ФМФ

e-mail: fmf[at]ntu-kpi.kiev.ua

Нагородження переможців математичної олімпіади 2017

2017.04.11 Нагородження переможців математичної олімпіади

22 березня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася відкрита студентська олімпіада з математики.

Івану Васильовичу Бейку – 80!

Іван Васильович Бейко

11 квітня 2017 р. відзначив свій 80-річний ювілей Іван Васильович Бейко – професор кафедри математичної фізики ФМФ КПІ ім. Ігоря Сікорського, відомий учений у галузі математико-комп'ютерного моделювання та оптимального керування складними системами.

Вшанування пам'яті В.П.Єрмакова

2017-03-16 Вшанування пам'яті В.П.Єрмакова

16 березня 2017 р. виповнилося 95 років з дня смерті першого завідувача кафедри математики КПІ Василя Петровича Єрмакова (1845–1922) – людини, яка започаткувала традицію високого рівня  викладання математики в Київському політехнічному інституті.

Всеукраїнська олімпіада з математики для абітурієнтів: результати заочного туру

Всеукраїнська олімпіада з математики

Завершився заочний онлайн тур Всеукраїнської олімпіади з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського, на яку зареєструвалося 410 абітурієнтів.

[13.04.2017 / 10:00] XV міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Історія розвитку науки, техніки та освіти»

XV міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Історія розвитку науки, техніки та освіти» за темою: гуманістичний зміст мегатехнологічного світу пройде 13 квітня 2017 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Страхова та фінансова математика на ФМФ: враження студентів

Студенти фізико-математичного факультету

Запити ринку праці XXI сторіччя висувають нові вимоги до підготовки майбутніх математиків. Це зумовило відкриття на кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей нової спеціалізації "Страхова та фінансова математика".

2016.10.10-12 Міжнародна математична конференція "Граничні теореми в теорії ймовірностей, теорії чисел та математичній статистиці"

З 10 по 12 жовтня кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей провела міжнародну конференцію "Граничні теореми в теорії ймовірностей, теорії чисел та математичній статистиці". Цей захід став продовженням серії конференцій, що впродовж останніх років проходять у Європі.

Курс лекцій про мову R в рамках програми "Erasmus+"

2016.08.29-09.02 Курс лекцій про мову R в рамках програми "Erasmus+"

З 29 серпня по 2 вересня на кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей у рамках співпраці з європейськими університетами за програмою "Erasmus+" було прочитано курс лекцій проф.

[кожного вівторка о 16:10] Гурток "Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу"

На кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ розпочав роботу гурток "Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу".

Графік занять: щовівторка о 16:10. 1-й курс в ауд. 413-7; старші курси – 432-7.

Сторінки