У Національному технічному університеті України "КПІ" 3 липня 2009 року відбулося святкове вручення дипломів магістрів ННК "Інститут прикладного системного аналізу". Цей перший в Україні випуск фахівців з роботи з рішеннями SAP за спеціалізаціями "Інформаційний менеджмент і автоматизація бізнес-процесів" і "Системний аналіз в менеджменті проектів" - результат вдалого проекту провідних IT-компаній України в рамках програми SAP "Університетський альянс SAP".

Першим в даній програмі на території України стартував проект в Національному технічному університеті України "КПІ". В рамках проекту компаніями SAP Ukraine та Інком, за підтримки Sun Microsystems, було надано доступ до навчальних систем SAP для того, щоб у процесі навчання студенти отримали знання про функціональні можливості рішень SAP і навчилися з ними працювати. У програму ввійшли: спільна підготовка навчальних планів, навчання майбутніх молодих фахівців, виробнича практика, перепідготовка викладачів з метою вивчення інноваційних технологій, а також реалізація різних міжнародних проектів.

В даний час проводиться вже третій набір в магістратуру за вказаними спеціалізаціями.

В даний момент в НТУУ "КПІ" проходять методичні семінари з розширення використання в навчальному процесі НТУУ "КПІ" учасників Міжнародної програми "Університетський альянс SAP" - приєднуються Факультет інформатики та обчислювальної техніки, Факультет менеджменту та маркетингу, Міжнародний університет фінансів. Таким чином, можна вважати, що запущений 3 липня 2007 року освітній проект, ініціатором якого виступив Інком, вдався.