«Мрія 2. Хочу бути!» 111 «Математика», ФМФ

Хочеш навчатися в найкращому технічному університеті країни, але не знаєш, з чого почати? Тоді проєкт «Мрія 2. Хочу бути!» саме для тебе — для майбутнього КПІшника.

Міжнародна конференція "Прикладна геометрія, інженерна графіка та об'єкти інтелектуальної власності" на ФМФ

14 червня 2023 року на кафедрі нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки фізико-математичного факультету КПІ на базі наукової школи прикладної геометрії пройшла ХІІ Міжнародна науково-практична конференція "Прикладна геометрія, інженерна графіка та об'єкти інтелектуальної вла

Мільйон за розв’язання задачі. Сучасна математика в КПІ. Давід Кощій, 1-й курс ФМФ. CAMPUS

Чи можна довести останню теорему? Що таке задачі тисячоліття? Якою є сучасна математика? За що математикам виплачують мільйон доларів? Як застосовують теорію ігор на війні? Чому КПІшники читають те, чого не викладають на парах?

«КПІ для перемоги». Лейтенант Ярослав Симчук («Математик»)

КПІмедіа продовжує спеціальний проєкт — інтерв’ю з київськими політехніками, які від початку війни воюють або допомагають нашим воїнам на фронті.

Попри важкі умови й небезпеку, жоден з них не шкодує про свій вибір. І знати про наших захисників має кожен.

Підписка на ФМФ