You are here

Новини сайту ІЕЕ

Subscribe to Новини сайту ІЕЕ feed
Updated: 3 hours 9 min ago

Нові конкурси у рамках програми Еразмус+та стипендіальні програми

Wed, 29/08/2018 - 13:39
Нові конкурси у рамках програми Еразмус+та стипендіальні програми ieekpiua ср, 08/29/2018 - 13:39

Наказ "Про розподіл студентів за навчальними групами"

Tue, 21/08/2018 - 22:48
Наказ "Про розподіл студентів за навчальними групами" ieekpiua вт, 08/21/2018 - 22:48

Списки поселення до гуртожитку

Mon, 20/08/2018 - 21:48
Списки поселення до гуртожитку ieekpiua пн, 08/20/2018 - 21:48

Інтегральні рейтингові списки вступників до магістратури

Sat, 11/08/2018 - 20:01
Інтегральні рейтингові списки вступників до магістратури ieekpiua сб, 08/11/2018 - 20:01

СПИСКИ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ

Wed, 01/08/2018 - 20:25
СПИСКИ РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО ЗАРАХУВАННЯ ieekpiua ср, 08/01/2018 - 20:25

Обсяги державного замовлення для прийому на освітній ступінь магістра

Thu, 26/07/2018 - 22:43
Обсяги державного замовлення для прийому на освітній ступінь магістра ieekpiua чт, 07/26/2018 - 22:43

Терміново

Fri, 20/07/2018 - 16:12
Терміново ieekpiua пт, 07/20/2018 - 16:12

Розклад вступних випробувань для вступу в магістратуру ІЕЕ

Fri, 20/07/2018 - 08:32
Розклад вступних випробувань для вступу в магістратуру ІЕЕ ieekpiua пт, 07/20/2018 - 08:32

Підсумки першого етапу вступу в магістратуру.

Sat, 14/07/2018 - 16:09
Підсумки першого етапу вступу в магістратуру. ieekpiua сб, 07/14/2018 - 16:09

Р Е З У Л Ь Т А Т И здачі іспиту з іноземної (англійської) мови

Wed, 11/07/2018 - 13:11
Р Е З У Л Ь Т А Т И здачі іспиту з іноземної (англійської) мови ieekpiua ср, 07/11/2018 - 13:11

Р Е З У Л Ь Т А Т И здачі додаткового іспиту

Tue, 10/07/2018 - 11:47
Р Е З У Л Ь Т А Т И здачі додаткового іспиту ieekpiua вт, 07/10/2018 - 11:47

РОЗКЛАД РОБОТИ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Tue, 03/07/2018 - 14:39
РОЗКЛАД РОБОТИ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ieekpiua вт, 07/03/2018 - 14:39

Рівненська ОДА співпрацюватиме із провідними вишами України у галузі енергозбереження

Fri, 15/06/2018 - 11:21
Рівненська ОДА співпрацюватиме із провідними вишами України у галузі енергозбереження ieekpiua пт, 06/15/2018 - 11:21

Active House Days

Thu, 14/06/2018 - 10:07
Active House Days ieekpiua чт, 06/14/2018 - 10:07

Список розподілу додаткових балів студентів ІЕЕ

Wed, 13/06/2018 - 13:57
Список розподілу додаткових балів студентів ІЕЕ ieekpiua ср, 06/13/2018 - 13:57

Відновлення роботи сайта

Mon, 11/06/2018 - 11:14
Відновлення роботи сайта ieekpiua пн, 06/11/2018 - 11:14
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій