Ви є тут

Удосконалення з ESTIEM


2014.04.22-28 збори студентської організації ESTIEM

22-28 квітня 2014 року в столиці Туреччини, Стамбулі, пройшли чергові збори студентської організації ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management), на яких були присутні представники 60 країн Європи та Азії. Учасники зібрання ділилися результатами подій та заходів за попередні півроку, обговорювали новини, планували майбутні проекти.

У зустрічі взяли участь делегати локальної групи (ЛГ) Києва, заснованої на базі КПІ (студенти ФММ Сергій Зеленько, Тетяна Кайстренко, Альона Довженко та ІПСА – Дмитро Йовчев).

До кожної такої зустрічі, що відбуваються двічі на рік, випускається журнал ESTIEM Magazine, в якому описується життя ESTIEM та співпраця з іншими організаціями.  У цьому році на його сторінках уперше було розміщено статтю нашої київської локальної групи. Автор статті Наталія Роскладка (ФММ, КПІ) виклала звіт про захід Trainers on Tour,  що його організовувала група. У межах цього заходу проводилися тренінги, спрямовані на вдосконалення навичок, пов'язаних з мистецтвом презентації, організацією різних проектів та роботи в команді, координацією поведінки в колективі, а також розглядалися питання кооперації з відомими консалтинговими компаніями та інвестування в студентські проекти. Студенти, які брали участь у цих тренінгах, отримали корисні поради та цікавий досвід у галузі економіки, зокрема в маркетингу та менеджменті.

У наступному році планується провести проект Vision, який включатиме серію семінарів, пов'язаних з технічними спеціальностями. Цього разу буде обговорюватися харчова промисловість, тому до співпраці запрошуємо й інші факультети, зокрема студентів ІХФ, ХТФ, ФБМІ. Приєднуйтесь та розвивайтесь разом з ESTIEM!

Наталія Роскладка, студентка ФММ

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій