You are here

Новини студентства

День Японії у Києві

Новини сайту ДНВР - Mon, 13/08/2018 - 11:43
«Дні Японії» довго подорожували Україною: насолоджувались львівською кавою у 2014 році, купалися в одеському морі у 2015, гуляли найдовшою у Європі набережною у Дніпрі у 2016 та танцювали біля Вінницьких фонтанів у 2017… Кияни неодноразово питали нас: «Коли ж настане черга нашого міста?» І ми пообіцяли, що на 5-й рік нарешті і столиця відчує на собі японський колорит. А ми (як справжні самураї) завжди дотримуємось обіцянок. Тож цього року 7 вересня «День Японії» пройде у Києві! Де? На території найбільшого кампусу в Україні – КПІ ім. Ігоря Сікорського Для кого? Для тебе та твоїх друзів Що на тебе чекає? • Виставка японського дизайну • Перший відкритий показ фільму про пригоди японця в Україні • Україна та Японія через призму об’єктиву • Японська чайна церемонія під відкритим небом • Заняття з японської мови • Поради з еко-лайфстайлу • Майстер-класи та демонстрації японських мистецтв Це та багато іншого на «Дні Японії»! Хочеш стати волонтером фестивалю? Пиши на пошту uajc@kpi.ua Day of Japan for KPI

Інформація від ВП “Рівенська АЕС” ДП “Енергоатом”

Новини сайту ДНВР - Mon, 30/07/2018 - 12:44
Шановні студенти! В рамках співпраці з вищими навчальними закладами ВП “Рівенська АЕС” ДП “Енергоатом” проводить профорієнтаційну роботу з метою підготовки фахівців за потребами підприємства. На поточний момент та в перспективі у ВП “Рівенська АЕС” є потреба у фахіфцях за напрямами: “Атомна енергетика”, Теплоенергетика”, “Електричні станції”, “Електротехнічні системи електроспоживання”, Автоматизоване управління технологічними процесами” та інші. За детальною інформацією звертатись: м. Вараш, Рівенська область, Тел.: (03636) 644 74, 643 49 e-mail: office@rnp.atom.gov.ua

“Perspektywy Women in Tech Summit 2018”

Новини сайту ДНВР - Mon, 30/07/2018 - 09:28
“Perspektywy Women in Tech Summit 2018” – це унікальна подія в Центральній та Східній Європі та Центральній Азії, присвячена жінкам-студентам та фахівцям зі сфери IT. Очікуються рекордні 1000 учасників з Польщі, інших країн Європейського Союзу та України, Білорусі, Росії, Казахстану, Узбекистану та Таджикистану. Саміт стане центром обговорення майбутнього технологій та внеску жінок у цю життєво важливу сферу. Сайт конференції: https://www.womenintechsummit.pl/ Саміт стане першим в своєму роді місцем зустрічі талановитих жінок з галузі технологій. Учасники зможуть послухати лекції та зустрітися з керівниками найбільших світових технологічних компаній, освіжити свої знання та отримати можливості для професійного розвитку. Марія Габріель, Комісар ЄС з питань цифрової економіки та суспільства, буде спеціальною гостею Саміту. Паралельно з Самітом буде проводитись Ярмарок кар’єри за участі провідних технологічних компаній, де особливий акцент робиться на підтримці жінок. Університети та ІТ факультети будуть представляти свої досягнення та встановлювати контакти з високотехнологічними підприємствами. Освітній Фонд Perspektywy разом з партнерами підготував гранти, які дозволять талановитим українкам безкоштовно взяти участь у конференції. Отже, Вам є 18 років? Ви –  студентка, випускниця або аспірантка?  Ви вивчаєте такі напрямки як IT, автоматика, роботика, електроніка, мехатроніка, телекомунікації в одному з університетів України та плануєте побудувати свою кар’єру в галузі технологій? Або ж Ви закінчили навчання не більше ніж 5 років тому на напрямку IT /комп’ютерні технології? Ви вільно володієте англійською мовою? Якщо Ваша відповідь на ці питання – “так”, то Ви можете подати заявку на грант та отримати шанс взяти участь у події безкоштовно! Що покриває грант? повна участь у двох днях конференції; матеріали конференції; участь у вечірньому заході; доступ до Ярмарки кар’єри та нетворкінгового простору; гарантоване покриття автобусного перевезення з Києва; проживання в Варшаві під час конференції.  Як подати заявку на отримання гранту? Подача заявок відбувається через сайт Саміту “Perspektywy Women in Tech Summit 2018”. В подальшому заявки будуть розглядатися оргкомітетом при Українсько-Польському центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського. Заявки подаються за посиланням: https://www.womenintechsummit.pl/international-students-application Організатори вибиратимуть одержувачів грантів, оцінюючи якість їхніх заявок – кількість наявних грантів обмежена (100). Заявки на отримання грантів приймаються до 25.09.2018, інформація про результати буде надіслана аплікантам електронною поштою. Додаткова інформація: Anna Bidnyuk anna_bidnyuk@ukr.net Daryna Sokolova d.sokolova@perspektywy.pl

ХІІ пленер Націоналного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичноговиховання студентської молоді

Новини сайту ДНВР - Wed, 11/07/2018 - 14:14
З 22 по 27 серпня 2018 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Національний студентський союз” спільно із Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Колегією студентів і аспірантів Національного університету “Львівська політехніка” проводитимуть ХІІ пленер Націоналного студентського союзу з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичноговиховання студентської молоді. Масце проведення планеру – навчально-оздоровчий табір “Політехнік-3” Національного університету “Львівська політехніка” (с.Коблеве Березанського району Миколіївської області) Інформація про захід розміщена на веб-порталі Національногоуніверситету “Львівська політехніка”  http://lp.edu.ua/ Співголови оргкомітету: Анастасія Козак (тел. 096-365-91-47) Анатолій Ігнатович (тел. 032-276-05-89, 067-603-80-03)

Німецько-український обмін молоддю “Investmtnts snto the future: EU decentralisation experience for the sake of changes”

Новини сайту ДНВР - Wed, 11/07/2018 - 12:37
Шановні студенти! З 29 липня по 5 серпня  2018 року Всеукраїнська молодіжна громацька організація “Національний студентський союз” спільно з німецькою фундацією “Пам’ять, відповідальність та майбутнє” (EVZ) проведуть німецько-український обмін молоддю “Investmtnts snto the future: EU decentralisation experience for the sake of changes”. Зацікавлені студенти та аспіранти, які бажають взяти участь у проекті, просимо до 12 липня 2018 року надіслати на електронну адресу upravlinsport@gmail.com біографічну довідку та лист-мотивацію щодо участі у проекті із зазначенням власного досвіду щодо участі у процесі децентралізації. Координатор проекту – начальника Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Анатолій Ігрнатович (тел. 067-603-80-03, електронна адреса upravlinsport@gmail.com)  

Освітня програма “Насіння для майбутнього” від компанії Хуавей Україна

Новини сайту ДНВР - Mon, 02/07/2018 - 11:18
Запрошуємо студентів взяти участь в освітній програмі «Насіння для майбутнього» від компанії Хуавей Україна з навчальною поїздкою до Китаю. Поїздка відбудеться з 22 жовтня по 2 листопада, всі витрати (переліт в обидва боки, проживання, харчування) покриває приймаюча сторона. Вимоги до кандидатів: 3-6 курс навчання; спеціальність відноситься до інформаційних технологій та комунікацій; базові знання щодо побудови та принципів роботи мобільних мереж; високі досягнення у навчанні (середній бал не нижче 4); рівень володіння англійською – В1; лідерські якості, активна участь у науковій роботі та громадському житті. Дедлай подачі заявок: 5 вересня. Детальніше у Листі.

Премія Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва

Новини сайту ДНВР - Mon, 25/06/2018 - 09:28
22 травня 2018 р. в Колонній залі КМДА відбулося нагородження премією Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2018 р. Від КПІ ім. Ігоря Сікорського отримали премію наступні рекомендовані працівники та студенти: 1. Витвицький Віктор Миронович – Аспірант Інженерно-хімічного факультету, за наукові досягнення 2. Клименко Тетяна Євгенівна – К.т.н., старший викладач Видавничо-поліграфічного інституту, за наукові досягнення 3. Костик Сергій Ігорович – К.т.н., асистент Факультету біотехнології і біотехніки, за наукові досягнення 4. Талімонова Надія Леонідівна – К.т.н., старший викладач Видавничо-поліграфічного інституту, за наукові досягнення 5. Туришева Оксана Олегівна – К.філол.н., доцент Факультету лінгвістики, за наукові досягнення 6. Максимчук Дар’я Андріївна – Методист 2 категорії відділу організаційно-виховної роботи, Студентська соціальна служба, за внесок у розвиток молодіжного руху 7. Немченко Кирило Володимирович – Студент Інституту телекомунікаційних систем, за внесок у розвиток молодіжного руху 8. Ольховик Ілля Володимирович – Студент Фізико-технічного інституту, за наукові досягнення Вітаємо лауреатів! Бажаємо Вам нових досягнень, перемог та успішних ідей. Нехай Ваша праця завжди буде високо оцінена, а робота приносить задоволення!

22 червня – День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Новини сайту ДНВР - Thu, 21/06/2018 - 12:02
Шановні політехніки! Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір. Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям! Ректорат, профспілки, рада ветеранів.

Стипендія!

Новини сайту ДНВР - Tue, 19/06/2018 - 13:48
Шановні студенти! 21 червня 2018 року буде нараховано стипендію.

Запрошення на 2-й літній табір YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity

Новини сайту ДНВР - Tue, 19/06/2018 - 12:11
Друзі, Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» та Фундація Coca-Cola запрошують студентів із усіх регіонів України на 2-й літній табір«YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity». Захід відбудеться 10-14 липня 2018 року на березі Київського моря.  YOU Camp є продовженням успішної співпраці Фонду Віктора Пінчука з Фундацією Coca-Cola. У 2013-2015 роках Фондом Віктора Пінчука за підтримки Фундації Coca-Cola був організований екологічний табір «Завтра.UA Climate Change Camp», в рамках якого стипендіати програми «Завтра.UA» мали можливість привернути увагу громадськості до екологічних проблем та запропонувати стимули для їх рішення. Учасники табору зберуться разом для розробки проектів з метою покращення та об’єднання країни. YOU Camp – гарна можливість для індивідуального та професійного розвитку. YOU Camp надасть учасникам практичні навички з розробки та реалізації проектів, отримати менторську підтримку від експертів різних галузей, допоможе встановити нові корисні контакти. Студенти дізнаються, як збирати дані та обробляти інформацію, розробляти ефективні бізнес-плани, збирати кошти, а також презентувати проекти клієнтам і громадськості. Найкращі ініціативи отримають від Фонду Віктора Пінчука фінансову підтримку для реалізації у громадах по всій Україні. До участі запрошуються студенти 1-6 курсів. Щоб подати заявку на конкурс, необхідно заповнити форму та додати до неї мотиваційного листа. Заявки приймаються до 25 червня 2018 року. 100 учасників табору будуть обрані на конкурсній основі та отримають підтвердження своєї участі 27 червня 2018 року. 50 студентів з тимчасово переміщених університетів із окупованих територій Сходу України та 50 – із університетів інших регіонів зберуться разом для розробки проектів, спрямованих на соціальну інтеграцію молоді в Україні. Проживання, харчування та транспортні витрати покривають організатори. В разі виникнення додаткових питань, наші контакти: Тел. +38 044 490 48 39 e-mail: info@zavtra.in.ua FB: https://www.facebook.com/Zavtra.UA/

Поїхали до Греції разом з Туроператор DAVclub — «Дав клуб»

Поїхали до Греції разом з Туроператор DAVclub - "Дав клуб" (перевірений туроператор особисто) Вартість туру 244 євро (оплата в гривні) Виїзд 07.07.2018 з м. Одеса Деталі туру http://davclub.ua/component/content/article… За інформацією та запису на тур звертатись до Vadim Baev  

Подання на отримання стипендій Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України

Новини сайту ДНВР - Fri, 15/06/2018 - 19:17
Відділ стипендіального забезпечення приймає подання від студентів на отримання академічних стипендій Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України. Подання приймаються до 26.06.2018 року включно каб. 1-06 корп. 31. Контактний телефон 204 94 16. Зразок подання у доданому файлі.

Оpen air “Comeback with Radio KPI”

Новини сайту ДНВР - Fri, 15/06/2018 - 14:23
13.06 команда Радіо КПІ провела open air “Comeback with Radio KPI”, музичний фестиваль усіх жанрів музики з 80х і дотепер. Молоді виконавці виступали з 17.00 біла 18 корпусу КПІ з сучасними каверами на популярні пісні різних часів, а також співали свої улюблені та авторські пісні на відкритому мікрофоні. Наші гості отримали гарну можливість послухати, заспівати, насолодитись атмосферою, а також прийняти участь в розіграші, який відбувався під час заходу. Всією командою Радіо КПІ, ми дякуємо всім, хто став частиною фестивалю, хто підтримував нас і допомагав під час проведення.

Лекція «Площа та вежа: мережі, ієрархії, інновації та революція»

Новини сайту ДНВР - Mon, 11/06/2018 - 12:54
Друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у публічній лекції Ніла Фергюсона – історика, письменника, старшого наукового співробітника Гуверівського інституту Стенфордського університету та Центру європейських досліджень Гарвардського університету. Тема лекції: «Площа та вежа: мережі, ієрархії, інновації та революція» Коли: п’ятниця, 22 червня, 2018, 16:00-17:00 (реєстрація з 15:00) Місце: Київська міська галерея мистецтв «Лавра» (Лаврський провулок, 9, Київ) У вас буде можливість не тільки послухати експерта зі світовим ім’ям, а також поставити своє питання. Для участі у лекції необхідно зареєструватись за посиланням до 17 червня2018р. Ви отримаєте підтвердження реєстрації на вашу електронну пошту у вівторок, 19 червня. Кількість місць обмежена. Лекція проходитиме англійською мовою з синхронним перекладом на українську. Із нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами! З повагою, Фонд Віктора Пінчука

Запрошення на публічну лекцію та дискусію за участі Ніла Фергюсона

Новини сайту ДНВР - Mon, 11/06/2018 - 11:39
Друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у публічній лекції Ніла Фергюсона – історика, письменника, старшого наукового співробітника Гуверівського інституту Стенфордського університету та Центру європейських досліджень Гарвардського університету. Тема лекції: «Площа та вежа: мережі, ієрархії, інновації та революція» Коли: п’ятниця, 22 червня, 2018, 16:00-17:00 (реєстрація з 15:00) Місце: Київська міська галерея мистецтв «Лавра» (Лаврський провулок, 9, Київ) У вас буде можливість не тільки послухати експерта зі світовим ім’ям, а також поставити своє питання. Для участі у лекції необхідно зареєструватись за посиланням до 17 червня 2018р. Ви отримаєте підтвердження реєстрації на вашу електронну пошту у вівторок, 19 червня. Кількість місць обмежена. Лекція проходитиме англійською мовою з синхронним перекладом на українську. Із нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами! З повагою, Фонд Віктора Пінчука

Соціально-профілактична акція «КПІшнику, ти маєш знати!»

Новини сайту ДНВР - Fri, 08/06/2018 - 11:05
04 червня  2018 р. ССС розпочато акцію в рамках якої у будні з 10:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00 кожен бажаючий КПІшник може отримати профілактичні роздаткові матеріали в ССС: презервативи, лубриканти, інформаційні матеріали з ціллю профілактики ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, гепатитів В і С, захворювань, що передаються статевим шляхом серед університетського загалу. Акція триватиме до 22 червня 2018 р. включно. ССС заплановано розповсюдити 1 000 презервативів, 1 000 лубрикантів та 3 000 інформаційних матеріалів: брошур «Тест на ВІЛ зберігає життя» та буклетів «Абетка самозахисту». Акція проходить за підтримки постійних партнерів ССС — Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я» та Представництва Фундації «АнтиСНІД США» в Україні.  

Pages

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій