ФМФ

Адреса: 03056, м. Київ-56, пр-т Перемоги, 37, навчальний корпус 7, кiмн.420
Телефони для довiдок: 204-82-51, 204-82-43, 204-96-27
e-mail: fmf[at]ntu-kpi.kiev.ua

Страхова та фінансова математика на ФМФ: враження студентів

Студенти фізико-математичного факультету

Запити ринку праці XXI сторіччя висувають нові вимоги до підготовки майбутніх математиків. Це зумовило відкриття на кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей нової спеціалізації "Страхова та фінансова математика".

2016.10.10-12 Міжнародна математична конференція "Граничні теореми в теорії ймовірностей, теорії чисел та математичній статистиці"

З 10 по 12 жовтня кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей провела міжнародну конференцію "Граничні теореми в теорії ймовірностей, теорії чисел та математичній статистиці". Цей захід став продовженням серії конференцій, що впродовж останніх років проходять у Європі.

Курс лекцій про мову R в рамках програми "Erasmus+"

2016.08.29-09.02 Курс лекцій про мову R в рамках програми "Erasmus+"

З 29 серпня по 2 вересня на кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей у рамках співпраці з європейськими університетами за програмою "Erasmus+" було прочитано курс лекцій проф.

[кожного вівторка о 16:10] Гурток "Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу"

На кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ розпочав роботу гурток "Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу".

Графік занять: щовівторка о 16:10. 1-й курс в ауд. 413-7; старші курси – 432-7.

Тлумачний словник "Прикладна фізика" у 4-х томах

Тлумачний словник "Прикладна фізика"

На кафедрі прикладної фізики НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" підготовлено та видано українсько-російсько-англійський тлумачний словник "Прикладна фізика" у 4-х томах загальним обсягом 2903 стор. Укладачі: д.т.н., проф. каф.

Професор В.М.Горшков: “Головне – розуміти що і як”

Горшков В'ячеслав Миколайович

Серед викладачів нашого університету кожного року визначається лідер з міжнародного визнання публікацій – за показниками цитувань у наукометричних базах.

Премія Кабінету Міністрів – Віталію Котовському

Котовський В.Й.

20 травня у приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулося нагородження лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій, яка присуджена у 2016 році.

2016.05.26-28 XIV Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики»

26 травня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу XIV Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні проблеми фізики, математики та інформатики».

2016.05.20 Успішний виступ студентів НТУУ «КПІ» у фіналі Всеукраїнської олімпіади з математики

Команда НТУУ «КПІ» досягла значного успіху у фінальному турі Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів технічних ВНЗ, який проходив з 17 по 20 травня 2016 року на базі Сумського державного університету.

Сторінки

Медіа-ресурси КПІ