You are here

Новини сайту ЗФ

Subscribe to Новини сайту ЗФ feed
Новини ЗФ НТУУ "КПІ"
Updated: 10 hours 46 min ago

Зустріч з випускниками Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму

Mon, 09/07/2018 - 20:09
На зварювальному факультеті успішно навчаються молодші спеціалісти - випускники Ржищівського індустріально-педагогічного технікуму. І в цьому році ми раді бачити серед абітурієнтів випускників цього закладу. На зустріч з ними виїжджали викладачі факультету , а також студенти 2 курсу Мелещук Іван та Коверза Олександр, які закінчили цей технікум. Відбулось жваве спілкування з випускниками, знайомство з викладачами, ознайомлення з майстернями і кабінетами, передача навчально-методичної літератури. Чекаємо випускників на навчання на зварювальному факультеті КПІ ім.Ігоря Сікорського.

Захист кандидатських дисертацій

Wed, 27/06/2018 - 10:38
Сьогодні відбулось останнє в поточному навчальному році засідання спеціалізованої Вченої Ради за спеціальністю «Зварювання та споріднені процеси і технології», на якому було представлено дві роботи, виконані випускниками зварювального факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Щиро вітаємо наших новоспечених магістрів!

Tue, 26/06/2018 - 12:49
Що спільного між завершенням кризи юності, опаловим весіллям та повним повноліттям? Правильно, 21 рік! Протягом двадцяти одного року зварювальний факультет #ЗФ #КПІ ім. Ігоря Сікорського випускає магістрів. Але сьогоднішній випуск для нас особливий. Особливий тим, що адміністрація факультету та завідувачі кафедр вручили дипломи першим науковим магістрам, які проходили навчання за новими спеціалізаціями: «Технологія та інжиніринг у зварюванні», «Автоматизорвані технологічні системи у зварюванні» та «Інженерія та нанотехнології поверхні».

Майстер-клас для школярів

Wed, 13/06/2018 - 10:48
Чим паяння відрізняється від зварювання та що у них спільного? Чи праві батьки, коли забороняють дивитись на зварювання? Чи обов'язково запалювати електричну дугу, щоб з'єднати дві деталі? На ці та інші питання отримали відповіді першокласники школи “Єнот” Соломʼянського району міста Києва протягом майстер-класу, організованого зварювальним факультетом КПІ ім. Ігоря Сікорського наприкінці травня поточного року.

XII міжнародна студентська наукова конференція "Досконалість зварювання - комплексний підхід"

Sun, 10/06/2018 - 11:03
Відбулася XII міжнародна студентська наукова конференція "Досконалість зварювання - комплексний підхід". До вашої уваги збірник тез конференції.

Робота для випускників

Thu, 07/06/2018 - 11:28
Черкаський художньо-технічний коледж запрошує на роботу випускників магістратури на посаду викладача спеціальних дисциплін зварювального виробництва. адреса: м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 13, 18029 телефон відділу кадрів: (0472) 66-17-33

Робота для випускників

Thu, 07/06/2018 - 11:24
Компанія ТОВ «ТД АЕРОСТАР» запрошує на роботу Пайщика (пайка міді). Розглядаємо також випускників училищ за напрямком «Зварювання» та випускників без досвіду роботи. Обов’язки: • пайка міді та сталі (виготовлення теплообмінників).

Вітаємо переможців!

Mon, 14/05/2018 - 15:36
Студенти зварювального факультету прийняли участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологія та устаткування зварювання», яка відбулась в Приазовському державному технологічному університеті в м. Маріуполь. Студент 5 курсу гр. ЗВ-71мп Ілляшенко Евгеній зайняв II місце в індивідуальному заліку, а разом з товаришами Мазуром Вячеславом (5 курс, гр.ЗВ-71мп) та Мішиним Антоном (4 курс,гр.ЗВ-41) вони вибороли I командне місце. Вітаємо переможців!

ХІІ Всеукраїнська науково-технічна конференція «Досконалість зварювання - комплексний підхід»

Fri, 11/05/2018 - 11:56
Шановні студенти-науковці, викладачі, наукові співробітники, аспіранти та докторанти запрошуємо Вас прийняти участь в роботі ХІІ Всеукраїнської науково-технічній конференції «Досконалість зварювання - комплексний підхід» 16 травня 2018 р.  Початок о 14:30 (ауд. 216-23к) Доповідачам прийти на 20 хв раніше для реєстрації
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій