You are here

Новини сайту кафедри ФМ (ІФФ)

Subscribe to Новини сайту кафедри ФМ (ІФФ) feed
Кафедра Фізики Металів Фізичне матеріалознавство Фізика KPI КПІ КПИ Киев НТУУ "Киевский Политехнический Институт" Национальный Технический Университет Украины який прохідний бал ЗНО 2016
Updated: 16 hours 18 min ago

День відкритих дверей для учнів на КФМ

Thu, 05/10/2017 - 06:00
  День відкритих дверей для учнів на кафедрі фізики металів     26.09.2017  на кафедрі фізики металів був проведений день відкритих дверей для учнів 11-го класу гр. ФМ-41 та ФМ-42 Політехнічного ліцею КПІ ім. Ігоря Сікорського. Завідувач кафедри Іващенко Є.В  ознайомив учнів з основними напрямками наукової діяльності кафедри. Школярі відвідали лабораторії Інженерно-фізичного факультету: рентгеноструктурного аналізу RIGAKU, електронної мікроскопії, оптичної мікроскопії, комп’ютерного 3d моделювання та 3d аналізу (3d принтер). Лектори в лабораторіях показали сучасну техніку для наукових досліджень, розказали про клас задач, які за її допомогою можна вирішити та відповіли на запитання учнів.   Чекаємо на майбутніх студентів в наших лабораторіях!!!                          

ВІЗИТ ФІЗИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ м.АУГСБУРГ

Thu, 14/09/2017 - 09:16
  ВІЗИТ ФІЗИКІВ УНІВЕРСИТЕТУ м.АУГСБУРГ   З 28 серпня до 1 вересня 2017 року Інженерно-фізичний факультет та кафедру фізики металів відвідала делегація університету м. Аугсбург (Німеччина) у складі проф. Манфреда Альбрехта та випускниці ІФФ д-ра Наталії Сафонової.   Метою візиту були зустрічі із вченими, з якими протягом багатьох років проф. М. Альбрехт веде проекти магістерської підготовки за програмою Леонарда Ейлера Німецької служби академічних обмінів (DAAD), започатковані спільно з Ю.М. Макогоном.   З боку КПІ та Інженерно-фізичного факультету в зустрічах з проф. М. Альбрехтом взяли участь перший проректор акад. Ю.І. Якименко, декан Інженерно-фізичного факультету проф. П.І. Лобода, науковий керівник кафедри фізики металів проф. С.І. Сидоренко, в.о.завідувача кафедри доц. Є.В. Іващенко, вчені (проф. Ю.М. Макогон, к.т.н. І.А. Владимирський) та аспіранти.   Під час візиту проф. М. Альбрехт презентував наукові розробки університету м. Аугсбург в області нанотехнологій, був ознайомлений з науковими розробками вчених-матеріалознавців ІФФ, відвідав ряд лабораторій Інженерно-фізичного факультету, мав наукові зустрічі з магістрантами та аспірантами ІФФ.  
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій