ФЛ

Факультет лінгвістики

Кампус КПІ. Корпус № 7

Адреса ФЛ: 03056, Київ, проспект Перемоги, 37, корпус 7, ауд. 618, 622, 03056, Київ, Україна
Телефони для довiдок: +380 44 204 9418 (приймальна декана), +380 44 204 9269 (заочне відділення), +380 44 204 8357 (деканат)
E-mail: fl[at]kpi.ua

Зустріч з представниками неурядової організації World ORT

2017.10.19 Зустріч з представниками НО World ORT

19 жовтня КПІ імені Ігоря Сікорського відвідала представницька делегація однієї з найбільших у світі неурядових організацій освіти та професійної підготовки World ORT.

Закріплення спеціальностей і спеціалізацій за кафедрами ФЛ

[29.11,27.12.2017] Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 26.04.2017 №301 "Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» у КПІ ім. Ігоря Сікорського створено атестаційну комісію з метою визначення рівня володіння державною мовою відповідно до вимог щодо рівня мовної та комунікативної компетентностей.

Всеукраїнська студентська конференція на ФЛ

2017.03.22 конференція "Наука ХХІ століття: виклики, пріоритети, перспективи досліджень"

22 березня 2017 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Наука ХХІ століття: виклики, пріоритети, перспективи досліджень".

Рік англійської мови в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Учасники тренінгу The 21st Century Skills for Learning and Teaching

Указом Президента України 2016 рік був оголошений роком англійської мови в Україні. Протягом цього року викладачам КПІ ім. Ігоря Сікорського пощастило взяти участь у літній школі від Британської ради в Україні.

Поліглот з ФЛ – стипендіатка ректора

Ганна Гресова

За відмінне навчання, винахідливий науковий пошук та активну громадянську позицію кращі студенти КПІ імені Ігоря Сікорського у цьому семестрі отримали іменну ректорську стипендію. Серед них – староста гр. ЛА-31 факультету лінгвістики Ганна Гресова.

Загальноукраїнський форум викладачів німецької мови

2016.11.25-26 Загальноукраїнський форум викладачів німецької мови

25 та 26 листопада 2016 р. в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Перший загальноукраїнський форум вчителів німецької мови "Професійні сфери німецької мови – німецька мова у школах та ВНЗ України сьогодні".

Студентська конференція з екологічної тематики на ФЛ

2016.11.16 Екологічні питання та сучасні шляхи їх вирішення в Україні та світі

16 листопада 2016 року в НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського" відбулась студентська науково-практична конференція "Екологічні питання та сучасні шляхи їх вирішення в Україні та світі",  організована кафедрою англійської мови технічного спрямування №1.

Мовні поради

Наш сучасник письменник Павло Мовчан сказав: "Слово творить світ, спотворене слово спотворює його". Тож, якщо довкілля, в якому живемо, не подобається, то причина цього в нас самих. Це ми порушили гармонію, бо лінуємось  працювати над собою і прагнути досконалості.

Сторінки