You are here

Новини департаментів

Дайджест заходів Соцслужби КПІ присвячених Дню Миру 20 вересня

Новини сайту ДНВР - Wed, 19/09/2018 - 15:07
14:30 – 15:30 Площа Знань 1) Стрінг арт 2) Арт-перформанс “Твори мир своїми руками!” 3) Інсталяція “Карта Світу – мир починається з тебе” (від Європейського молодіжного руху “Молодь за мир”) 4) Акція “Make Love Not War” з видачі презервативів та інфобуклетів (її open space частина, адже в Соцслужбі в цей час навряд чи хтось зможе видати вам усе необхідне (wink) 5) Частування тематичним домашнім печивом 16:00-17:00 в Соцслужбі (вул. Борщагівська, 144, 20 гуртожиток, окремий вхід зліва біля “Шерлок паб”) 1) Зустріч-розповідь “Історія успіху: як прості люди зупинили війну”(від Європейського молодіжного руху “Молодь за мир”, лектор – Євгенія Токовенко – координатор ГО “Молодь за мир”) 16:30 – 18:00 Площа Знань 1) Показовий виступ і майстер-клас по капоейрі від школи Senzala (від Студентської Ради 9 гуртожитку КПІ) Найпершим і найактивнішим учасникам заходів – стікер у подарунок (smiley)

Історія успіху: як прості люди зупинили війну

Новини сайту ДНВР - Wed, 19/09/2018 - 11:15
Друзі, запрошуємо на зустріч-розповідь про те, як небайдужі прості люди досягли миру в країні, де 16 років тривала громадянська війна – в Мозамбіку! Хіба не актуально, зважаючи на реалії сьогодення в нашій країні? Лектор – Євгенія Токовенко, координатор Європейського молодіжного руху “Молодь за мир”, спілкувалася з людьми, які брали безпосередню участь у миротворчому процесі, розкаже, як все відбувалось – було страшно, дивовижно, весело, довго, надихаюче! І головне – з хеппі-ендом! Приходьте, буде цікаво (smiley) Зустріч відбудеться післязавтра – у четвер, 20 вересня 2018 р. о 16:00 в приміщенні Студентської Соціальної Служби КПІ ім. Ігоря Сікорського (ССС) за адресою: вул. Борщагівська, 144, 20 гуртожиток КПІ ім. Ігоря Сікорського, окремий вхід зліва (біля “Шерлок паб”). Також на зустрічі можна буде дізнатися про багато інших цікавих проектів Європейського молодіжного руху “Молодь за мир”! Наприклад: як кожен з нас може допомогти дітям, людям похилого віку та бездомним! *В рамках Міжнародного Тижня Миру в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

ВОРКШОП З МЕДІАЦІЇ в Студентській Соціальній Службі КПІ!

Новини сайту ДНВР - Wed, 19/09/2018 - 11:14
Запрошуємо всіх бажаючих КПІшників на воркшоп «Відновні практики» від Громадської організації «Інститут миру і порозуміння»! Безкоштовно. Без попередньої реєстрації. Експерти: Єлизавета Коваль – медіатор, фасилітатор діалогів та тренер-фасилітатор зі створення Шкільних Служб Порозуміння. Дар’я Бєлінська – координаторка проекту з розбудови спільноти діалогу, експертка з відновних практик в громадах. План заняття: 1. Знайомство 2. Розуміння поняття конфлікт 3. Підходи до вирішення конфлікту 4. Розуміння різниці між позиціями та інтересами в конфлікті 5. Підходи вирішення конфліктів з позиції інтересів (win-win) 6. Відновні практики в громадах 7. Відновні практики в школах 8. Відновне правосуддя Воркшоп відбудеться завтра – 19 вересня 2018 р. з 14:30 до 16:30 в приміщенні Студентської Соціальної Служби КПІ ім. Ігоря Сікорського (ССС) за адресою: вул. Борщагівська, 144, 20 гуртожиток КПІ ім. Ігоря Сікорського, окремий вхід зліва (біля “Шерлок паб”). *В рамках Соціально-просвітницької програми «Технології медіації у формуванні мирних стратегій у студентському просторі» до Міжнародного Тижня Миру в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Показовий виступ і майстер-клас по капoейрі від школи Senzala!

Новини сайту ДНВР - Wed, 19/09/2018 - 11:12
Коли: 20 вересня (у наступний четвер) з 16:30 до 18:00 Де: на Площі Знань Абсолютно безкоштовно! Поринь у захопливий світ капоейри – бразильського національного бойового мистецтва, що поєднує в собі елементи танцю, акробатики та гри! На тебе чекає показовий виступ і справжній майстер-клас (приходь у зручному одязі!) від – Grupo Senzala de Capoeira (“Група Сензала де Капоэйра”) – однієї з найбільших і найвідоміших шкіл капоэйри в СВІТІ! Ця крута школа заснована більш як 40 років тому у серці Бразилії – Ріо-де-Жанейро -прославилася своїми прогресивними методиками навчання, великими майстрами, яскравими шоу і фестивалями не тільки в Бразилії, але і по всьому світу! Все дійство буде проходити в акустичному супроводі національної бразильської музики зі справжніми автентичними бразильськими інструментами – а отже класний настрій точно гарантовано! Організатори: Студентська Рада 9 гуртожитку та Студентська Соціальна Служба КПІ ім. Ігоря Сікорського. ПА-РА-НА-ВЕЙ ПА-РА-НА-ВЕЙ ПА-РА-НА!!! *В рамках Міжнародного Тижня Миру в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Соціально-профілактична акція «Make Love Not War!»

Новини сайту ДНВР - Wed, 19/09/2018 - 11:11
ЩО: Цього тижня кожен КПІшник може абсолютно безкоштовно отримати контрацептиви та корисні буклети з інформацією по профілактиці туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, вірусних гепатитів та інших захворювань, що передаються статевим шляхом. ДЕ: в Студентській Соціальній Службі КПІ (ССС). Ми знаходимося в 20 гуртожитку КПІ ( перша «книжка» від зупинки «Польова» за адресою: вул. Борщагівська, 144), в нас окремий ґанок зліва (поруч із «Шерлок паб») КОЛИ: 17 – 21 вересня з 14:30 до 17:00 *В рамках Міжнародного Тижня Миру в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Щодо оприлюднення інформації

Новини сайту ДЕФ - Tue, 18/09/2018 - 15:03
ТЕРМІНОВО!!! УВАГА!!! ОГОЛОШЕННЯ! Бухгалтерам структурних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського. До 25 вересня 2018 року надати данні про виконання договорів за 3 квартал 2018 року, для оприлюднення на веб - порталі «Є-Дата», в кімнату 108 першого корпусу.

Зустріч з першокурсниками в ЦКМ

Новини сайту ДНВР - Mon, 17/09/2018 - 17:34
Шановні першокурсники! 25 вересня 2018 року в Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського (ЦКМ) о 16.00 відбудеться зустріч першокурсників та представників адміністрації Університету. Під час заходу Ви зможете дізнатися про структуру Університету, про культурну та спортивні складові КПІ ім. Ігоря Сікорського, а також познайомитися з художніми колективами ЦКМ. Запрошуємо Вас взяти участь у даному заході та дізнатися більше інфоромації про КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Міжнародний день миру в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Новини сайту ДНВР - Fri, 14/09/2018 - 18:03
Програма заходів до Міжнародного дня миру в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Індивідуальні та групові психологічні послуги в Студентській Соціальній Службі КПІ ім. Ігоря Сікорського (ССС)

Новини сайту ДНВР - Thu, 13/09/2018 - 14:25
Курс психологічних тренінгів «Як стати цікавим і дотепним співрозмовником» В ССС стартував набір всіх бажаючих на заняття з курсу психологічних тренінгів «Як стати цікавим і дотепним співрозмовником», що входить до складу комплексної програми соціальної адаптації та профілактики правопорушень шляхом самореалізації студентів університету. Проведення даних практичних занять з психології з питань взаєморозуміння та налагодження стосунків в сфері суспільних відносин відбудеться з метою підвищення ефективності процесу соціальної адаптації та соціалізації молоді, формування стратегій мирних міжособистісних та  онлайн комунікацій, зниження рівня конфліктів в студентському середовищі та освітньому просторі КПІ ім. Ігоря Сікорського взагалі. Курс складатиметься з 12 групових занять, що проходитимуть щовівторка. Перший тренінг відбудеться у вівторок 18 вересня 2018 р. о 17:00 в ССС Індивідуальні психологічні консультації В ССС, з початком нового 2018/2019 н. р. відновлено індивідуальні консультації психолога, що надають можливість кожному бажаючому студенту, аспіранту, викладачу, співробітнику та випускнику КПІ ім. Ігоря Сікорського абсолютно безкоштовно відвідати особисту зустріч з психологом. Записатися на зустріч з психологом можна онлайн на «букінгу» за посиланням: https://psybooking.simplybook.it На офіційному сайті ССС www.sss.kpi.ua додано окреме посилання на даний букінг «Консультації психолога». Для користувачів соціальної мережі фейсбук розроблено окрему вкладку «Консультації психолога» на офіційній сторінці ССС за посиланням: https://www.facebook.com/sss.kpi (або @sss.kpi). Користувач просто має обрати зручний для нього час зустрічі та ввести свої дані для підтвердження бронювання, а саме – ім’я, контактний номер телефону та е-маіl. Також на даному сервісі доступна така інформація: графік проведення консультацій,  контакти ССС, гайд та мапа із розташуванням ССС, зазначена інформація про психолога та його контакти. Адреса ССС: вул. Борщагівська, 144, 20 гуртожиток ім. Ігоря Сікорського, окремий ґанок зліва.

Контингент студентів ! Бюджет та контракт!

Новини сайту ДЕФ - Wed, 12/09/2018 - 18:23
До уваги керівників підрозділів! Прохання надати контингент студентів бюджетної та контрактної форми навчання станом на 01.09.2018 р. згідно наведеної форми до 20 вересня 2018 року! Інформацію надавати до Планово-фінансового відділу ДЕФ (кімната 130)

Інформація від Альфа-Банку Україна!

Новини сайту ДЕФ - Tue, 11/09/2018 - 18:07
Увага! Телефонний вішинг активізувався! Згідно зі статистикою, більше 70% власників карток, під психологічним тиском шахраїв розголошують конфіденційні дані та стають жертвами обману. В разі телефонного вішингу об’єктом впливу шахраїв стають самі люди, а не техніка (банкомат, ПК, мобільний телефон та ін.). Злочинці обізнані в особливостях психології людини, тож в ході телефонної розмови вони використовують найбільш витончені інструменти маніпуляції (прихований шантаж).

Легкоатлетичний забіг

Новини сайту ДНВР - Mon, 10/09/2018 - 15:43
Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація повідомляє, що 15 вересня 2018 року у парку “Відрадний” за адресою: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 37 приходитиме Солом’янський легкоатлетичний пробіг з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України. Реєстрація учасників пробігу відбудиться відповідно до Положення про проведення Солом’янського легкоатлетичного пробігу, присвяченого Дню фізичної культури і спорту України, 15 вересня 2018 року з 8.00 до 9.30 год. за адресою: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 37, у приміщені спортивного комплексу Київського спортивного ліцею-інтернату відповідно до заявки (учасникам заходу мати при собі документ, який засвідчує особу). Контактна особа: Ткачук Наталія Вікторівна, заступник начальника відділу молоді та спорту тел. 207-09-10, 207-09-93.

1 курс СУНФМ Групи 2018

Новини сайту СФМ - Sun, 09/09/2018 - 11:57
Списки груп СУНФМ 1-го курсу 2018. СФ-81 СФ-82 СФ-83 Будь ласка! Слідкуйте за актуальною нформацією на сайті!

Графік видачі банківських карток

Новини сайту ДНВР - Fri, 07/09/2018 - 12:44
Шановні студенти першого курсу КПІ ім.І.Сікорського Видача карток в ЦЕНТРІ КУЛЬТУРИ та МИСТЕЦТВ (площа знань) Ощадбанк – ЗФ, ФПМ, ФЕЛ, ВПІ, ФСП, ІТС   10.09 з 14.00 до 17.00, з 11.09. з 10.00 до 17.00 Укргазбанк – ХТФ, ФММ  10.09 з 14.00 до 17.00, з 11.09. з 10.00 до 17.00 Альфа – ІФФ, ММІ, ІХФ, ТЕФ, ФБТ – з 11.09. з 10.00 до 17.00 Креді Агріколь – ФЕА, ПБФ, ФМФ, ІЕЕ, ІПСА, ІСЗЗІ – 12.09 з 14.00 до 17.00, з 13.09. з 10.00 до 17.00 Видача карток ПРИВАТ Банк (пр.Перемоги 37 1 корп.)  – ФІОТ, РТФ, ФТІ, ФЛ, ФБМІ – з 09.00 до 18.00 Для отримання картки при собі потрібно мати наступні документи Паспорт(оригінал) + копія всіх сторінок \Біометричний паспорт + додаток (витяг)+ копії. Ідентифікаційний код + копія

ТехноАртКПІ [08.09.2018 / 10:00-21:00]

Новини сайту ДНВР - Thu, 06/09/2018 - 15:31
Запрошуємо на інженерний фестиваль ТехноАртКПІ. Ми, студенти та викладачі КПІ, впевнені, що не буває нудної науки, буває недостатньо інформації. Сучасні інженери – це найщиріші мрійники, тому що втілюють у життя ідеї, що раніше здавалися фантастикою. Талановиті та креативні, які не спиняються на шляху до своїх цілей. Ми зібрали наші найцікавіші розробки, щоб показати тобі, що інженерія – це сучасно та цікаво! Гоночний болід, зібраний нашими студентами, роботи та дрони, 3D-принтери, секретна магія від хіміків та багато іншого. КПІ – дружня спільнота, де поєдналися технічні та гуманітарні професії, де кожна особистість має можливість бути собою, бо це круто! Гадаєш, що крутити гайки – це буденно? Приходь, подивись на звичні речі по-іншому!  

Святкування Дня фізичної культури і спорту та Європейського тижня спорту

Новини сайту ДНВР - Thu, 06/09/2018 - 10:27
Шановні студенти та колеги! Міністерство молоді та спорту України спільно з Центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», спортивними федераціями з видів спорту проводить святкування Дня фізичної культури і спорту та Європейського тижня спорту. У рамках святкування відбудуться фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи. Запрошуємо Вас взяти участь у святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні та початку відзначення Європейського тижня спорту в Україні під егідою Європейської комісії, що відбудеться 08 вересня 2018 року на території НСК «Олімпійський» за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 55. Урочисте відкриття о 12.00 год. Отже, святкування Європейського тижня спорту в Україні почнеться з відзначання Дня фізичної культури і спорту 8 вересня 2018 року та триватиме до 30 вересня 2018 року. У 2017 році у Європейському тижні спорту під егідою Європейської Комісії взяли участь 12 мільйонів осіб у 32 країнах (було організовано 34 тисячі різних заходів). Інформацію щодо участі просимо підтвердити до 14.00 07 вересня 2018 року відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Мінмолодьспорту. Контактна особа: пані Ірина Турецька, заступник начальника відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, e-mail: tureckaya@msms.gov.ua, тел.:+38 (044) 289 11 98.

Всеукраїнський конкурс студентських науково-популярних есе «Трансформація сучасної світосистеми»

Новини сайту ДНВР - Thu, 06/09/2018 - 09:57
Шановні студенти та колеги! За дорученням Міністерства освіти і науки України ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що у вересні-жовтні 2018 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету буде проходити Всеукраїнський конкурс студентських науково-популярних есе «Трансформація сучасної світосистеми» (далі – Конкурс). Конкурс проводиться з метою формування активної громадянської позиції студентської молоді, привернення уваги суспільства та науково-експертного середовища до реалізації зовнішньополітичних пріоритетів держави, аналізу та обговорення актуальних міжнародних проблем. На Конкурс приймаються роботи студентів закладів вищої освіти з галузей знань «Міжнародні відносини», «Журналістика». Детальна інформація щодо участі у Конкурсі розміщена на веб-сайтах Київського національного торговельно-економічного університету https://www.knteu.kiev.ua/ у рубриці «Анонси» та Української асоціації зовнішньої політики http://ufpa.org.ua/. Контактні особи: Дешко Людмила Миколаївна, тел.: (044) 513 00 12, Кушнір Дар’я Валеріївна тел.: (096) 836 14 55, електронна адреса: ufpa.konkurs@gmail.com

Пам’ятник Конфуцію відкрито в КПІ ім.Ігоря Сікорського

Новини сайту ДМС - Tue, 04/09/2018 - 17:07
31 серпня в КПІ ім.Ігоря Сікорського відбулася визначна подія – урочисте відкриття пам’ятника Конфуцію – видатному китайському філософу, педагогу і політичному діячеві, що жив в VI-V століттях до н. е. В церемонії відкриття пам’ятника Конфуцію взяли участь – ректор КПІ ім.Ігоря Сікорського М.З. Згуровський, Й.В. Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні п.Ду Вей, заступник Міністра молоді і спорту України Микола Мовчан, президент Асоціації випускників КПІ народний депутат України Дмитро Андрієвський, голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки Олександр Яцунь, голова Секції вихованців КПІ в Польщі Януш Фукса, відомий скульптор Микола Зноба та інші почесні гості. Автори бронзової статуї українські скульптори Микола Зноба і Вероніка Дірів. Встановлена бронзова статуя на Площі Знань обличчям до корпусу №7. Там працюють кафедри філософії і соціології. Тобто це те місце, яке символічно призначене для того, щоб вчити. Особливу вагу Конфуцій приділяв питанням виховання досконалої людини й мудреця. Тому на постаменті пам’ятника викарбовано його слова «Той, хто вчиться, але не мислить – втратить себе, той, хто мислить, але не вчиться – занапастить себе». Пам’ятник Конфуцію став подарунком Посольства КНР в Україні в честь плідної співпраці Китаю з нашим університетом. Виступаючи з промовою на церемонії відкриття пам’ятника Конфуцію, Й.В. Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні п.Ду Вей високо оцінив значення діяльності КПІ ім.Ігоря Сікорського не тільки для України, але і для інших країн. «Для мене велика честь бути запрошеним на сьогоднішню урочисту церемонію відкриття пам’ятника Конфуцію. За більше ніж два роки від мого вступу на посаду я неодноразово брав участь у таких заходах, на власні очі бачив та був свідком того, як китайська культура крок за кроком заходить в Україну; особисто відчув як серця народів двох держав з кожним днем зближуються одне з одним. Любов та шана українського народу до Конфуція не є випадковістю. Чи це принцип «приносити користь людям» – “Служити не своїм егоїстичним помислам, а бути безкорисливим, жити на благо інших”; чи це дух гуманізму – “Не роби іншому того, чого не бажаєш собі”; чи це концепція оволодіння знаннями – “Коли троє в дорозі, один з них – безумовно мій вчитель”; чи це шлях гостинності – “Радо зустрічати друга, що приїхав здалеку” – все це є квінтесенцією конфуціанства, що здатна знайти відгомін в історії, культурі та системі цінностей наших двох націй. Ось чому вже свого часу я казав, що Китай – це азійська Україна, а Україна – це європейський Китай. Вдячний панові Миколі Знобі за те, що він створив таку реалістичну скульптуру, ще більш вдячний Національному технічному університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” за надану чарівну місцину для її встановлення. КПІ ім.Ігоря Сікорського – відомий у всьому світі славетний навчальний заклад. За 120 років від свого заснування Університет підготував велику кількість кадрів, що працюють у всіх куточках світу. В Університеті навчалися і навчаються також студенти з Китаю. Упродовж останніх років КПІ ім.Ігоря Сікорського тісно співпрацює з китайськими науково-дослідницькими установами та підприємствами. Бажаю Університетові великих досягнень, а двосторонньому співробітництву – подальшого процвітання» – наголосив Посол. Розвиток співпраці КПІ ім.Ігоря Сікорського з освітньо-науковою сферою КНР – це один із пріоритетів розвитку міжнародного співробітництва нашого університету. Тож нехай і на майбутнє постать Конфуція надихає і підтримує нас в намаганні зробити ще більше для розвитку співробітництва з Китайською Народною Республікою та подякувати Посольству Китайської Народної Республіки в Україні за підтримку цього проекту.

За матеріалами звіту проректора С.І.Сидоренка на ректораті 03.09.2018 р.

Новини сайту ДМС - Tue, 04/09/2018 - 16:39
Офіційні візити: – 31 серпня 2018 р. візит Й.В. Посла КНР в Україні п.Ду Вея у зв’язку з відкриттям пам’ятника Конфуцію. – 31 серпня 2018 р. бесіда ректора М.З.Згуровського та Й.В. Посла КНР в Україні п.Ду Вея. Питання до обговорення з Й.В. Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні п.Ду Вей 31.08.2018 року. 1. Співпрацю із провінціями КНР: Шандунь, Гуандун, Чжецзян, Сичуань, Ляонін, Хейлуцзян, Хебей, – було б бажано доповнити розглядом таких пропозицій: 1.1. Розширити англомовне навчання громадян КНР (бакалаврат, магістратура, PhD) в КПІ ім.Ігоря Сікорського за спеціальностями в таких сферах: – космос, – авіація, – енергетика, – інформаційні технології та кібербезпека, – біомедицина, – нові матеріали і нанотехнології. 1.2. В даний час КПІ ім.Ігоря Сікорського не має крупних міждисциплінарних проектів за замовленнями із Китаю (таких, як, наприклад, проект ЮНІДО в КПІ щодо роботи Центру більш чистих виробництв в Україні). КПІ готовий виконати такі проекти. Якщо виконання таких крупних міждисциплінарних проектів і контрактів буде здійснюватися в КПІ силами вчених та студентів, то КПІ буде зацікавлений в таких проектах і контрактах. 1.3. Розглянути пропозиції університетів, компаній та інших організацій Китаю щодо створення в КПІ спільних лабораторій – такі пропозиції є інвестиційно привабливими для КПІ. І КПІ буде зацікавлений в такій перспективній формі організації співпраці. 1.4. Відпрацювати юридичні процедури закріплення прав на спільно створювані із китайськими партнерами об’єкти права інтелектуальної власності – в рівних доля кожній стороні. 2. КПІ запрошує зацікавлених китайських інвесторів до участі у щорічному Фестивалі «Sikorsky Challenge», до участі в роботі міжнародного жюрі Фестивалю. 3. Заснувати Інститут Конфуція в КПІ, особливістю якого буде функціонування в Інноваційній екосистемі КПІ. (1-й секретар Посольства КНР в Україні пан Ван Дадзюнь аналогічне здійснив в Білоруському національному технологічному університеті (м.Мінськ) в 2014 році) 4. Рекомендувати авторитетних співзасновників Українсько-Китайського центру з боку КНР – для посилення його науково-технічного та інноваційного спрямування. 5. Пропонуємо для використання в Китаї програмний продукт по вивченню української мови «Golden Gates to Ukrainian» з англійською мовою-посередником для абітурієнтів, які планують навчатися в Україні (продукт був створений в 2003 році за рекомендацією Й.В. Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні п.Лі Гобана). Й.В. Послу Ду Вею передано лист-запрошення відвідати КПІ для ознайомлення та зустрічі зі студентами. – 30-31 серпня 2018 р. 4 польські делегації – з Опольської, Варшавської, Сілезької політехнік та від Секції вихованців КПІ в Польщі. – 27 серпня 2018 р. перемовини представника Торгівельної промислової палати України в Дубаї (ОАЕ) п.Х.Бахтарі, представників “Укроборонпрому” та ректора М.З.Згуровського щодо співпраці в сфері оборонного комплексу. Підписання Протоколу про наміри створити в КПІ центр за участі фірми п.Х.Бахтарі. – 29 серпня 2018 р. за участі проректора О.М.Новікова та А.П.Шишоліна перемовини зі структурою R&D компанії Хуавей в Україні. Висловлено нашу принципову позицію щодо політики КПІ в співпраці з КНР. Проводиться підготовка: – Візити вересня: 1. до ММІ – делегація Механіко-машинобудівного коледжу провінції Чжецзян (КНР) – 1-9 вересня 2018 р. 2. Делегація провінції Сичуань (Ченгду, КНР) – початок вересня. 3. Делегація Інституту фізики університету м.Аугсбург – 17-20 вересня 2018 р. 4. Університету штату Невада (на звернення Й.В. Посла України в США). – Візити жовтня: 1. Holon Institute of Technology – 2-4 жовтня 2018 р. 2. Делегація Міжнародного університету Єгипту, м.Каїр – друга половина жовтня. 3. Студенти Університету Вазеда (Японія) – 25 жовтня – 3 листопада. – 7-8 вересня День Японії в КПІ та візит Й.В. Посла Японії в Україні п.Ш.Сумі до КПІ. – 6 вересня 2018 р. візит Й.В. Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні у 2002-2005 роках п.Кішіро Амає. – 10 міжнародних конференцій університетського рівня у вересні-жовтні 2018 р.

Pages

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій