You are here

Новини сайтів кафедр

Розпочато набір матеріалів на конференцію

НАУКА БЕЗ КОРДОНІВ міжнародні інтернет-конференції Запрошуємо Вас взяти участь у ІI міжнародній інтернет-конференції «Зимові наукові підсумки 2017 року», що відбудеться 25 грудня 2017 року. До участі у міжнародній науково-практичній  інтернет-конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, викладачі та студенти вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ. Кінцевий термін подання матеріалів: 25 грудня 2017 року. Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, французька, німецька, іспанська, португальська, італійська. Форма участі у конференції: заочна. Напрями роботи конференції: 1.Технічні науки                           5.Філософські науки                9.Медичні науки 2.Природничі науки                            6.Філологічні науки                10.Педагогічні науки 3.Інформаційні технології                  7.Юридичні науки                  11.Соціологічні науки 4.Історичні науки                                8.Економічні науки                 12.Політичні науки Детальну інформацію про конференцію, будь ласка, дивіться далі: Приклад оформлення Інформаційний лист Заявка

вихідний день

Шановні студенти та колеги! Нагадуємо, в Україні набув чинності закон про святковий вихідний день 25 грудня 2017 року у зв’язку із Різдвом Христовим за григоріанським календарем. 25 грудня вихідний день The post вихідний день appeared first on Кафедра фізики енергетичних систем.

Teaching as a work of heart

14.12.2017 (четвер 2 тиждень) о 12:00 в 734-7 буде проведено семінар  Teaching as a work of heart  за участю провідних фахівців школи «Річмонд Чайлд – рання англійська вдома», на який запрошуються студенти груп ЛА-41, ЛА-43 та усі бажаючі.

Безкоштовний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати»

За дорученням голови Національного агентства з питань запобігання корупції (лист №42-10/43399/17 від 29.11.2017), направляю вам інформацію про розміщений на порталі «Прометеус» безкоштовний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати». Зареєструватися на безкоштовний онлайн-курс можна за посиланням:  https://edx.prometheus.org.ua/courses/course v1:NAZK+COI101+2017_T3/about

Конференція «Модульні технології та конструкції в машинобудуванні – МТК 2018»

Шановні викладачі! Оргкомітет конференції запрошує Вас взяти участь в міжнародній науково-технічній конференції «Модульні технології та конструкції в машинобудуванні – МТК 2018», яка відбудеться 05 – 08.06.2018 в Поланьчику (www.karinospa.pl). Заявку учасника конференції надсилати до 30.12.2017р. Більш детально: вимоги до статей на сайті журналу завантажити запрошення та форму заявки За інформацією… Continue reading

Вітаємо Олександра Анатолійовича Бреусенко-Кузнєцова

Шановний Олександре Анатолійовичу! Щиро вітаємо Вас з отриманням наукового ступеня Доктора психологічних наук. Бажаємо творчих успіхів та натхнення.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

О Г О Л О Ш Е Н Н Япередзахист спеціалістів відбудеться: 14 грудня 2017 року о 14.00, ауд. 511-22 – групи ОС-61с, ОС-з61с 15 грудня 2017 року о 14.00, ауд. 511-22 – групи ОБ-61с, ОБ-з61с  Керівникам дипломних проектів забезпечити присутність своїх дипломників на передзахисті.   Зав. кафедри  ГІ                                    С.М. Стовпник

Студентська конференція “Я людина. Я маю право”

5 грудня 2017 року до Міжнародного дня прав людини кафедра публічного права провела         Студентську конференцію “Я людина. Я маю право”       

Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених і спеціалістів “Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації”

ХVI Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених і спеціалістів “Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації”  (ХVI International Conference of students and young researchers “Electromechanical and energy systems, modeling and optimization methods“) ПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ESMO 2018 ШАНОВНІ КОЛЕГИ!!! Інститут електромеханіки, енергозбереження і систем управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського  12–13 квітня 2018року проводить XVI Міжнародну науково-технічну конференцію молодих учених і спеціалістів “Електромеханічні та енергетичні системи, методи моделювання та оптимізації” (“ЕSМО’2018”). Тематичні напрями роботи конференції: електромеханічні системи, методи моделювання та оптимізації; діагностика електромеханічних систем та енергоресурсозбереження; енергетика та енергетичні системи; автоматизація; електричні машини та апарати; інновації в освіті та виробництві, проблеми вищої школи; комп’ютерні технології в освіті та виробництві, лабораторне обладнання. Матеріали конференції друкуються у щорічному збірнику тез, депонуються в Національній бібліотеці України ім. В. Вернадського, розміщуються на офіційному сайті КрНУ. Кращі доповіді рекомендуються до опублікування в науково-виробничому фаховому журналі «Електромеханічні і енергозберігаючі системи» та науково-практичному електронному журналі «Інженерні та освітні технології», які є фаховими та входять до світових науково-метричних баз даних. Контрольні дати: з 01.12.2017 р. – реєстрація на офіційному сайті конференції – http://esmo.kdu.edu.ua; до 15.02.2018 р. – подання матеріалів у електронному вигляді; 20.03.2018 р. – повідомлення щодо рекомендації до друку поданих матеріалів програмним  комітетом конференції; до 01.04.2018 р. – сплата організаційного внеску в розмірі 80 гривень за публікацію (за сторінки, що перевищують встановлений обсяг сплачується додатково 40 гривень за кожну сторінку; вартість збірника матеріалів – окрема оплата 150 грн.). Запрошуємо Вас та Ваших колег, аспірантів, магістрантів, студентів та здобувачів прийняти участь в конференції МНТК “ЕSМО’2018″.Правила оформлення матеріалів та детальну інформацію про “ЕSМО’2018“ розміщено на сайті: http://esmo.kdu.edu.ua. Адреса оргкомітету: вул. Першотравнева, 20, м. Кременчук,  39600,  Україна Тел., факс: (05366) 3-60-00; е-mail: esmo.krnu@gmail.com

До уваги абітурієнтів!

Запрошуємо на бюджетне навчання випускників шкіл з повною середньою освітою та ОКР  “молодший спеціаліст” на спеціальність: 101 – ЕКОЛОГІЯ Спеціалізація:  Інженерна екологія та ресурсозбереження. Кафедра готує:  бакалаврів (4 роки)   та   магістрів   (16 місяців). ПРЕДМЕТИ В СЕРТИФІКАТІ ЗНО:   українська мова та література; біологія; географія (або хімія).  

Меморіальна дошка, присвячена Б.В.Гнеденку

Меморіальна дошка, присвячена Б.В.Гнеденку Меморіальну дошку, присвячену видатному математику, академіку АН УРСР Борису Володимировичу Гнеденку (1912-1995), https://uk.wikipedia.org/wiki/Гнєденко_Борис_Володимирович відкрито 5 грудня 2017 року на будівлі за адресою вул. Прорізна, 10, де у 50-х роках мешкав Борис Володимирович з дружиною та двома синами (у той час він був директором Інституту математики Академії наук УРСР). На відкритті дошки були присутні учні та колеги Б.В.Гнеденка, які мешкають у Києві, представники Київської міської державної адміністрації, а також його син - Д.Б.Гнеденко, доцент кафедри теорії ймовірностей Московського державного університету. Б.В.Гнеденко є всесвітньо відомим вченим перш за все своїми роботами з теорії ймовірностей, головною з яких є його спільна (1949 р.) з А.М.Колмогоровим монографія "Граничні розподіли для сум незалежних випадкових величин". Він є автором першого (1950 р.) підручника з теорії ймовірностей, написаного українською мовою. Підручник пізніше видано десятьма мовами народів світу. Друге українське видання підручника з'явилось у 2010 році. Загально відомими є його роботи з теорії масового обслуговування та теорії надійності. Він є автором багатьох робіт з історії математики та методики викладання математики. Менш відомо, що після від'їзду до Москви академіка С.О.Лебедєва (керівника проектів МЭСМ та БЭСМ), Б.В.Гнеденко очолював в Києві лабораторію, в якій створено електронно-обчислювальну машину "Київ" та машину для розв'язання систем лінійних рівнянь (до 700 рівнянь). Він очолював колектив, який розробив електронного діагноста серцевих захворювань. Б.В.Гнеденко також є автором (разом з В.С.Королюком та К.Л.Ющенко) першого в СРСР підручника з програмування.

День відкритих дверей

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує на «День відкритих дверей» 16 грудня 2017 року з 9.00 до 16.00. Місце проведення – Велика фізична аудиторія, корп.1 (проспект Перемоги, 37) В програмі заходу: 09.00 Реєстрація учасників, (корп.1, 1-й поверх) 09.30 – 11.00 Інформація про навчальні підрозділи університету (корп.1, 1-й поверх) 10.00 – 10.45 Екскурсія по КПІ і Державному політехнічному музею (збір біля центрального входу до корп. 1) 11.00 – 12.00 Загальні збори у Великій фізичній аудиторії: – інформація щодо Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2018 році, 12.00 – 12.30 Спілкування з представниками факультетів/інститутів  (корп.1, 1-й поверх) 12.30 – 15.00 - «Дні відкритих дверей» факультетів/інститутів. Більш детальну інформацію дивіться на сайтах кафедр та факультетів КПІ ім.Ігоря Сікорського 14.00 – 16.00  Профорієнтаційне тестування (за попередньою реєстрацією. Збір біля центрального входу до корп. 1) Запрошуємо до найкращого технічного університету України! Увага! Попередня реєстрація Інформація:  ttp://kpi.ua/node/15193 The post День відкритих дверей appeared first on Кафедра механіка пластичності матеріалів та ресурсозберігаючих процесів.

Інформація про програми мобільності

Шановні колеги, аспіранти та студенти! Звертаємо Вашу увагу, що наразі відкрито конкурсний набір за програмою ERASMUS+ до наступних університетів: Близькосхідний Технічний Університет (Туреччина) Технічний Університет Дрездена (Німеччина) Університет Кордоби (Іспанія)

Бізнесові студії. Компанія "Concetr.ua"

Бізнесові студії. Компанія «Concetr.ua» 6 грудня 2017 року в межах постійно діючих науково-практичних семінарів «Бізнесові студії» пройшла зустріч студентів та викладачів кафедри промислового маркетингу з представниками компанії «Concetr.ua». Зустріч проводили засновник та керуючий директор компанії Дмитро Феліксов та його партнер Дмитро Чінь, які розповіли про історію становлення компаній Virusmusic та Concetr.ua, її маркетингову стратегії та використанні сучасних інструментів в процесі прийняття рішень, зокрема, bigdata. Також компанія привідкрила завісу процесу ребрендінгу, що недавно провела та презентувала новий бренд-бук. Зустріч перерослі в жваве обговорення і тривала більше 2 годин. За словами Дмитра Філіксова:  «це був надзвичайно цікавий та корисний досвід, томі що ми перший раз виступаємо саме перед студентами і нам дуже цікаво думки тих, кому зараз 18 або трохи більше, тому що й самій компанії в цьому році 18» З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі з представниками бізнесу.    

Інформація про програми мобільності

Шановні колеги! Звертаємо Вашу увагу, що наразі відкрито конкурсний набір за програмою ERASMUS+ до наступних університетів: 1) Близькосхідний Технічний Університет (Туреччина) – для студентів та аспірантів всіх факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського за представленими спеціальностями. Кінцевий термін подачі документів – 15 грудня 2017 року! http://mobilnist.kpi.ua/metu/ 2) Технічний Університет Дрездена (Німеччина) – для студентів та аспірантів ФЕЛ та ІТС, а також викладачів ІТС (for teaching). Кінцевий термін подачі документів – 15 грудня 2017 року! http://mobilnist.kpi.ua/tu-dresden/ 3) Університет Кордоби (Іспанія) – для студентів та аспірантів (напрями  – Environment, Chemistry, Physics, Information and communication technologies, Engineering, manufacturing). Кінцевий термін подачі документів – 15 грудня 2017 року! http://mobilnist.kpi.ua/cordoba/ Більш детальну інформацію щодо умов та термінів конкурсу ви можете знайти на сайті відділу академічної мобільності студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського за посиланнями: http://mobilnist.kpi.ua/creditna-mobilnist/ https://www.facebook.com/KPImobility

Передзахист магістерських дисертацій СЕ-61м

Передзахист магістерських дисертацій групи СЕ-61м, відбудеться 15-го грудня о 10-й годині, 15 ауд. 25 корп.

Безкоштовний навчальний онлайн-курс “Конфлікт інтересів: треба знати!”

Національним агенством спільно з громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів “Прометеус” створено безкоштовний навчальний онлайн-курс “Конфлікт інтересів: треба знати!”. Мета курсу: підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов*язань, передбачених Законом України “Про запобігання корупції”. Особливістю курсу є його орієнтування на більшість суб*єктів Закону України “Про запобігання корупції” (Президент […]

РОЗКЛАД ІСПИТІВ (ЗИМОВА СЕСІЯ 2017-2018 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ)

1 курс СП-71 / СП-72 / СП-73 / СП-74 / СП-75 2 курс СП-61 / СП-62 / СП-63 / СП-64 3 курс СП-51 / СП-52 / СП-53 / СП-п61 / СП-г61-2 4 курс СП-41 / СП-42 / СП-43 / СП-44 5 курс СП-71мп / СП-72м  

Pages

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій