You are here

Новини сайтів ФТІ

Вітаємо з перемогою

Вітаємо з перемогою у конкурсі КПІ ім Ігоря Сікорського у номінації ” Молодий викладач-дослідник-2017″ Гільчука Андрія Волдимировича Наказ 2-42 про виконання рішення Вченої Ради. Бажаємо натхнення у подальшій науковий роботі, успіхів та подальших перемог!!! The post Вітаємо з перемогою appeared first on Кафедра фізики енергетичних систем.

Візит керівництва компанії Samsung Electronics

Новини сайту ФТІ - Thu, 15/02/2018 - 07:54
13 лютого у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся візит керівництва компанії Samsung Electronics з метою обговорення шляхів наукового та освітнього співробітництва в напрямках кібербезпеки, криптографічного захисту інформації, розпізнавання образів, які розвиваються в Фізико-технічному інституті університету.  Серед гостей були представники від дослідницького підрозділу Samsung Research: старший віце-президент, голова підрозділу R&D стратегії Синбьом Чой; старший віце-президент, лідер напрямку захисту інформації професор Гейлджун Данієл Ан; керівники R&D підрозділів, віце президенти Х’юнсу Кім, Бекджун Лім, Йонмін Лі, Джинвук Лі; директор підрозділу відкритих іновацій Хочол Шин; від Українського центру досліджень та розробок (Samsung R&D Institute Ukraine): генеральний директор, віце-президент Сангвук Квон; R&D директор, лідер напрямків R&D стратегії та штучного інтлекту Андрій Фісуненко; головний інженер, лідер напрямку захисту інформації Олексій Мохонько; головний інженер, лідер підрозділу іновацій Євген Якішин; старший інженер Сехун Шим. Від КПІ імені Ігоря Сікорського у  заході прийняли участь проректор з перспективного розвитку, науковий керівник Фізико-технічного інституту Олексій Новіков, представники  Фізико-технічного інституту, серед них  в.о. директора Тетяна Литвинова, заступник директора Сергій Смирнов, завідувачі кафедр інформаційної безпеки та математичних методів захисту інформації Микола Грайворонський та Михайло Савчук, Михайло Шлезингер – відомий український вчений, фахівець в галузі розпізнавання образів,  головний науковий співробітник Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем (відділ обробки і розпізнавання зображень),  який  довгий час викладає в ФТІ, виховав не одне покоління фахівців. Після взаємних привітань і інформації про КПІ, яку зробив Олексій Новіков, гості з великим інтересом вислухали доповіді Миколи Грайворонського, Михайла Савчука, Михайла Шлезингера  про роботи з кібербезпеки, криптографічного захисту інформації, розпізнавання образів та комп’ютерного зору. З доповіді директора наукового парку «Київська політехніка» Володимира Гната гості ознайомились з досягненнями університету в галузі інноватики, Насамкінець  було фотографування та відвідування музею І.Сікорського.   The post Візит керівництва компанії Samsung Electronics appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

Березневі свята

Згідно розпорядження №5/14 від 31.01.18 про перенесення робочого дня з 9 на 3 березня 2018 року, заняття 8 та 9 березня проводитись НЕ БУДУТЬ. Заняття за 9 березня (п’ятниця 1 тиждень) будуть проведені за окремим графіком. 2018_5-14 The post Березневі свята appeared first on Кафедра фізики енергетичних систем.

Рейтингові списки студентів (січень 2018 р.)

Новини сайту ФТІ - Thu, 25/01/2018 - 22:50
Рейтингові списки студентів Фізико-технічного інституту, які мають право на одержання академічної стипендії (тобто, не потрапили на перездачі), доступні за посиланням: Рейтинговий список студентів на одержання академічної стипендії (січень, 2018 р.) The post Рейтингові списки студентів (січень 2018 р.) appeared first on Фізико-Технічний Інститут.

Привітання з Новим роком 2018

Шановні колеги та студенти! Прийміть сердечні вітання з Новим 2018 роком та Різдвом Христовим! Напередодні новорічних свят хочемо побажати, щоб прекрасні зимові свята принесли мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача! The post Привітання з Новим роком 2018 appeared first on Кафедра фізики енергетичних систем.
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій