You are here

Новини сайтів ФБМІ

Змагання з настільного тенісу

1 грудня 2017 року відбулись змагання з настільного тенісу серед студентів ІССЗІ та ІТС.Змагання проводились з метою зміцнення здоров’я студентів, підвищення їх фізичної підготовленості, пропаганди здорового способу життя, розвитку гри в настільний теніс серед студентської молоді, зміцнення дружніх стосунків між студентами.Змагання проводились у спортивному залі гуртожитку № 12.За результатами змагань I місце посів Бєлонов Юрій (ІССЗІ), II місце – Мокій Андрій (ІТС), III місце Паляниха Віталій (ІССЗІ). Переможці були нагороджені грамотами.Вітаємо переможців і учасників змагань!

Новини від збірних команд

БАСКЕТБОЛЬНІ НОВИНИ  У Лізі Монстрів 1 грудня «Політехнік» вирвав перемогу у Скорпіонів 69:67! І так само впевнено збірна політехніків продовжує боротьбу в київському етапі СБЛУ і розіграші Кубка студентської профспілкової асоціації Києва.

Засідання кафедри СВ

Запрошуємо на засідання кафедри СВ 13 грудня 2017 року

Фестиваль єдиноборств в КПІ ім. Ігоря Сікорського (дзюдо)

21-22 листопада в КПІ ім.Ігоря Сікорського пройшов фестиваль єдиноборств серед дзюдоістів. Фестиваль організовали і провели викладачі кафедри спортивного вдосконалення Запольський Дмитро Петрович, Агєєв Павло Миколайович, Саєнко Сергій Володимирович. Викладачі нашого університету були ініціаторами розвитку бойових видів спорту серед студентів київських вузів.

Подарунок до дня народження – тиждень без поразок!

Гарний подарунок зробили   спортсмени збірних команд університету до дня народження нашого шановного керівника кафедри. За минулий тиждень перед днем народження завкафедрою Юрія Володимировича (25 листопада) жодна збірна нікому не програла. Це вже друга неділя без поразок!   Футболісти впевнено закріпилися в середині таблиці: наш ПОЛІТЕХНІК (НТУУ«КПІ») ПЕРЕМІГ У 10 ТУРІ КОМАНДУ СУПЕРНИКА.  Футзалісти обіграли свого суперника: у першості ФАСК (2 тур 21.11) Університет ім. Б. Грінченка здався в запеклій боротьбі нашим футзалістам 1:2. Ну а програш у чемпіонаті Футзальної асоціації Києва відбувся вже в неділю, 26 листопада, (ПУМБ 4:2 КПІ) і до дня народження ніякого відношення  не мав. Волейбольна команда  (друга чоловіча) пройшла успішно перші кубкові ігри і готується до подальшої боротьби.  Баскетболісти не змогли дати точної інформації про рахунки в іграх, на ходу повідомивши, що за минулий тиждень нікому не програвали. З днем народження, Юрій Володимирович! Здоров'я, успіхів бажають Вам співробітники кафедри і спортсмени збірних команд!

Короткі новини

Волейбол 18.11 в Кубку Столичної Ліги з волейболу 2 команди нашого університету провели перші ігри: чоловіча збірна "Київський політех-2" в попередньому турі з рахунком 3:0 обіграла суперника, команду УльтраМарин і буде виступати в наступному турі.     Відмінно зіграла свою першу гру і жіноча збірна, яка починала боротьбу за Кубок з 1/8 фіналу. Дівчата "Київського політехніка" лише один тайм віддали суперницям з Ірпінь-Акрополь (що перемогли в попередньому турі своїх суперниць з команди ТАЙГЕРС), завершивши гру з рахунком 3:1. Перша чоловіча збірна вступить у боротьбу пізніше.      Футболісти закінчили осінню серію ігор, у 9 турах змогли заробити 10 очок (3 перемоги, 1 нічия та 5 поразок). Положення команди не безнадійно, оскільки в середині таблиці вищенашої команди три команди не набагато випереджають наших футболістів. А Роман Коробко увійшов у десятку найкращих бомбардирів, забивши 5 голів.

Змагання з 4 вправ

В жовтні  пройшли змагання з 4 вправ: біг на 100 м, крос  3, 1 км та підтягування на перекладині. До змагань залучалось 100% студентів. За результатами змагань підвищився не тільки рівень фізичної підготовки студентів, але й злагодженість  колективу.Найкращих результатів досягла навчальна група, якою командує студент Нагорний Роман. Група зайняла перше місце з 3-ох вправ: біг на 100 м, крос 3 та  1 км. Забіг на 1 км. Змагання з підтягування на перекладині.Фінал змагань з  бігу на 100 м серед юнаків та дівчат.В особистій першості кращих результатів досягли:-студент Войченко Артур зайняв  І місце з бігу на 100 м з результатом 11.5 сек.-студент Потоцький Вадим  зайняв  ІІ місце з кросу  на 3 км з результатом 10 хв. 7 сек. та ІІ місце з бігу на 1 км з результатом 2 хв. 50 сек.-студент Волошин Дмитро зайняв ІІ місце з підтягування на перекладині з результатом 31 раз.-студент Грицунь Катерина зайняла ІІ місце з бігу на 100 м з результатом 14.6 сек.-студент Восмерик Марина  зайняла  ІІІ місце з бігу на 100 м з результатом 14.8 сек.Бажаємо всім студентам подальших успіхів в підвищенні своєї фізичної майстерності.Викладачі кафедри фізичного виховання зі своїми вихованцями.

З Міжнародним днем студента!

17 листопада щорічно відзначається Міжнародний день студентів. Попри те, що це свято асоціюється у молоді зараз з веселощами і романтикою, історія цього дня пов'язана з трагічними подіями Другої світової війни.

Нові старти тріатлоністів КПІ ім.Сікорського

НОВІ  СТАРТИ ЖОВТНЯ  На початку жовтня у рамках міжнародних змагань зі спортивного орієнтування «КИІВ-ОПЕН» пройшов Чемпіонат міста Києва. Довга дистанція проводилась у районі населеного пункту Зазімьє, міський спринт у центрі Києва:  Універсітет – вул. Тарасівська - Жилянська. В змаганнях прийняли участь студенти Михайло Афанасьєв,  Голубничий  Сергій  та  Таровський Богдан .

Осінній сезон 2017/2018 навчального року активно почали спортсмени-орієнтувальники «КПІ ім.Ігоря Сікорського»

10 вересня на Хрещатику пройшов легкгоатлетичний пробіг «Інтер-Спорт-Київ-Рун». У різних забігах на 2 км , 5 км, 10 км взяли участь Михайло Афанасьєв, ФЕА(6 курс), Таран Вікторія, Шпрінгер Олексій.