You are here

Новини департаментів

22 червня – День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Новини сайту ДНВР - Thu, 21/06/2018 - 12:02
Шановні політехніки! Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір. Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям! Ректорат, профспілки, рада ветеранів.

Стипендія!

Новини сайту ДНВР - Tue, 19/06/2018 - 13:48
Шановні студенти! 21 червня 2018 року буде нараховано стипендію.

Запрошення на 2-й літній табір YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity

Новини сайту ДНВР - Tue, 19/06/2018 - 12:11
Друзі, Стипендіальна програма Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» та Фундація Coca-Cola запрошують студентів із усіх регіонів України на 2-й літній табір«YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity». Захід відбудеться 10-14 липня 2018 року на березі Київського моря.  YOU Camp є продовженням успішної співпраці Фонду Віктора Пінчука з Фундацією Coca-Cola. У 2013-2015 роках Фондом Віктора Пінчука за підтримки Фундації Coca-Cola був організований екологічний табір «Завтра.UA Climate Change Camp», в рамках якого стипендіати програми «Завтра.UA» мали можливість привернути увагу громадськості до екологічних проблем та запропонувати стимули для їх рішення. Учасники табору зберуться разом для розробки проектів з метою покращення та об’єднання країни. YOU Camp – гарна можливість для індивідуального та професійного розвитку. YOU Camp надасть учасникам практичні навички з розробки та реалізації проектів, отримати менторську підтримку від експертів різних галузей, допоможе встановити нові корисні контакти. Студенти дізнаються, як збирати дані та обробляти інформацію, розробляти ефективні бізнес-плани, збирати кошти, а також презентувати проекти клієнтам і громадськості. Найкращі ініціативи отримають від Фонду Віктора Пінчука фінансову підтримку для реалізації у громадах по всій Україні. До участі запрошуються студенти 1-6 курсів. Щоб подати заявку на конкурс, необхідно заповнити форму та додати до неї мотиваційного листа. Заявки приймаються до 25 червня 2018 року. 100 учасників табору будуть обрані на конкурсній основі та отримають підтвердження своєї участі 27 червня 2018 року. 50 студентів з тимчасово переміщених університетів із окупованих територій Сходу України та 50 – із університетів інших регіонів зберуться разом для розробки проектів, спрямованих на соціальну інтеграцію молоді в Україні. Проживання, харчування та транспортні витрати покривають організатори. В разі виникнення додаткових питань, наші контакти: Тел. +38 044 490 48 39 e-mail: info@zavtra.in.ua FB: https://www.facebook.com/Zavtra.UA/

УВАГА ! Реєстрація міжнародних програм і проектів

Новини сайту ДМС - Mon, 18/06/2018 - 14:11
Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України від 20.11.2017 р. №1507 та Листом Міністерства освіти і науки України від 05.02.2018 р. №1/11-1244 УкрІНТЕІ визначено як орган, відповідальний за технічну обробку документів, пов’язаних із підготовкою до реєстрації міжнародних науково-технічних програм і проектів, що виконуються в рамках міжнародного науково-технічного співробітництва українськими вченими, а також грантів, що надаються в рамках такого співробітництва, та за ведення відповідного реєстру. Детальніше

Подання на отримання стипендій Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України

Новини сайту ДНВР - Fri, 15/06/2018 - 19:17
Відділ стипендіального забезпечення приймає подання від студентів на отримання академічних стипендій Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України. Подання приймаються до 26.06.2018 року включно каб. 1-06 корп. 31. Контактний телефон 204 94 16. Зразок подання у доданому файлі.

Переможці конкурсу на кращі підручники, навчальні посібники та монографії у 2018 році

Новини сайту ДНІ - Fri, 15/06/2018 - 17:27
Оголошено переможців конкурсу Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"на здобуття премій КПІ ім. Ігоря Сікорського за кращі підручники, навчальні посібники та монографії у 2018 р. Вітаємо авторські колективи Навчальних посібників «Основи класичної теорії рівнянь математичної фізики» та «Надшвидкодіючі прилади електроніки» із призовими місцями та зичимо подальших успіхів.

Навчальний посібник «ОСНОВИ КЛАСИЧНОЇ ТЕОРІЇ РІВНЯНЬ МАТЕМАТИЧНОЇ ФІЗИКИ», автори С.Д. Івасишен, В.П. Лавренчук, Г.П. Івасюк, Н.В. Рева. – 358 с.

Новини сайту ДНІ - Fri, 15/06/2018 - 16:35
Викладання теорії рівнянь математичної фізики наштовхується на серйозні технічні труднощі, пов'язані з відсутністю підручника, який повністю відповідає програмі та в якому матеріал викладений українською мовою і в доступній формі, а також відсутністю або недостатньою кількістю навчально-методичних посібників, які містять завдання для самостійних вправ і методичні вказівки для їх розв'язування.

Навчальний посібник «НАДШВИДКОДІЮЧІ ПРИЛАДИ ЕЛЕКТРОНІКИ», автори В.О. Маскалюк, В.І. Тимофєєв, А.В. Федяй – 528 с.

Новини сайту ДНІ - Fri, 15/06/2018 - 16:30
Сучасні тенденції розвитку електроніки направлені на підвищення швидкодії комп'ютерів і освоєння нових інформаційних технологій, покращення якості зв'язку і передачі інформації, підвищення надійності локаційних засобів і вирішення усе нових технічних проблем за допомогою електронної техніки. Такі завдання вимагають відповідних швидкостей роботи активних електронних компонентів, що у свою чергу змушує використовувати для їх створення як нові матеріали так і усе більш тонкі фізичні ефекти.

Оpen air “Comeback with Radio KPI”

Новини сайту ДНВР - Fri, 15/06/2018 - 14:23
13.06 команда Радіо КПІ провела open air “Comeback with Radio KPI”, музичний фестиваль усіх жанрів музики з 80х і дотепер. Молоді виконавці виступали з 17.00 біла 18 корпусу КПІ з сучасними каверами на популярні пісні різних часів, а також співали свої улюблені та авторські пісні на відкритому мікрофоні. Наші гості отримали гарну можливість послухати, заспівати, насолодитись атмосферою, а також прийняти участь в розіграші, який відбувався під час заходу. Всією командою Радіо КПІ, ми дякуємо всім, хто став частиною фестивалю, хто підтримував нас і допомагав під час проведення.

Innovations of the universities and scientific institutions of the Ministry of education and science of Ukraine

Новини сайту ДНІ - Mon, 11/06/2018 - 15:10
Підготовлено збірку Інноваційних розробок університетів і наукових установ МОН України за 2017 рік англійською мовою "Innovations of the universities and scientific institutions of the Ministry of education and science of Ukraine"

Лекція «Площа та вежа: мережі, ієрархії, інновації та революція»

Новини сайту ДНВР - Mon, 11/06/2018 - 12:54
Друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у публічній лекції Ніла Фергюсона – історика, письменника, старшого наукового співробітника Гуверівського інституту Стенфордського університету та Центру європейських досліджень Гарвардського університету. Тема лекції: «Площа та вежа: мережі, ієрархії, інновації та революція» Коли: п’ятниця, 22 червня, 2018, 16:00-17:00 (реєстрація з 15:00) Місце: Київська міська галерея мистецтв «Лавра» (Лаврський провулок, 9, Київ) У вас буде можливість не тільки послухати експерта зі світовим ім’ям, а також поставити своє питання. Для участі у лекції необхідно зареєструватись за посиланням до 17 червня2018р. Ви отримаєте підтвердження реєстрації на вашу електронну пошту у вівторок, 19 червня. Кількість місць обмежена. Лекція проходитиме англійською мовою з синхронним перекладом на українську. Із нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами! З повагою, Фонд Віктора Пінчука

Запрошення на публічну лекцію та дискусію за участі Ніла Фергюсона

Новини сайту ДНВР - Mon, 11/06/2018 - 11:39
Друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у публічній лекції Ніла Фергюсона – історика, письменника, старшого наукового співробітника Гуверівського інституту Стенфордського університету та Центру європейських досліджень Гарвардського університету. Тема лекції: «Площа та вежа: мережі, ієрархії, інновації та революція» Коли: п’ятниця, 22 червня, 2018, 16:00-17:00 (реєстрація з 15:00) Місце: Київська міська галерея мистецтв «Лавра» (Лаврський провулок, 9, Київ) У вас буде можливість не тільки послухати експерта зі світовим ім’ям, а також поставити своє питання. Для участі у лекції необхідно зареєструватись за посиланням до 17 червня 2018р. Ви отримаєте підтвердження реєстрації на вашу електронну пошту у вівторок, 19 червня. Кількість місць обмежена. Лекція проходитиме англійською мовою з синхронним перекладом на українську. Із нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами! З повагою, Фонд Віктора Пінчука

Соціально-профілактична акція «КПІшнику, ти маєш знати!»

Новини сайту ДНВР - Fri, 08/06/2018 - 11:05
04 червня  2018 р. ССС розпочато акцію в рамках якої у будні з 10:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00 кожен бажаючий КПІшник може отримати профілактичні роздаткові матеріали в ССС: презервативи, лубриканти, інформаційні матеріали з ціллю профілактики ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, гепатитів В і С, захворювань, що передаються статевим шляхом серед університетського загалу. Акція триватиме до 22 червня 2018 р. включно. ССС заплановано розповсюдити 1 000 презервативів, 1 000 лубрикантів та 3 000 інформаційних матеріалів: брошур «Тест на ВІЛ зберігає життя» та буклетів «Абетка самозахисту». Акція проходить за підтримки постійних партнерів ССС — Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я» та Представництва Фундації «АнтиСНІД США» в Україні.  

Екскурсія в Фонді Президентів України

Новини сайту ДНВР - Fri, 08/06/2018 - 10:59
06 червня 2018 р. відбулася екскурсія для студентів та співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського в Фонді Президентів України при Національній бібліотеці України ім. В. І. Вернадського. ЇЇ відвідали волонтери Студентської Соціальної Служби КПІ ім. Ігоря Сікорського – студенти ПБФ та ФБМІ у якості заохочення за свою волонтерську діяльність у соціальних проектах вишу та бажаючі співробітники Університету – соціальні педагоги 4, 7, 11, 13 та 14 гуртожитків Студмістечка та методист 2-ї категорії Студентської Соціальної Служби КПІ ім. Ігоря Сікорського. На екскурсії КПІшники дізналися, що документний фонд Фонду Президентів України поділяється на бібліотечний, архівний фонди та колекцію «Подарунки президентам України». Саме бібліотечний фонд (обсяг фонду 6 678 прим. книг) складається з двох колекцій: «Інститут президентства» (поч. ХХ ст. – 2010 р.) – документні матеріали, які відображають державну, суспільно-політичну діяльність, життя та творчість президентів України та іноземних держав, матеріали про досвід функціонування інституту президентства, довідкові видання, енциклопедії, словники, що можуть стати в нагоді під час роботи з виданнями, а також видання на електронних носіях інформації. До колекції належать також видання зі вступним словом або вітанням президентів України безпосередньо цьому виданню або з нагоди події, якій присвячено видання. Особливе місце посідають видання виступів та промов президентів України. Окремо слід зазначити місце в фонді авторських видань президентів України Л.М. Кравчука, Л.Д. Кучми, В.А. Ющенка, В.Ф. Януковича. Найдавнішими виданнями колекції є роботи М. C. Грушевського 1905–1921 рр. (31 прим.). Видання з дарчими написами (70-ті рр. ХХ ст. – 2010 р.) визначальною ознакою для формування колекції є наявність дарчого напису або автографу, зробленого: на ім’я Президента України від: 1) вітчизняних адресатів, а саме: державних та політичних діячів, діячів культури та спорту, науковців, істориків та правознавців, а також пересічних громадян; 2) зарубіжних адресатів, зокрема, президентів інших держав, глав держав, відомих діячів політики, культури, науки, представників української діаспори, пересічних громадян і т.д.; на ім’я осіб, причетних до виконання Президентом України його державних обов’язків (Глави Адміністрації Президента України і т.д.); Фонду Президентів України від президентів України та презентовані Фонду. Документи колекції видань з дарчими написами є універсальними за своєю тематикою. Архівний фонд (1992 – 2010 рр.) (обсяг фонду 750 справ) – спеціальне колекційне зібрання документів на всіх видах носіїв інформації (паперові, машинозчитувані, кіно-, фото-, фоно-, відеодокументи) з особистих архівів Президентів України, що перебували у їхній приватній власності (і не входять до номенклатури справ державного архіву Президентів України) та інших осіб, до повноважень яких належить допомога Президентам України у виконанні їх державних обов’язків. До складу архівного фонду увійшли документи, отримані від Адміністрації Президента України, поздоровчі документи – листи, листівки, телеграми, вітальні адреси тощо, надіслані президентам України закордонними та вітчизняними кореспондентами з нагоди міжнародних, державних свят України та особистих подій в житті президента; звернення до Президента України громадян з найважливіших життєвих проблем і відгуки на їх вирішення тощо. За складом документи згруповані в архівні справи (листи, листівки та телеграми), вітальні адреси, документи на електронних носіях (CD та DVD), відеокасети, аудіокасети, грамплатівки та фотоальбоми, фотопозитиви та фотонегативи. Найцікавішою для КПІшників, авжеш, видалася колекція «Подарунки президентам України» (обсяг фонду близько 1500 документів) – документи, пов’язані з життям та діяльністю президентів України, інших державних високопосадовців. Серед експонатів різноманітні твори мистецтва, як, наприклад: предмети народних промислів (вишиванки, дерев’яні скриньки, килими, вази, посуд тощо), музичні інструменти, декоративна зброя (шаблі, мечі, булави тощо), картини (виконані різними техніками на полотні, шовку, папірусі, з використанням каміння, гаптовані тощо), предмети одягу (мантії, національний одяг тощо), макети військової техніки, почесні нагороди та відзнаки президентів України, скульптури та нумізматичні експонати тощо. Дана колекція є не просто зібранням документів, а свого роду об’ємною панорамою діяльності найвищих керівників України. Серед експонатів у Фонді представлені подарунки президентам України з різних куточків світу: США, Великобританія, Італія, Іспанія, Аргентина, Литва, Естонія, Польща, Грузія, Казахстан, Таджикистан, країни Азії та Далекого Сходу тощо. Зазвичай у якості подарунку виступають предмети, що найбільшою мірою виражають національний колорит країни, або ж є символами міст, організацій, установ і т.п.

Національна програма стажування в центральних органах виконавчої влади

Новини сайту ДНВР - Thu, 07/06/2018 - 09:27
Кабінет Міністрів Запрошує студентів останнього року навчання бакалаврських, магістерських програм та випускників (не раніше за 2013 рік випуску) Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» взяти участь у конкурсному відборі учасників «Національної програми стажування в центральних органах виконавчої влади»! Національна програма стажування в центральних органах виконавчої влади створена за ініціативи Першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва та ухвалена Урядом 23 травня 2018 року. 1 червня 2018 офіційно починається конкурсний відбір, а подати заявку можна до 23.59 12 червня. Програма передбачає 3-місячне (кінець червня – кінець вересня 2018 року) стажування в: секретаріаті Кабінету міністрів Міністерстві інфраструктури Міністерстві енергетики та вугільної промисловості Міністерстві юстиції Міністерстві закордонних справ Міністерстві економічного розвитку і торгівлі Міністерстві молоді та спорту. Під  керівництвом наставників, якими стануть заступники міністрів, директори департаментів та генеральні директори директоратів, майбутні стажери будуть залучені до розробки політик, аналізуватимуть інформацію та офіційні документи, готуватимуть презентації та інформаційні довідки, побачать, як працює Держава та зроблять вклад у її розвиток. По завершенню терміну стажування, усі учасники отримають довідку про проходження стажування, а найкращі стажери – рекомендації та зможуть взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад на державну службу. Зареєструватися для участі та ознайомитись з детальними умовами Програми можна на офіційному сайті: http://interns2018.org.ua/

Графік вручення дипломів магістрам 2018 р.

Новини сайту ДНВР - Tue, 05/06/2018 - 10:37
Факультет/інститут Дата вручення Час вручення Місце вручення РТФ 8.06.2018 р. 12.00 Зал Вченої Ради, ксрп. № 1 ХТФ 8.06.2018 р. 14.00 Велика Хімічна, корп. № 4 ІТС 9.06.2018 р. 10.00 Зал Вченої Ради корп.. № 1 ВПІ 11.06.2018 р. 14.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ФМФ 11.06.2018 р. 14.00 Корп. № 7, ауд. 421 ФАКС 12.06.2018 р. 10.00-12.00 Зал Вченої Ради, корп..№ 1 ММІ 12.06.2018 р. 12.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ФБМІ 12.06.2018 р. 15.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ФБТ 12.06.2018 р. 16.00 Велика Хімічна, корп.. № 4 ПБФ 13.06.2018 р. 10.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ФЕА 13.06.2018 р. 14.00 Зал Вченої Ради. корп.. № 1 ФЕЛ 15.06.2018 р. 9.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ІФФ 15.06.2018 р. 15.00-17.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ФММ 15.06.2018 р. Цілий день Зал Вченої Ради,корп.. № 1 ІХФ 18.06.2018 р. 15.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ФТІ 18.06.2018.р. 16.30 Зал Вченої Ради, корп.. № 1 ФІОТ 19.06.2018 р. 14.30 Зал Вченої ради, корп.. № 1 ЗФ 20.06.2018 р. 12.00 Зал Вченої ради, корп.. № 1 ІЕЕ 20.06.2018 р. 15.00 Зал Вченої ради, корп.. № 1 ТЕФ 22.06.2018 р. 12.00 Зал Вченої ради, корп.. № 1 ІПСА 22.06.2018 р. 15.00 Зал Вченої ради, корп.. № 1 ФПМ 22.06.2018 р. 15.00 Зал Вченої Ради, корп.. № 1

До уваги абітурієнтів, які планують повторно здобувати вищу освіту за державним замовленням!

Новини сайту ДНВР - Fri, 01/06/2018 - 18:34
Відповідно до Порядку відшкодування коштів державного або місцевого бюджету, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2015 року № 658 передбачено, що особи з числа громадян України, які навчались за державним або регіональним замовленням у вищих навчальних закладах та не завершили навчання за відповідним ступенем вищої освіти і мають право повторно здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовленням у державних (комунальних) вищих навчальних закладах за тим самим ступенем освіти, тільки за умови відшкодування до державного або місцевого бюджету коштів, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців за попереднім місцем навчання. Відповідно до затвердженої процедури, вартість навчання за попереднім місцем отримання освіти має бути відшкодована протягом 10 днів з початку навчального року. Несплата коштів є підставою для негайного відрахування з вищого навчального закладу.

Обери свого лікаря

Новини сайту ДНВР - Thu, 31/05/2018 - 11:09
Відповідно до Закону України ” Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення” від 19.10.2017 № 2168-VIII та наказу Міністерства охорони здоров’я України від 19 березня 2018 року №503 “Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну допомогу”” з2 квітня в Україні триває кампанія з підписання декларацій про вибір сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів “Лікар для кожної сім’ї”

За матеріалами звіту проректора С.І. Сидоренка на ректораті 29.05.2018 р.

Новини сайту ДМС - Wed, 30/05/2018 - 17:32
Офіційні візити: – 29 травня 2018 р. з 16:30 – візит делегації Собранія Республіки Македонія (депутатська група з міжпарламентських зв’язків з Україною) за участі керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Македонія, народного депутата України А.В.Шиньковича. – 25 травня 2018 р. відбувся візит делегації Академії наук провінції Шандунь, КНР на чолі з віце-президентом проф. Лю Менде, який також є проректором Промислового університету Цилу. – За участі ректора, а також першого проректора та проректора по науці 24 травня 2018 р. проведено зустріч керівництва університету з президентом європейського дослідницького інституту Хуавей: ● підготовлено та презентовано Інноваційну екосистему КПІ та історію співробітництва з компанією; ● обговорено питання участі КПІ у програмі співпраці компанії з університетами світу HIRP 2018; ● обговорено питання взаємодії в освітній сфері. – 25 травня 2018 р. з ініціативи Й.В. Посла України в Сингапурі п.Д.Сеника відбулися контакти за спектром питань, зокрема, – по підготовці фахівців в КПІ за посередництва університету Ханьянг за участі Агенції з питань кібербезпеки Сінгапуру. Проводиться підготовка: – Підготовка Національного форуму Україна 2030 на 16 червня 2018 р. – Підготовка візиту 31 квітня 2018 р. з 15:00 до 16:00 засновника і власника університету, китайського міліардера – власника компанії “TIENS” (Тяньши). – Оголошення про конкурс на здобуття премії NST зі сталого розвитку.

Pages

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій