Делегація Університету Індіанополіса (відділення в Афінах, Грецька Республіка) у складі проф. Васіліса Ботопоулоса – ректора Університету Індіанополіса в Афінах, проф. Сьюзі Міхайлідіс – проректора з академічного співробітництва та Іно Корбарі – директора відділу з питань людських ресурсів, 26-29 жовтня відвідала Київську політехніку.

Гості мали зустріч з керівниками НТУУ “КПІ”, на якій йшлося про спільні програми підготовки студентів, зокрема про включене навчання студентів КПІ в американському університеті з отриманням двох дипломів – США та України. Така програма відкриває широкі можливості для київських політехніків: певні дисципліни за програмою бакалаврату чи магістратури вони можуть прослухати в Університеті Індіанополіса в США, відділенні Університету в Афінах чи в НТУУ “КПІ”. Мобільністю в рамках трьох університетів назвав цю програму ректор КПІ М.З. Згуровський.

В університеті в Афінах проводиться підготовка фахівців за 35 спеціальностями. Серед них 10 програм, за якими можуть навчатися українські студенти: з електронних видань (комунікацій), фінансових дисциплін, менеджменту, маркетингу, економіки, соціології, бізнес-адміністрування, комп’ютерних наук, інформаційних технологій тощо. Вартість навчання для наших студентів за такою схемою (перезалік певних предметів) буде значно нижчою, ніж за повний курс навчання, та й прослухати обов’язкові курси, щоб отримати необхідні кредити, можна буде за 1,5-2 роки.

У зустрічі та обговоренні напрямів і програм підготовки з української сторони взяли участь: М.З. Згуровський – ректор НТУУ “КПІ”, Ю.І. Якименко – перший проректор, С.І. Сидоренко – проректор з міжнародних зв’язків, Б.А. Циганок – начальник управління міжнародних зв’язків, В.І.Тимофєєв – заступник першого проректора, С.В. Романовський – директор ліцею “Інтелект”, П.О. Киричок – директор ВПІ, О.А. Гавриш – декан ФММ, Б.В. Новіков – декан ФСП, І.А. Дичка – декан ФПМ, Л.Г. Смоляр – ректор МУФ та ін.

Було зазначено, що навчання студентів КПІ в Університеті Індіанополіса з подальшим отриманням двох дипломів є привабливим для київських політехніків, адже надасть можливість долучитися до кращих освітніх програм, зробить затребуваними на ринку праці, дозволить стати “громадянами світу”, оскільки вони, крім суто фахових, вивчатимуть предмети, які знайомлять з міжнародним життям, національними особливостями різних країн тощо.

Інф. “КП”

Дата події