ФЛ

Факультет лінгвістики

Кампус КПІ. Корпус № 7

Адреса ФЛ: 03056, Київ, проспект Перемоги, 37, корпус 7, ауд. 618, 622, 03056, Київ, Україна
Телефони для довiдок: +380 44 204 9418 (приймальна декана), +380 44 204 9269 (заочне відділення), +380 44 204 8357 (деканат)
E-mail: fl[at]kpi.ua

Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 26 квітня 2017 року №301 "Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» у КПІ ім.Ігоря Сікорського створено атестаційну комісію у складі

Всеукраїнська студентська конференція на ФЛ

2017.03.22 конференція "Наука ХХІ століття: виклики, пріоритети, перспективи досліджень"

22 березня 2017 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція "Наука ХХІ століття: виклики, пріоритети, перспективи досліджень".

Рік англійської мови в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Учасники тренінгу The 21st Century Skills for Learning and Teaching

Указом Президента України 2016 рік був оголошений роком англійської мови в Україні. Протягом цього року викладачам КПІ ім. Ігоря Сікорського пощастило взяти участь у літній школі від Британської ради в Україні.

Поліглот з ФЛ – стипендіатка ректора

Ганна Гресова

За відмінне навчання, винахідливий науковий пошук та активну громадянську позицію кращі студенти КПІ імені Ігоря Сікорського у цьому семестрі отримали іменну ректорську стипендію. Серед них – староста гр. ЛА-31 факультету лінгвістики Ганна Гресова.

Загальноукраїнський форум викладачів німецької мови

2016.11.25-26 Загальноукраїнський форум викладачів німецької мови

25 та 26 листопада 2016 р. в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Перший загальноукраїнський форум вчителів німецької мови "Професійні сфери німецької мови – німецька мова у школах та ВНЗ України сьогодні".

Студентська конференція з екологічної тематики на ФЛ

2016.11.16 Екологічні питання та сучасні шляхи їх вирішення в Україні та світі

16 листопада 2016 року в НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського" відбулась студентська науково-практична конференція "Екологічні питання та сучасні шляхи їх вирішення в Україні та світі",  організована кафедрою англійської мови технічного спрямування №1.

Мовні поради

Наш сучасник письменник Павло Мовчан сказав: "Слово творить світ, спотворене слово спотворює його". Тож, якщо довкілля, в якому живемо, не подобається, то причина цього в нас самих. Це ми порушили гармонію, бо лінуємось  працювати над собою і прагнути досконалості.

Сучасні підходи та інноваційні тенденції у викладанні іноземних мов 2016

Так називалася XI Міжнародна науково-практична конференція, яка пройшла на факультеті лінгвістики НТУУ "КПІ".

IIІ Міжнародна конференція на ФЛ "Мови професійної комунікації"

2016.04.21 IIІ Міжнародна конференція "Мови професійної комунікації"

21 квітня 2016 р. відбулася IIІ Міжнародна конференція "Мови професійної комунікації: лінгвокультурний, когнітивно-дискурсивний, перекладознавчий та методичний аспекти", організаторами якої виступила кафедра теорії, практики та перекладу французької мови факультету лінгвістики НТУУ "КПІ".

Сторінки