведено Відкриту олімпіаду з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках першого туру Всеукраїнської олімпіади з математики для студентів вищих навчальних закладів України. Олімпіада проходитиме у дві зміни: з 14:30 до 18:30 та з 16:15 до 20:15.

[13.04.2017 / 10:00] XV міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Історія розвитку науки, техніки та освіти»

XV міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Історія розвитку науки, техніки та освіти» за темою: гуманістичний зміст мегатехнологічного світу пройде 13 квітня 2017 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Страхова та фінансова математика на ФМФ: враження студентів

Студенти фізико-математичного факультету

Запити ринку праці XXI сторіччя висувають нові вимоги до підготовки майбутніх математиків. Це зумовило відкриття на кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей нової спеціалізації "Страхова та фінансова математика".

2016.10.10-12 Міжнародна математична конференція "Граничні теореми в теорії ймовірностей, теорії чисел та математичній статистиці"

З 10 по 12 жовтня кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей провела міжнародну конференцію "Граничні теореми в теорії ймовірностей, теорії чисел та математичній статистиці". Цей захід став продовженням серії конференцій, що впродовж останніх років проходять у Європі.

Курс лекцій про мову R в рамках програми "Erasmus+"

2016.08.29-09.02 Курс лекцій про мову R в рамках програми "Erasmus+"

З 29 серпня по 2 вересня на кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей у рамках співпраці з європейськими університетами за програмою "Erasmus+" було прочитано курс лекцій проф.

[кожного вівторка о 16:10] Гурток "Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу"

На кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ розпочав роботу гурток "Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу".

Графік занять: щовівторка о 16:10. 1-й курс в ауд. 413-7; старші курси – 432-7.

Тлумачний словник "Прикладна фізика" у 4-х томах

Тлумачний словник "Прикладна фізика"

На кафедрі прикладної фізики НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" підготовлено та видано українсько-російсько-англійський тлумачний словник "Прикладна фізика" у 4-х томах загальним обсягом 2903 стор. Укладачі: д.т.н., проф. каф.

Професор В.М.Горшков: “Головне – розуміти що і як”

Горшков В'ячеслав Миколайович

Серед викладачів нашого університету кожного року визначається лідер з міжнародного визнання публікацій – за показниками цитувань у наукометричних базах.

Сторінки