You are here

Новини сайтів ФМФ

Відкрита олімпіада з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського

У середу, 14 березня 2018 року, буде проведено Відкриту олімпіаду з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках першого туру Всеукраїнської олімпіади з математики для студентів вищих навчальних закладів України. Олімпіада буде проводитися в дві зміни в аудиторіях 7 корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського: №113 (14.30 – 18.30, студенти першого курсу), №108 (14.30 – 18.30, студенти старших курсів), №111 (16.15 – 20.15, студенти першого курсу), №115 (16.15 – 20.15, студенти старших курсів). За результатами олімпіади будуть сформовані збірні команди КПІ ім. Ігоря Сікорського для участі в другому турі Всеукраїнської олімпіади. Запрошуються студенти всіх факультетів університету.

Увага! Про режим роботи з 3 по 7 березня 2018

Згідно Наказу №4/27 від 02.03.2018, 1. Дні з 3 по 7 березня 2018 року оголосити вільними від аудиторних занять. 2. Викладачам у вказані дні організувати проведення консультацій студентів з використанням он-лайн технологій. 3. Керівникам підрозділів університету організувати роботу співробітників 3, 5, 6 та 7 березня 2018 року з урахуванням режиму економії електричної та теплової енергії і підтримання в приміщеннях температурного режиму у мінімально-допустимих нормах. Детальніше: http://kpi.ua/node/15476

Перша атестація у 2 семестрі 2017/18 н.р.

Увага! Перша атестація у 2 семестрі 2017/18 н.р. на 1-5 курсі ФМФ проводиться з 19 по 30 березня 2018р. Необхідно проставити в деканаті та в системі Електронний кампус.

Українсько-норвезька математична школа «Стохастичний аналіз, теорія ймовірностей та суміжні питання»

22-26 січня 2018 року КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університет м.Осло (Норвегія) провели в м.Осло школу для молодих математиків та студентів «Стохастичний аналіз, теорія ймовірностей та суміжні питання». Учасниками школи від КПІ стали 8 студентів та 8 молодих вчених, а також чотири досвічених лектора з кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей ФМФ. Школу було організовано у рамках спільного проекту кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей та Інституту математики університету м.Осло, де у свій час працював видатний математик Нільс Абель. Співпраця у галузі математичної освіти між двома закладами фінансується у 2017-2019 роках центром міжнародної співпраці Норвегії за програмою Eurasia.  Програма школи включала мінікурси лекцій норвезьких професорів B.Øksendal, T.Lindstrøm та A.Bachouch про різноманітні застосування сучасного стохастичного аналізу, в тому числі й у задачах фінансової математики, за якою студенти ФМФ спеціалізуються на кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей. На прохання норвезьких колег доценти кафедри А.Б.Ільєнко та І.В.Орловський поділились своїм досвідом організації та проведення математичних гуртків для здібної молоді. Вони провели також майстер-класи з двох математичних тем, які викликали неабиякий інтерес норвезьких студентів. Проведення таких майстер-класів буде продовжено, оскільки Норвегія прагне до успіху на Міжнародній математичній олімпіаді, яка в 2020 році відбудеться в м.Осло. Керівники спільного проекту, професори F.Proske та О.І.Клесов, намітили плани подальшої роботи за проектом.

Гурток «Додаткові розділи математичного аналізу»

З середи 28 лютого 2018 при кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей продовжує роботу гурток для студентів 1-го курсу фізико-математичного факультету «Додаткові розділи математичного аналізу». Графік занять: щосереди, початок 16:10, ауд. 432-7. Запрошуються всі охочі. (група у Facebook: https://www.facebook.com/groups/math.olymp.kpi/)

Гурток «Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу»

З вівторка 27 лютого 2018 при кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей продовжує роботу гурток «Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу».  Заняття проводяться щовівторка о 16:10: 1-й курс в аудиторії 413-7; старші курси – 432-7.  Запрошуються всі охочі. (група у Facebook: https://www.facebook.com/groups/math.olymp.kpi/)

Вітаємо В.М. Лося з успішним захистом

Колектив кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей щиро вітає докторанта кафедри В.М. Лося (науковий керівник проф. В.А. Михайлець) з успішним захистом 20.02.2018 докторської дисертації. Бажаємо подальших творчих успіхів!

Опитування дослідників "Наскільки ви задоволені інформаційною підтримкою дослідників у Бібліотеці КПІ?".

Шановні колеги! Просимо Вас взяти участь в опитуванні дослідників "Наскільки ви задоволені інформаційною підтримкою дослідників у Бібліотеці КПІ?". Будь ласка, дайте відповідь на декілька запитань, щоб Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень Бібліотеки КПІ розвивався ще ефективніше та надав надійну інформаційну підтримку на різних етапах життєвого циклу дослідження.Форма опитування доступна за посиланням https://goo.gl/wReHBW Давайте створювати цінності разом! Дякуємо! Щиро,Олена Косьміна,Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень | Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. ДенисенкаНаціональний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»  

Про перенесення робочого дня з 09.03 на 03.03

Згідно до Розпорядження №5-14 від 31.01.2018, для працівників, яким установлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю, робочий день з п'ятниці 09 березня переноситься на суботу 03 березня 2018 року. 

Норми бального оцінювання 

На сайті Департаменту навчальної роботи опубліковано Норми бального оцінювання рейтингування науково-педагогічних працівників (ухвалено Методичною радою, протокол № 3 від 23.11.2017 р.) - http://osvita.kpi.ua/files/downloads/Normu_rejtungy_NPP_%202018.pdf

Конкурс наукових проектів молодих вчених

Держфонд фундаментальних досліджень відкрив прийом заявок на конкурс наукових проектів молодих вчених. Кінцевий термін подання запитів – 28 лютого 2018 року. http://www.dffd.gov.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=287&lang=ua
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій