Ви є тут

Знайти себе [студентка ПБФ Віра Ларіна]


Фото. Ларіна Віра

Продовжуємо знайомити наших читачів з кращими студентами нашого університету – іменними стипендіатами. Сьогодні про себе розповідає стипендіатка Верховної Ради, студентка ПБФ Віра Ларіна.

Моя майбутня спеціальність – медичні прилади і системи. Ще під нас навчання в школі мені подобалися точні науки – я була членом Малої академії наук з математики, тому вибір вищого навчального закладу був очевидним, до того ж, його закінчили мої батьки. За результатами олімпіади я вступила ще до одного київського ВНЗ, але надала перевагу саме КПІ, про що жодного разу не пошкодувала. Вважаю, що технічну освіту здобути найважче, але з нею можна працювати в будь-якій галузі економіки.

КПІ мені подобається своєю величною історією і тим, що багато всесвітньо відомих учених працювали в його стінах. Мені пощастило і з нинішніми викладачами – майстрами своєї справи.

Нині я пишу магістерську роботу за результатами наукових досліджень, які проводжу під керівництвом декана приладобудівного факультету, завідувача кафедри виробництва приладів проф. Г.С.Тимчика. Досліджую вплив лазерного опромінення на вміст кисню в крові. Щорічно виступаю на конференціях з приладобудування, публікую тези. На сьогодні займаюся оформленням патенту і написанням статті.

Навчаючись на молодших курсах, я активно працювала в студентських радах університету та факультету, інколи було важко поєднувати громадську роботу з навчанням, але так цікаво. На першому курсі заснувала факультетську газету «ПБФормат», вона виходить і досі. Була головою інформаційного відділу студентської ради факультету, з першого курсу працювала в Студентському центрі праці «Ініціатива». Саме в дружному колективі Центру я здобула перший і найважливіший практичний досвід. Ми співпрацювали з відомими компаніями-роботодавцями, допомагали студентам і випускникам знайти першу роботу, представляли КПІ на різноманітних виставках кар'єри і вищих навчальних закладів, і, нарешті, організували ярмарок вакансій «Робота для тебе» – перший подібний захід у КПІ. На останньому ярмарку, у жовтні, я була вже по інший бік – представляла міжнародну ІТ компанію, у якій працюю сьогодні. Я зрозуміла, що, якби не чотирирічний досвід роботи у Центрі, зараз у мене не було б можливості працювати в компанії, яка займає міцну позицію не тільки на ринку України, але й США та Європи.

Я дуже люблю вивчати іноземні мови – володію англійською й італійською, мрію вивчити португальську і згадати французьку – через брак практики її забула, хоча свого часу вільно спілкувалася. Люблю подорожувати – хочу відвідати Париж і Нью-Йорк, а згодом побачити і весь світ.

На завершення хочу побажати всім студентам знайти себе в житті, і пам'ятайте: студентські роки – найкращі!

Віра Ларіна, студентка ПБФ

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій