Ви є тут

ЦеркваПатріарх Філарет освятив меморіальні дошки загиблим політехнікам і вручив церковні нагороди членам їх сімей (додано відео)

2015.10.23 Патріарх Філарет освятив меморіальні дошки загиблим політехнікам і вручив церковні нагороди членам їх сімей

23 жовтня Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив у Храмі Святителя Миколи Чудотворця-небесного покровителя КПІ молебень за київських політехніків, які віддали своє життя за свободу і незалежність України, та освятив меморіальні дошки загиблим героям.
У НТУУ «КПІ» освячено університетську церкву

2014.07.23 У НТУУ «КПІ» освячено університетську церкву

23 липня 2014 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» було освячено Храм Святителя Миколи Чудотворця – небесного покровителя університету.Церква Марії Магдалини на Шулявці

Київ - 1900-ті. Церква Марії Магдалини на Шулявці

З територією інституту (приблизно на місці теперішнього метро "Політехнічний інститут") межувала садиба оригінальної будівлі церкви Марії Магдалини із світло-жовтої київської цегли.Київ. Дзвіниця Михайлівського монастиря (Михайлівська площа)

Україна. Київ. Дзвіниця Михайлівського монастиря

Дзвіниця Михайлівського монастиря збудована в 1716-1719 роках на місці розібраної дерев’яної дзвіниці, в стилі українського бароко, під час ігуменства Варлаама Ленецького. Дзвіниця мала 3 яруси і 23 дзвони.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій