Ви є тут

Гостьова книга

В гостьовiй книзi Ви маєте можливість висловити Вашi зауваження, пропозицiї i побажання стосовно сайта НТУУ "КПI". Будь-ласка, обмежтесь у використаннi нецензурних або образливих виразiв, арго, рекламi та антирекламi iнших органiзацiй. Дякуємо. Шановні користувачі. Можливо Ви знайдете корисну інформацію в розділі найбільш повторюваних запитань або в архіві гостьової книги. P.S.: Повторні запитання видаляються. Беззмістовні запитання видаляються.

Коментарі

Чи потрібно приносити диплом бакалавра при вступі на другу вищу освіту в КПІ (з дипломом спеціаліста) чи достатньо диплома спеціаліста?
В переліку документів зазначено "копія диплома державного зразка про вищу освіту". Достатньо диплома спеціаліста. Консультацію можна отримати в ІПО - Адреса: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, корп. 1, кімн. 262-1 Телефони для довiдок: 406-81-08, 406-81-63 E-mail: ipo@ipo.kpi.ua
Можно ли поступить в кпи на второе высшее с дипломом бакалавра ХАИ? Или для поступления обязательно нужен диплом специалиста?
Слухачами програм післядипломної освіти можуть стати особи, які вже здобули освітньо-кваліфікаційні рівні «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» у вищих навчальних закладах ІІ-IV рівнів акредитації, студенти старших курсів вищих навчальних закладів.
Доброго дня. Я перепоступив знову на перший курс ФЕЛ змінивши кафедри і в мене постало питання перенести деякі минулорічні заліки, оскільки в нас були однакові предмети. Яким чином це можливо зробити?
Перевступ не передбачений положенням про навчальний процес, тому підпадає під категорію "інших випадків", коли питання про перезарахування результатів заліків та екзаменів вирішується відповідними кафедрами за умови відповідності програмних вимог з цих дисциплін.
Здравствуйте! Подскажите, могу ли я поступить в магистратуру ИПСА на "системный анализ и управление" имея дипломы специалиста "безопасность информационных и комуникационных систем" и "економика предприятий" (НАУ)? Какой срок обучения?
Прийом на підготовку фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліста та магістра за певною спеціальністю здійснюється на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра відповідного напряму Перелік напрямів для прийому на навчання осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (магістра) за спорідненою спеціальністю [додаток 4] - http://kpi.ua/list-magister (в документі є термін навчання)
Магистратура - полтора года
Когда дадут отопление в корпусах ФБТ?Дети перемерзают в лабораториях,имейте совесть!
http://studprofkom.kpi.ua/news/2274 Є надія на тепло У зв'язку з різким похолоданням на вулиці та відповідно в корпусах і гуртожитках, зараз ведеться робота з райдержадміністрацією щодо дострокового підключення тепла. Студмістечко готове до підключення-чекаємо тільки дозвіл від райдержадміністрації, яке повинно от надійти. Будемо тримати в курсі. з повагою Профком студентів НТУУ "КПІ"
Где-то видела новое полное расписание пар на неделю. Теперь не могу найти. Но видела ж!! Киньте, пожалуйства, ссылочку.
Розклад пар - http://rozklad.kpi.ua або на сайті вашого підрозділу
Здравствуйте! Слышала, что в учебном корпусе ТЕФа не работает отопительная система и корпус совсем не отапливается. Правда ли это? Если это так, то как в нем можна заниматься? Есть ли надежда на тепло? Если нет, то какой планируется выход? Не замерзать же в холодном здании!
Система опалювання в кампусі - централізована. Зараз у Солом'янському районі почалося підключення, і, відповідно, поступово почнуть опалювати усі корпуси. Пришвидшити підключення можуть задокументовані скарги від груп, спрямовані у профспілку.
Я навчаюсь на 1 курсі в кпі на бюджеті. Чи можу я зараз забрати документи і в наступному році знову попасти на 1 курс на бюджет ?
Якщо правила вступу не зміняться, то так, можете. Нові правила - орієнтовно в кінці жовтня.
а хіба немає правила в якому сказано що безкоштовну вищу освіту можна отримати тільки 1 раз ?
Написано. Але поки у Вас немає в руках диплому - вищої освіти Ви не отримали.
Підкажіть, де в КПІ безпечніше ходити ввечері та вночі (наприклад, повертаючись з поїзда або з роботи)? По парку чи по політехнічній вулиці чи є ще кращі варіанти?
Безпечніше ходити добре освітленими вулицями у супроводі друзів. На жаль, парк КПІ та Політехнічна освітлюються не дуже добре. Тому, краще обирати Проспект Перемоги і Янгеля. http://kpi.ua/1231
На рабочем месте высидеть не возможно. У нас в 17 корпусе в помещении 10 градусов! Подскажите, пожалуйста, когда в корпусах включат отопление!?
Київенерго поступово підключає корпуси.
Доброго дня. Цікавить чи можливо перевестися з стаціонара 1 курс(бюджет) на заочну форму навчання. Навчаюсь на ФЕА. Переведення можливо лише на контракт чи є й бюджет? Дякую.
Переведення на першому курсі заборонені
Подскажите, можно ли через паспортиста общежития (14, 18) сдать документы на получение загранпаспорта? Если нет, куда мне следует обратиться? И если можно, адрес паспортного стола. Спасибо
Мешканці гуртожитку можуть виготовити паспорт за адресою: Київ, вул. Донця Михайла, 18в Тел.: (044) 497-11-37
Добрый день, в этом году получаю степень бакалавра по специальности "Информатика". Могу ли я дальше поступить в КПИ на магистра на какую-либо специальность со своим бакалавром, потому что, как я понял, специальности "Информатика" в КПИ нет?
Перелік напрямів для прийому на навчання осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста (магістра) за спорідненою спеціальністю [додаток 4] - http://kpi.ua/list-magister
Добрий день,в мене таке питання. я закінчила 5 курсів Академії та отримала диплом бакалавра.потім я подала документи на 6 курс на спеціаліста.здала вступні іспити.склала договір.за навчання ще не платила.тепер в мене буде сесія з 21.10.2013, але я передумала вчитися,за певними обставинами.як мені можна забрати свій диплом бакалавра??? дякую за відповідь.
Добрый день. Мы первый курс. На паре преподаватель с английского языка, очень милая и добрая девушка, сказала что в том семестре атестации и зачет не выставляються. Только со второго семестра. Так у меня такой вопрос: правда ли это?? Не пытаеться ли она нас подставить, что бы мы разслабились и получили на. Такое подозрение возникло после того как старший курс сказал что у преподов должно быть опредиленное количество на!
Зачета в 1 семестре может и не быть, в частности по английскому его и нет, но обычно выставляются все 4 аттестации, если предмет читается 2 семестра и зачет в конце года. Соответственно на возможность отчисления распространяются правила аттестаций - 3 сквозных по предметам - отчисление. /факультет лингвистики/ Нет, "у преподов ... определенного количества отчислений" не существует. Это классическая байка старших курсов :) Как черный препод, летающая полуночная шара или графинчик с водой /webmaster/
Заканчивается наша первая атестационная неделя. Подскажите, пожалуйста, можно ли будет где-то увидеть результаты атестации? Хотелось бы проконтролировать. Не потому, что не доверяю ребёнку, а потому, что боюсь не захочет волновать, а мне нужно знать реальную картину.
У куратора группы. Результаты аттестаций не публикуются централизовано.
Добрий день. Які чинники впливають на місце в рейтингу при вступі до магістратури в ваш вуз?
RI = RA + 2Ф + І, де: RA – академічний рейтинг студента; Ф – чисельний еквівалент оцінки з фахового випробування; І - чисельний еквівалент оцінки з випробування з іноземної мови (тільки для вступників на програми магістерської підготовки). http://kpi.ua/rule-magister
Якщо Ви маєте намір вчитися у ІТС, то Вам потрібно зважати на той факт, що там панує так званий режим “диктатури” якорнізму – режим, який не кожному дано пройти до кінця. Режим який контролює всі ваші здобутки у навчанні (і якщо раптом після сесії виявилося, шо степендії уже буде – то будьте певні - все справа рук того якорнізму, котрий буде переслідувати, буде давати настанови викладачам, аби протидіяти вашому намаганню успішно навчатися, тим самим отримувати степендію, а сам буде створювати такі умови, щоб перешкоджувати вам перебувати у його стінах – будуть погрози відрахуванню з КПІ, буде багато експерементів на витривалість як фізизичну, так і психічну)…(далі буде)
где то слышал что, при наличии спортивного разряда можна получить освобождение от ФП,так ли это?
Положение об организации учебного процесса в НТУУ "КПИ", к сожалению, не предусматривает такой возможности.
Сколько будет аттестаций в этом семестре?
Одна. Роз’яснення щодо атестацiй в КПI від ДНВР - http://dnvr.kpi.ua/news/rozyasnennya-shhodo-atestacij-v-kpi/
Чи можна після закінчення Коледжу економіки, права та інформаційних технологій - ВНЗ "Крок" по спеціальності РПЗ піти одразу на 3 курс КПІ на факультети: ФИВТ, ФПМ, ФТИ, ИПСА ?
Правила прийому будуть опубліковані найближчим часом. Якщо Ваша спеціальність буде зазначена в списку http://kpi.ua/family-specialities, то Ви зможете вступити на 1 курс, але навчатись за индивідуальною програмою підготовки (якщо така можливість збережеться в нових правилах).
Скадіть буль-ласка чи можна після одержання диплому компютерні науки (бакалавр) поступати на магістратуру на спеціальності інформатика чи прикладна математика?
Зараз такої можливості немає, але можливо в нових правилах прийому буде передбачений прийом вступників на основі бакалавра з іншого напряму чи іншої галузі знань.
Подскажите, почему бегунки (повышение оценки / досрочная сдача сессии и т. д.) действуют только три дня. Где это написано?
Скажіть, будь ласка, якщо я бажаю вивчати комп'ютерні технології, чи можу я скласти тест з німецької мови? Чи приймається лише англійська?
За правилами минулого року англійська теж не приймалася. Потрібно було мати сертифікат із фізикою, математикою і мовою (українською).
Добрий день ,Михайло Захарович! Вирішила сьогодні звернутисьдо Вас з запитанням, яке неодноразово ставили студенти КПІ. КОЛИ В СТУДМІСТЕЧКУ БУДЕ БЕСПЕКА ? З КПІтелебачення я узнала,що в КПІ існує ДНД,чисельністю 560 чоловік (30 вересня). Не розумію,чим займається понад пів тищі дружинників, якщо біля гуртожитку мого сина трохи не зарізали? При всій моій повазі до Вас,Михайло Захарович, памятаючи,як Ви організовували марш підтримки майдану,я ніяк не надіялась,що в своєму домі- студентському містечу Ви не зумієтє організувати реальну безпеку дітей, які навчаються в вашому університеті !Зустріч 30 вересня проректора Кичичка Петра Олексійовича.представника міліції, Кондратюка і активістів КПІохрани- це окозамилювання в кращіх традиціях часів радянського союзу.Обіцянки про камери відеоспостереження так і остались обіцянками! Наскільки я зрозуміла, у Вас теж часу немає на вирішення питань безпеки студентів_дуже щільний графік .Це не дальновидна політика. Абітурієнти.почувши,про небезпеку в студмісечку подумають,перед тим , як вступити в КПІ,що для их важливіше освіта чи життя .
Що я пропоную? Ще раз звернутись до мерії Київа з проханням прибрати місця торгівлі алкогольними напоями,де вже багато років збирається всілякий непотріб- бомжі, алкоголіки, проститутки і наркомани ( що я своїми очима бачила) Чому по всьому Київу зносять так звані МАФи ,а ці притони на территорії КПІ ДОСІ НЕ ПРИБРАЛИ ?Ви,Михайло Захарович, повинні проконтролювати вирішення цього питання.

Сторінки

Коментувати...

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Введіть символи на малюнку
закрити
Вхід до електронної пошти НТУУ "КПІ"

закрити
Радіо НТУУ "КПІ" Авторські програми Група Вконтакті
закрити

Авторські програми на радіо КПІ

закрити

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

НТУУ «КПІ» Вхід до системи
закрити

Департамент навчальної роботи

Розклад занять Розклад сесії Розклад для викладачів
закрити

Електронні платежі

Оплата за гуртожиток Послуги зв'язку Оплата квитків
закрити

Бібліотека

Сайт бібліотеки Каталог Електронний архів