Ви є тут

Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовоюВідповідно до постанови Кабінету Міністрів від 26 квітня 2017 року №301 "Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» у Національному технічному університеті України «Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського» створено атестаційну комісію у складі:

  • Голова комісії - зав. кафедри української мови, літератури та культури доцент, кандидат філологічних наук Онуфрієнко О.П.
  • Члени комісії: доцент кафедри української мови кандидат філологічних наук Нечипоренко А.Ф.; викладач літератури та культури Кушлаба М.П.

Екзамен проводиться на платній основі і складатиметься з тесту, письмового переказу та ділової розмови.

Атестаційні сесії будуть проводитися у міру необхідності, але не рідше 1 разу на місяць. Графік проведення атестаційних сесій та порядок реєстрації осіб для проходження атестації буде розміщено додатково.

Атестація буде відбуватись у письмовій та усній формі і складатиметься з двох модулів, кожен з яких містить дві частини:

  • тестове завдання з трьома варіантами відповідей та письмове реферування-переказ фахового тексту обсягом 2500 - 3000 знаків;
  • ділова розмова за наданим сценарієм та повідомлення презентація на визначену екзаменаторами тему.

Усний етап розпочинається не раніше, ніж через 60 хвилин і не пізніше, ніж через 120 хвилин після завершення письмового етапу. Тривалість усного етапу атестації з кожним учасником становить до 45 хвилин, із яких 20 хвилин відводиться на вступне спілкування та ділову розмову за визначеним сценарієм (включно з 5 хвилинами на підготовку) та до 25 хвилин на повідомлення-презентацію на запропоновану тему (включно з 15 хвилинами на підготовку).

Порядок атестації на знання державної мови затверджено у зв'язку з набранням чинності закону «Про державну службу», однією із загальних вимог якого до осіб, які претендують на вступ на державну службу, є вільне володіння державною мовою.

Щодо атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу і мають складати атестаційний іспит з української мови, просимо звертатися

за телефоном: (044)204-82-04 кафедра української мови, літератури та культури факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: пр. Перемоги 37, корпус 7, кім. 324, e-mail: kymlk@kpi.ua

Зав. кафедри О.П.Онуфрієнко

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій